Mecz Ruch Chorzów - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Ruch Chorzów - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału
2018-09-25 19:20

Ruch Chorzów

1

Odra Opole

5

• Koniec meczu! Odra Opole pokonuje Ruch Chorzów aż 5:1! Dwa gole strzelił Skrzypczak, w tym jednego z rzutu karnego, po jednym trafieniu zanotowali Baranowski i Mikinić, a jedna bramka to samobój Kulejewskiego. Zdobywcą bramki dla Niebieskich jest Kędziora. Tym samym chorzowianie żegnają się z rozgrywkami o Puchar Polski! W kolejnej rundzie zobaczymy Odrę! Dziękujemy za uwagę!

• Żółtą kartką ukarany Brusiło.

• Zmiana w Ruchu. Zszedł Bogusz, wszedł Machała.

• Zmiana w Odrze. Zszedł Mikinić, wszedł Janasik.

• Bardzo dobry strzał Wdowika, ale znów świetnie interweniuje Szromnik!

• Zmiana w Odrze. Zszedł Czyżycki, wszedł Moder.

• Mikinić sam na sam z Wilkiem. Bez trudu pokonał golkipera Ruchu. Dwa, szybkie ciosy wymierzone w Niebieskich, a na tablicy wyników już 5:1 dla Odry.

• GOL! Już 5:1 dla Odry! Strzelcem gola Mikinić!

• GOL! Baranowski podwyższa prowadzenie Odry! W Chorzowie mamy już 4:1!

• Żółta kartka dla Bartolewskiego.

• Zmiana także w zespole Odry. Zszedł Bonecki, wszedł Niziołek.

• Zmiana w Ruchu. Zszedł Kowalski, wszedł Balicki.

• Mogło być groźnie, jednak Kowalski zmarnował świetną wrzutkę Wdowika i nie trafia do bramki!

• Kędziora z półwoleja, świetna interwencja Szromnika!

• Mikinić trafił w Kulejewskiego, piłka odbiła się najpierw od obrońcy Ruchu, potem od poprzeczki, a na końcu wpadła do bramki.

• GOL! Trafienie samobójcze notuje Kulejewski! Odra prowadzi już 3:1!

• Dziś na stadionie w Chorzowie pojawiło się 2853 widzów!

• Tym razem z akcją ruszyła Odra. W ostatniej chwili rywala zablokował Bartolewski.

• Nowakowski środkiem boiska, ale nie zdołał podać do wychodzącego na pozycję Kowalskiego. Został zablokowany.

• Za lekkie podanie Nowakowskiego do Kowalskiego. Strata piłki przez Niebieskich.

• Bardzo ładny strzał Bogusza, ale jeszcze ładniejsza interwencja Szromnika!

• Wracamy do Chorzowa na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie w Chorzowie Odra prowadzi 2:1. Oba gole zdobył Skrzypczak, w tym pierwszy z rzutu karnego. Dla Ruchu strzelił Kędziora. Mieliśmy także wymuszoną zmianę - boisko na noszach opuścił Sikora. Na Cichą 6 wracamy za kwadrans!

• Żółta kartka dla Boneckiego.

• Piłka zagrana w pole karne Odry, ale przeszkodzili sobie wzajemnie Wdowik z Kędziorą.

• Znów w pole karne wrzucał Walski. Tym razem na głowę Kędziory, ale napastnik Ruchu oddał zbyt lekki strzał.

• Walski wrzucił piłkę w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy Odry. Wybili na rzut rożny.

• Kędziora zagrał do Wdowika, jednak ten szybko zgubił piłkę.

• Bogusz próbował zaskoczyć Szromnika, jednak czujny był golkiper Odry.

• Dobra interwencja Wilka.

• Wymuszona zmiana w Ruchu. Sikora musiał opuścić boisko na noszach. W jego miejsce wszedł Nowakowski.

• Habusta dośrodkował piłkę w pole karne z prawej strony, idealnie w tempo wyskoczył do niej Skrzypczak i pokonał golkipera Ruchu strzałem głową.

• GOL! Odra znów obejmuje prowadzenie! Po raz drugi Wilka pokonuje Skrzypczak!

• Ucierpiał Sikora. Po chwili opuścił boisko na noszach.

• Bardzo dobre rozegranie rzutu rożnego przez Ruch. W polu karnym najwyżej wyskoczył Kędziora i strzałem głową pokonał Szromnika! Mamy 1:1!

• GOL! Ruch wyrównuje po bramce Kędziory! W Chorzowie mamy 1:1!

• Świetne uderzenie Bogusza z dystansu zmusiło do interwencji golkipera Odry! Szromnik wybija na rzut rożny!

• Duriska zdecydował się na długie zagranie do Kędziory, jednak napastnika Ruchu uprzedził Bodzioch.

• Obst uprzedził Skrzypczaka i wybił piłkę na aut.

