Ruch Chorzów

2

GKS Bełchatów

2

• Arbiter zakończył dzisiejsze spotkanie! W Chorzowie padł remis 2:2, a obie drużyny dzielą się punktami. Dziękujemy za uwagę!

• Żółta kartka dla Grzelaka.

• Zmiana w GKS-ie. Zszedł Mularczyk, a w jego miejsce wszedł Setla.

• Thiakane huknął w kierunku bramki Lecha, lecz piłka przeleciała tuż obok!

• Zmiana w GKS-ie. Schodzi Biel, a w jego miejsce Tylec.

• Szymorek w pole karne, Lech broni na raty, ale ostatecznie piłka ląduje w jego rękach!

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Zszedł Walski, a w jego miejsce Sikora.

• Kolejny raz Lech ratuje zespół przed stratą gola! Tym razem na jego bramkę uderzał Thiakane!

• Dobry strzał Michalskiego, lecz piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

• Świetna interwencja Lecha! Golkiper Ruchu ratuje zespół przed stratą gola!

• Komarnicki z autu.

• Bartosiak złapany na spalonym.

• Trzecia zmiana w Ruchu. Schodzi Kowalski, a w jego miejsce Nowakowski.

• Zmiana w Ruchu. Schodzi Bogusz, wchodzi Kędziora.

• Źle zagrana piłka do Kowalskiego i aut dla GKS-u. Niebiescy popełniają coraz więcej błędów.

• Piłka zagrana z prawej strony, nogę dołożył Biel i mamy 2:2.

• GOL! W Chorzowie mamy remis! Drugiego gola strzelił Biel!

• Piłka zagrana wprost na głowę niepilnowanego Biela, lecz ten minimalnie się pomylił!

• Zablokowany strzał Bartosiaka. Piłka wróciła do Lenarcika.

• Szymorek dośrodkował w pole karne, lecz czujnie Lech. Złapał piłkę.

• Piłka po drugim rzucie rożnym spadła wprost pod nogi Ryszki, lecz ten... skiksował.

• Thiakane chciał dośrodkować w pole karne, ale zablokował Kowalski. Mamy rzut rożny dla GKS-u Bełchatów.

• Zmiana w Ruchu. Schodzi Balicki, wchodzi Kulejewski.

• Lech broni uderzenie Bartosiaka! Ruch wciąż prowadzi 2:1!

• Rzut karny dla GKS-u Bełchatów! Piłkę na 11. metrze ustawił Bartosiak!

• Druga żółta kartka dla Małkowskiego za zagranie ręką piłki w polu karnym.

• Dośrodkowanie Podgórskiego w pole karne, radzą sobie obrońcy gości.

• Żółta kartka dla Michalskiego.

• Dośrodkowanie w pole karne Ruchu, strzał głową oddał Grolik.

• Żółta kartka dla Kowalskiego.

• Fatalne zagranie Lecha wprost do jednego z bełchatowian, jego błąd starali się naprawić obrońcy, lecz piłka trafiła do Bartosiaka, który minimalnie się pomylił!

• Piłkarze GKS-u za szybko chcieli wznowić grę po faulu na jednym ze swoich zawodników. Piłka zagrana na lewe skrzydło nie dotarła do żadnego z gości. Od autu Ruch.

• Rzut wolny dla Ruchu, dośrodkowanie w pole karne GKS-u, ale tam czujnie obrońcy gości, którzy oddalili zagrożenie.

• Bartosiak popędził z piłką lewą stroną, dośrodkował w pole karne, jednak czujnie zachował się Małkowski, wybijając na rzut rożny, z którego goście nie stworzyli zagrożenia.

• Wracamy do Chorzowa! Obie drużyny wróciły na boisko w takich samych składach.

• Koniec pierwszej połowy w Chorzowie! Ruch prowadzi 2:1! Dla Niebieskich strzelali Balicki i Bogusz, a tuż przed zakończeniem pierwszych 45. minut bramkę kontaktową zdobył Biel. Na stadion Ruchu wracamy za kwadrans!

• Bartosiak zakręcił Bartolewskim, który ostatecznie przegrał pojedynek z kapitanem GKS-u, a ten świetnie dośrodkował w pole karne. Tam odnalazł się Biel i pokonał Lecha.

• GOL dla GKS-u Bełchatów tuż przed przerwą! Bramkę kontaktową zdobył Biel!

