Ruch Chorzów

1

Legia Warszawa

1

• Koniec meczu. Legia wywozi z Cichej cenny remis. Obaj trenerzy zapowiadali dziś walkę o zwycięstwo. Tak było, ale nikt nie przechylił szali na swoją stronę. Dlatego w rewanżu sprawa jest wciąż otwarta.

• A teraz dobrze zagrał Jankowski, ale Ruch też nie ma drugiego gola.

• Niesamowite! Przez kilka chwil goście byli w polu karnym Ruchu. Pachniało bramką, ale ostatecznie Kucharczyk w 100% sytuacji przestrzelił.

• Sędzia doliczył 3 minuty do meczu.

• A teraz Kuba Wawrzyniak powstrzymuje kontratak i kolejny kartonik dla legionisty.

• Miroslav Radović

• Marcin Komorowski

• Trzy minuty doliczone.

• Andrej Komac

• Legioniści byli bliscy zdobycia gola, a chwilę później prawie pobili się w polu karnym z niebieskimi. Zaraz posypią się zasłużone kartki.

• Jedenastki Ruchu i Legii już wychodzą na boisko. Za chwilę początek pierwszego meczu ćwierćfinałowego

• W kadrze Ruchu na dzisiejszy mecz znaleźli się Gabor Straka i Marcin Malinowski, którzy w spotkaniu ligowym z Lechią Gdańsk nie grali z powodu nadmiaru żółtych kartek. Michał Pulkowski i Krzysztof Nykiel wciąż narzekają na urazy i z ich usług trener "Niebieskich" skorzystać nie może. W ekipie gości za żółte kartki pauzują dzisiaj Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak.

• Legia gościła w obecnym sezonie już w Chorzowie i zapewne nikt w stolicy nie wspomina tej wizyty miło. Ruch zwyciężył (1:0) po golu Wojciecha Grzyba.

• W obecnych rozgrywkach chorzowianie w drodze do ćwierćfinału wyeliminowali Ruch Zdzieszowice (3:1) i OKS 1945 Olsztyn (0:0, karne 3:0). Piłkarze stolicy natomiast uporali się najpierw z Pogonią Szczecin (2:1), a potem wyeliminowali Śląsk Wrocław (2:1)

• Legia Puchar Polski wygrywała aż trzynaście razy, a Ruch trzykrotnie sięgał po krajowy puchar

• Obie drużyny póki co się rozgrzewają. Dziś na pewno jest cieplej niż w weekend, więc zawodnikom powinno grać się lżej

• Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej i zapraszamy na relację Live z meczu 1/4 finału Pucharu Polski. W Chorzowie spotkają Ruch oraz Legia Warszawa.