Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
270 dni - tyle czekali kibice Ruchu Chorzów, by znów zobaczyć swoich ulubieńców w meczu na stadionie przy Cichej. Na meczu z Wartą Gorzów Wlkp. atmosfera była fantastyczna. Zobaczcie zdjęcia fanów Niebieskich z tego spotkania, które oglądało 4.400 osób.

Wyjątkowo długo czekali kibice Ruchu Chorzów, by znów zobaczyć na żywo mecz Niebieskich na stadionie przy Cichej. Zespół Łukasza Berety w obecnym sezonie dwa pierwsze spotkania rozegrał na wyjazdach, więc przerwa była dodatkowo wydłużona.

Po dwóch zwycięstwach nastroje wśród gospodarzy były świetne, podobnie jak atmosfera na trybunach. Kibice Niebieskich już na długo przed rozpoczęciem spotkania z Wartą Gorzów Wlkp. zajmowali swoje miejsca na stadionie.

Ruch Chorzów wreszcie na Cichej. Zobaczcie zdjęcia kibiców s...

Atmosfera podgrzana została dodatkowo przepięknym golem Łukasza Janoszki, a gdy po przerwie wynik podwyższył Mariusz Idzik rozpoczęła się wielka feta, a klimat przypominał ten z ekstraklasowych występów Ruchu.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Ruch Chorzów - Warta Gorzów Wlkp, który Niebiescy wygrali 3:1.