• Bardzo dobra sytuacja dla Odry po niedokładnym zagraniu i błędzie Wilka! Bramkarz Ruchu zrehabilitował się jednak, broniąc uderzenie Mikinicia. Goście utrzymali się przy piłce, ale dobitka jednego z napastników poszybowała wysoko nad bramką!

• Indywidualna akcja Bogusza. W końcu młody pomocnik Ruchu zagrywa do Kędziory, a ten traci piłkę.

• Odra szuka kolejnej bramki, jednak jeden z zawodników gości oddaje niedokładny strzał głową. Od bramki wznowi Wilk.

• Tym razem faulował Kędziora. Tuż przy linii bocznej ucierpiał Wodecki.

• Faul na Kędziorze. Rzut wolny dla Ruchu.

• Chorzowianie chcieli szybko odpowiedzieć, ale niedokładne podanie do Kędziory zaprzepaszcza szansę na wyrównanie.

• GOL! Skrzypczak wykorzystuje rzut karny! Odra prowadzi 1:0!

• Pierwsza akcja Odry i już faul w polu karnym! Mamy jedenastkę!

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Marcin Szrek z Kielc.

• Rok temu Ruch uległ w 1/16 PP Chrobremu Głogów (1:3). Dziś na Cichą 6 zawita Odra Opole, która kilka dni temu wróciła z długiego wyjazdu do Olsztyna bez punktów.

• Niebiescy będą musieli poradzić sobie m.in. bez kapitana Tomasza Podgórskiego, który pauzuje za kartki. W kadrze nie znalazł się też Maciej Urbańczyk.

• Ruch zajmuje dziewiąte miejsce w 2. lidze z dorobkiem 14 punktów (3 zwycięstwa, 5 remisów, 3 porażki), natomiast Odra plasuje się ósmej lokacie w Fortuna 1 Lidze. Do tej pory zgromadziła 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki).

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1/32 Pucharu Polski. Ruch Chorzów zmierzy się z Odrą Opole. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 19:20!

Joanna Sobczykiewicz

Ruch - Odra LIVE! O awans do 1/16 finału Pucharu Polski

Ruch - Odra LIVE! O awans do 1/16 finału Pucharu Polski ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Ruch Chorzów - Odra Opole ONLINE. Ruszamy z I rundą Pucharu Polski. O godz. 19:20 Ruch Chorzów podejmie Odrę Opole. Piłkarze Dariusza Fornalaka zmierzą się z pierwszoligowym rywalem, z którym nie tak dawno rywalizowali na zapleczu Ekstraklasy. Kto awansuje do 1/16 finału? Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji.

Puchar Polski. Mecz Ruch Chorzów - Odra Opole ONLINE

Poprzedni rok nie był udany dla Ruchu, także pod względem Pucharu Polski. Chorzowianie zmierzyli się z Chrobrym Głogów w 1/16 i bardzo szybko musieli zaprzestać marzeń o finale na Stadionie Narodowym. Podopieczni, jeszcze wtedy Krzysztofa Warzychy ulegli głogowianom 1:3. Jedynego gola dla Niebieskich strzelił Jakub Arak, który niedługo potem przeniósł się do mieleckiej Stali.

Od tego dnia upłynęło ponad 13 miesięcy, w których trakcie w Chorzowie wszystko się zmieniło. Począwszy od trenera, piłkarzy, aż po ligę, w której na co dzień występują Niebiescy. Drugi spadek z rzędu, kolejna przebudowa zespołu, tym razem pod wizję Dariusza Fornalaka i kolejne nadzieje. Tylko przeciwnik inny. Dziś na Cichą 6 zawita Odra Opole, która kilka dni temu wróciła z długiego wyjazdu do Olsztyna bez punktów i będzie chciała zrobić wszystko, by się zrehabilitować.

Niebiescy będą musieli radzić sobie bez kapitana Tomasza Podgórskiego, który w sezonie 2017/18, jeszcze w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała otrzymał dwie, żółte kartki w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Górale nie przeszli dalej, więc kara Podgórskiego została „zawieszona” aż do dzisiejszego dnia.

Ruch zajmuje dziewiąte miejsce w II lidze z dorobkiem 14 punktów (3 zwycięstwa, 5 remisów, 3 porażki), natomiast Odra plasuje się ósmej lokacie w Fortuna 1 Lidze. Do tej pory zgromadziła 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki).

Arbitrem meczu 1/32 Pucharu Polski pomiędzy Ruchem Chorzów a Odrą Opole będzie Marcin Szrek z Kielc. W obecnym sezonie był rozjemcą w trzech drugoligowych starciach, w których trakcie pokazał 15 żółtych kartek.

Puchar Polski: Ruch czy Odra - kto awansuje do kolejnej rundy?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Odra - Ruch 0:3 (1 liga, 18.05.2018)
Ruch - Odra 3:1 (1 liga, 29.10.2017)
Ruch - Odra 5:1 (sparing, 21.01.2017)

Mecz Ruch Chorzów - Odra Opole TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:20. Zapraszamy!