• Znów zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Niebieskich! Tym razem pogubili się obrońcy Ruchu i żaden z nich nie ruszył do Thiakane, by wybić mu piłkę, która krążyła jeszcze pomiędzy kilkoma zawodnikami GKS-u, jednak ostatecznie żaden z nich nie zdołał oddać strzału na bramkę Lecha.

• Żółta kartka dla Małkowskiego.

• Groźna kontra GKS-u! Thiakane ruszył z piłką w kierunku pola karnego Lecha. Trochę zaskoczył podaniem Biela, jednak ten mając przed sobą tylko bramkarza Ruchu, uderzył wysoko nad jego bramką! Zmarnowana, stuprocentowa okazja gości!

• Faul na Boguszu.

• Komarnicki lekko zgrał w polu karnym do jednego z kolegów, ale połapali się w tym bełchatowianie i oddalili zagrożenie.

• Bogusz do Bartolewskiego, ten próbował dośrodkować, lecz nabił jednego z zawodników gości. Aut dla Niebieskich.

• Mularczyk zagrał do Thiakane, jednak Komarnicki wygrał pojedynek z zawodnikiem GKS-u i dobrze asekurował piłkę. Od bramki rozpocznie Lech.

• Podgórski faulował Mularczyka.

• Małkowski podał piłkę wprost do Biela, a ten zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Nikt nie zdołał oddać strzału.

• Bartosiak faulował Małkowskiego.

• Rzut wolny dla GKS-u, lecz bez zagrożenia w polu karnym Ruchu.

• Piękny, techniczny strzał Bogusza z około 16. metra i Lenarcik bez szans! Mamy 2:0 dla Ruchu.

• GOL! Bogusz podwyższa prowadzenie Ruchu na 2:0!

• Kontra Ruchu. Zbyt mocne zagranie do Bogusza i ten stracił piłkę.

• Żółta kartka dla Szymorka za faul na Kowalskim.

• GKS z rzutu wolnego po faulu na jednym z piłkarzy, jednak goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Lecha.

• Ruch wznawiał grę z rzutu rożnego, piłka zagrana wprost na głowę Balickiego, który pokonał golkipera GKS-u.

• GOL! Ruch obejmuje prowadzenie! Balicki strzałem głową pokonał Lenarcika!

• Komarnicki zgrał do Kowalskiego na prawej stronie i oboje popędzili w kierunku bramki GKS-u. Drugi z nich dośrodkował w pole karne, lecz sytuację uratował Michalski, wybijając na rzut rożny.

• Bartolewski naciskany przez rywala stracił piłkę. Aut dla GKS-u.

• Biel popędził z piłką prawą stroną, zszedł do środka i podał do Mularczyka. Ten uderzył na bramkę, ale futbolówka znalazła się w rękach Lecha.

• Zbyt mocne podanie do Bogusza, który stracił piłkę. Przy próbie jej odzyskania młody piłkarz faulował Thiakane.

• Kowalski powalczył na prawej stronie i dośrodkował w pole karne, gdzie pociągany za koszulkę był Balicki, który w ostateczności się przewrócił. Sędzie nakazał grać dalej.

• Mularczyk świetnie przerzucił piłkę do Bartosiaka na prawe skrzydło. Ten wygrał pojedynek z Bartolewskim i dośrodkował futbolówkę w pole karne. Poradzili sobie jednak obrońcy Ruchu.

• Goście dobrze posłali piłkę w pole karne i już na samym początku zrobiło się niebezpiecznie. Niebiescy mieli sporo szczęścia, że futbolówka nie trafiła do Czajkowskiego.

• Podgórski faulował Bartosiaka i mamy pierwszy rzut wolny dla GKS-u.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Czas na przywitanie kapitanów i losowanie stron.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut. Piłkarze zeszli już do szatni.

• Kibice z Bełchatowa otrzymali 300 wejściówek. Do meczu pozostało 20 minut i powoli gromadzą się na swoim sektorze.

• Arbitrem w dzisiejszym spotkaniu będzie Maciej Pelka z Piły.

• Ruch zajmuje 13. miejsce w drugoligowej tabeli i ma na swoim koncie tylko trzy punkty za zwycięstwo nad Skrą Częstochowa. GKS Bełchatów jest 10. z sześcioma "oczkami" (dwa zwycięstwa, dwa remisy).

• W ostatniej kolejce Ruch uległ Górnikowi w Łęcznej aż 1:5, a GKS Bełchatów pewnie pokonał Skrę Częstochowa 3:0.

• Witamy prosto ze stadionu Ruchu w Chorzowie, gdzie o 19:20 Niebiescy podejmą GKS Bełchatów w ramach 5. kolejki 2. ligi.