0

Śląsk Wrocław

1

• Koniec meczu! Śląsk wydarł to zwycięstwo w ostatnich minutach!

• Doskonała sytuacja dla Śląska na 2:0. Madej dośrodkował a główkował znów Mila i pomylił się tylko o kilka centymetrów.

• Zółta kartka dla MAdeja.

• 4 minuty dolicza aż sędzia.

• Ruch nie poddaje się, niebiescy rzucili się do ataków.

• Piękny kontratak Śląska. Mila błyskawicznie wyprowadził piłkę i dokładnie dograł do DIaza. Ten "nawinął" Grodzickiego, któy dał się ograć jak dziecko. Na końcu Argentyńczyk ośmieszył jeszcze Perdijicia podcinając nad nim piłkę. Piękny gol!

• Cristian DIAZ! Śląsk prowadzi w Chorzowie 1:0!

• Żółta kartka dla Szyndrowskiego.

• Mila dośrodkowuje w pole karne, ale te zagrania nie dochodzą dziś do jego kolegów.

• Czysto wybijał teraz piłkę Mili Piech, ale sędzia odgwizdał faul.

• Zółta kartka dla Pietrasiaka, który nieczysto zatrzymał szarżującego Abotta.

• Kolejna w drugiej połowie dynamiczna akcja Piecha. Ale młody napastnik Ruchu znów fauluje w ofensywie.

• Piękne podanie Mili do wychodzącego Diaza, ale Argentyńczyk znów się myli.

• Paweł Abott zmienia Lisowskiego, który miał pecha. Zagrał w tym meczu tylko 10 minut.

• Tym razem Diaz podał do Sztylki, ale jego strzał został zablokowany.

• Ładna akcja Śląska. Cetnarski podał do Mili, a ten uruchomił Diaza. Jednak Argentyńczyk w polu karnym niepotrzebnie zachował się egoistycznie. Strzelił bardzo niecelnie.

• Po dobrej akcji Janoszki, bardzo kiepsko dośrodkowywał z prawego skrzydła Smektała. Skoczyło się na rzucie rożnym, po którym piłkę wybili obrońcy Śląska.

• Ucierpiał Paweł Lisowski, który potrzebuje pomocy służb medycznych.

• Dynamiczna akcja Piecha lewą stroną. Zapowiadao się groźnie, ale akcję powstrzymał wślizgiem Wasiluk.

• A w Ruchu Smektała zmienia Grzyba.

• Tymczasem Diaz wchodzi w miejsce Voskampa.

• Śląsk miał dobrą pozycję do dośrodkowania z rzutu wolnego po faulu na Madeju, ale zepsuł piłkę, wybijając ją za bramkę.

• Komac od razu opuszcza boisko. W jego miejsce Paweł Lisowski.

• Kolejna szarża Łukasza Madeja, faul Komaca i żółta kartka.

• Gra błędów z obu stron. Zapowiadało się na dobrą akcję najpierw jednego, a później drugiego zespołu, ale skończyło się na niedokładnym podaniu.

• Kontratak gości, dobre dośrodkowanie Madeja i fantastycznie znalazł się w polu karnym Mila. Pomocnik Śląska uderzył głową, ale minimalnie chybił. Obrońcy Ruchu, chyba nie przypuszczali, że Mila potrafi uderzać na bramkę także główką.

• Akcja prawą stroną Śląska. Dośrodkowanie Madeja wybijają obrońcy, ale piłka spada pod nogi Sztylki, który strzelił bardzo dobrze. Z trudem wybronił to uderzenie Perdijić.

• Na trybunach stadionu przy ulicy Cichej jest selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda.

• Zamieszanie pod bramką Śląska. Walczył o piłkę w parterze Piech i chyba faulował.

• Nieźle zapowiadała się akacja Ruchu, ale dośrodkowani Grzyba nie doszło w pole karne.

• Groźna akcja gości. Ćwielong wyszedł sam na sam, uderzył lobem, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Dobra akcja Piecha na lewym skrzydle, ale nikt nie przeciął jego dośrodkowania.

• Sztylka zmienił Ćwielonga po przerwie.

• Fatalne dośrodkowanie Elsnera i Perdijić spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem

• Jak na razie lepsze wrażenie sprawiają chorzowianie, którzy mają przewagę i częściej atakują niż wrocławianie. Podopieczni Waldemara Fornalika do tej pory nie stworzyli sobie jednak klarownej okazji do zdobycia gola

• Rafał Grodzicki za faul

• Fani Ruchu protestują, ale Piech został powstrzymany prawidłowo

• Lewczuk z prawej strony zagrywał w pole karne, lecz za głęboko, co wykorzystał Kelemen

• Grzyb odważnie wbiegł w szesnastkę, źle wyłożył jednak piłkę i wrocławianie spokojnie ją wybili

• Nic jednak po stałym fragmencie gry nie osiągnęli

• Piech zatrzymany przez Pietrasiaka, ale chorzowianie szybko odzyskali piłkę i po centrze Lewczuka wywalczyli rzut rożny

• Ładnie z kontrą wyszli wrocławianie, Mila zagrał do Madeja, ale ten zwolnił akcję i zdążyli wrócić chorzowianie. Potem Mila próbował jeszcze przelobować Perdijicia, jednak ta sztuka mu się nie udała

• Celeban znowu nie poradził sobie z Janoszką i stracił piłkę, która trafiła do Piecha. Napastnik Ruchu pociągnął jeszcze kilka metrów i oddał strzał obok słupka