Ruch Chorzów

0

Polonia Bytom

2

• Koniec meczu! Niespodzianka w Chorzowie. Najstarsze derby Śląska dla bytomskiej Polonii.

• W sytuacji sam na sam Podstawek się nie pomylił. Strzelił obok Matko Perdijića, który wyszedł z bramki, a piłka wpadła tuż obok słupka jego bramki. To już po meczu.

• Grzegorz Podstawek! 2:0 dla Polonii

• Michal Hanek ostro fauluje Piecha. Sędzia był pobłażliwy dla Słowaka, bo ten mógł w tej sytuacji wylecieć z boiska.

• Blazej Vascak zmienia Dariusza Jareckiego.

• Co to było? Najpierw groźnie z dystansu strzelił Radzewicz, a Perdijić odbił piłkę przed siebie. A Stawarczyk zamiast wybijać piłkę, nabił Podstawka i piłka przeleciała tuż obok bramki Ruchu

• Telichowski zachował się niczym rasowy napastnik, przerzucając piłkę nad bramkarzem Ruchu sprytną podcinką

• Błażej Telichowski i Polonia prowadzi!

• Podstawek na siłę chciał wejść z piłką w pole karne, ale dwójka stoperów Ruchu zdołała go zatrzymać

• Radzewicz z miejsce Barcika, który w ostatnich minutach coraz lepiej radził sobie na prawym skrzydle

• Grzyb zagrywał płasko w pole karne, ale podanie przecięli goście

• Perdijić na czternastym metrze pewnie wypiąstkował piłkę daleko poza własne pole karne

• Komac zagrywał z wolnego w pole karne gości, piłkę opanował z trudem Jankowski, ale został później skutecznie wypchnięty pod linię boczną przez defensorów Polonii

• Jankowski zgrywał głową w pole karne, ale Piech nie miał szans dojść do piłki

• Piłkarze Ruchu kilka razy zagrywali piłkę w pole karne Polonii, ale za każdym razem bytomianie dali sobie radę i skutecznie wybijali futbolówkę. Swoich sił próbowali Piech i Jankowski

• Stawarczyk niepewnie zgrywał piłkę do Perdijicia i chorzowianie podarowali gościom rzut rożny, po którym poloniści nie zagrozili już bramce Ruchu

• Malinowski potężnie uderzył z dystansu i Juszczyk z trudem odbił piłkę na rzut rożny

• Grodzicki przedarł się lewą stroną, ładnie "nawinął" Chomiuka, ale dośrodkowanie już mu nie wyszło

• Słaby mecz jak na razie w Chorzowie, obie drużyny grają ostrożnie i boją się rzucić wszystkie siły do ataku

• Trytko! Powinno być prowadzenie dla gości. Przemysław Trytko strzelał głową z około sześciu metrów i piłka przeleciała centymetry od słupka. Perdijić tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem