Ruch Radzionków

2

Flota Świnoujście

2

• Pechowo, po naprawdę emocjonującym, dramatycznym widowisku Ruch remisuje z Flotą Świnoujście. Dodajmy, że Jasiński zdobył wyrównującą bramkę strzałem głową z piątego metra. Za uwagę dziękuje Patryk Przydacz.

• Jasiński wyrównuje, a arbiter kończy to spotkanie !

• Jeszcze rzut wolny, a po nim rzut rożny dla Floty. Chi Fon na głowę Kalinowskiego, ten w boczną siatkę.

• Misan uderzył wcześniej z rzutu wolnego w mur a teraz nie wykorzystał piłki meczowej ! Z pięciu metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką, będzie pluć sobie w brodę napastnik Floty po tym spotkaniu...

• Wywalczył rzut karny, asystował przy bramce brata, a teraz przy aplauzie publiczności opuszcza boisko Mateusz Mak. W jego miejsce Piotr Łopuch.

• Znalazł nogę Nalepy na osiemnastym metrze Misan, będzie rzut wolny z groźnej pozycji.

• W jego miejsce, na ostatnie pięć minut wejdzie Skrzypczak.

• Opuszcza boisko kontuzjowany Michalik.

• Strzał Chi Fona blokuje Nalepa.

• Może podobać się kibicom dzisiejsze spotkanie. Tym razem groźnie pod bramką Floty, Rocki nie zauważył jednak dobrze ustawionego Michała Maka.

• Kolejny raz groźnie zrobiło się po dośrodkowaniu w pole karne Ruchu, z rzutu wolnego piłkę dośrodkowywał zawodnik Floty, a ta spadła na poprzeczkę.

• Młodość ma swoje prawa, ale wszystko ma swoje granice... Michalik dostał świetną piłkę na szesnasty metr, uderzył jednak z powietrza wysoko nad bramką.

• Ostatnią zmianę przeprowadza trener Pawlak, który liczy na to, że Stachyra odmieni losy spotkania. Boisko opuścił Ostalczyk.

• W odpowiedzi na kolejne pytania ze strony czytelników informuję, że na stadionie Ruchu nie ma kibiców Floty, a fani Ruchu w dalszym ciągu protestują przeciw represją ze strony firmy ochroniarskiej i policji.

• Zdecydowane, ostre wejście Kalinowskiego, za faul na Mateuszu Maku żółta kartka.

• Kontra Cidrów, Michał Mak do Pawła Giela, ten w sytuacji sam na sam szukał uderzenia prawą nogą. Szukał, szukał i stracił piłkę... będzie rzut rożny.

• Ofensywna akcja Bodzionego powstrzymana przez Kowalskiego, kolejny korner.

• Przypadkowa bramka Tomasika wprowadziła sporo chaosu. Muszą uspokoić grę gospodarze, jeśli chcą utrzymać prowadzenie.

• I zmiana w szeregach gospodarzy, w miejsce Giesy trener Skowronek posyła Michalika.

• W środku pola akcję Ruchu, faulem przerywa Chi Fon. Trzecia żółta kartka w tym spotkaniu pokazana.

• Tym razem prawą stroną Ostalczyk, płaskie dośrodkowanie nie dochodzi do żadnego z partnerów zawodnika z Świnoujścia.

• Po lewej stronie pola karnego znalazł się Ostalczyk, kolejna próba jednak nieudana.

• I druga zmiana w szeregach gości, za Śpiączke wchodzi Chi Fon.

• Mogli wyrównać goście ! Z woleja przestrzelił minimalnie Kalinowski.

• Bramka kontaktowa dla Floty. Przypadek i pech młodego bramkarza Cidrów, który pod nogami przepuszcza dośrodkowanie Tomasika...

• Taki obrót spraw wymusza zmianę w drużynie gości, za Nnamaniego wchodzi Misan.

• Ruch prowadzi już 2:0, piłkę otrzymał na osiemnastym metrze Michał Mak i płaskim strzałem w prawy róg bramki podwyższa wynik spotkania.

• Śpiączka miał piłkę na nodze, na trzynastym metrze jednak skiksował fatalnie w dogodnej sytuajci.

• Prawą stroną popędził Kalinowski, jednak jego uderzenie tak jak mocne, tak i niecelne.

• Niebezpieczne zagranie jednego z zawodników Floty na linii pola karnego, rzut wolny pośredni i minimalnie niecelne dośrodkowanie Mateusza Maka.

• Do Ciderland: Niestety relacjonowanie meczu w pojedynkę ogranicza moje możliwości, z pewnością zdjęcia z dzisiejszego spotkania będą zamieszczone na serwisie po jego zakończeniu.

• Kontra Ruchu, Rocki z prawej strony do Cielucha, ten znalazł na lewym skrzydle Michała Maka, który w dogodnej sytuacji uderza technicznie tuż obok lewego słupka bramki Floty.

• Czterech na trzech wyszli teraz z kontrą goście, przytomnie jednak interweniuje Nalepa. Rzut rożny.

• Początek drugiej połowy to tak jak w pierwszej odsłonie atak Floty prawą stroną. Akcję przerwał nieprzepisowo Michał Mak, za co obejrzał kartkę.

• Wracamy na Narutowicza, drugą część spotkania rozpoczęli goście.

• Do przerwy Ruch prowadzi na własnym stadionie z Flotą Świnoujście. Jeśli goście zamierzają spędzić zimę na podium powinni wywieźć z Radzionkowa jakiekolwiek punkty, co daje nam nadzieje na dobre widowisko w drugiej odsłonie meczu.

• Tomasik z lewej strony uderzył fałszem, piłka przechodzi jednak obok prawego słupka bramki Adamka.

• Z głębi pola dośrodkował z rzutu wolnego Giesa, udało się oddać strzał Gielowi, jednak piłka spada tylko na siatkę bramki Waśkówa.

• Michał Mak najpierw barkiem zgrał piłkę do Giesy, później dobiegł do podania w pole karne i z niewygodnej pozycji przestrzelił.

• Piotr Rocki nie daje szans bramkarzowi Floty. Mocny strzał w lewy róg bramki i Ruch prowadzi z drużyną znad Bałtyku.

• Karny dla gospodarzy, pada w polu karnym Mateusz Mak. Żółta kartka dla Kieruzela.

• Drugi w tym spotkaniu rzut rożny dla Floty, piłka trafia pod nogi Niewiady, jednak ten z szesnastu metrów trafia w Adamka.

• Z dystansu kropnął potężnie, z rzutu wolnego Tomasik, jednak radzi sobie z tym uderzeniem Adamek.

• Wydawało się, że Ruch objął prowadzenie, jednak zabrakło centymetrów. Michał Mak z Rockim, ten pokonuje bramkarza, jednak z linii piłkę wybija Kieruzel... dobitka Mateusza Maka trafia w boczną siatkę.

• Bardzo ładne podanie Giesy do Rockiego, ten strzela z narożnika pola karnego jednak prosto w ręce bramkarza gości.

• Rzut wolny dla Ruchu z osiemnastego metra, na strzał decyduje się Mateusz Mak, nad poprzeczką przenosi piłkę Waśków.

• Świetna technika, a później szybkość Michała Maka, podanie do Rockiego, ten wypuścił świetnie Mateusza Maka, któremu centymetrów zabrakło by sięgnąć piłki. Najładniejsza i najgroźniejsza akcja Ruchu.

• Tym razem odbija się piłka od czarnoskórego zawodnika Floty, jednak ta sytuacja mogła przynieść otwierającą bramkę.

• Mocne dośrodkowanie Śpiączki przechodzi tuż nad głową będącego w świetnej okazji Nnamaniego.

• Kolejny atak gości, uderzenie Kalinowskiego przyniosło rzut rożny, po którym groźnie główkował Kieruzel.

• Z dystansu spróbował Tomasik, jednak uderzona z powietrza piłka trafia w będącego na spalonym Nnamaniego.

• Dość przypadkowo oko w oko z Adamkiem mógł stanąć Śpiączka, jednak sędzia uznał, że zawodnik Floty pomógł sobie ręką przy próbie opanowania piłki.

• Jeszcze raz radzionkowscy bliźniacy w akcji, strzał Michała i drugi w tym spotkaniu rzut rożny. Ponownie stały fragment gry nie przynosi jednak oczekiwanego efektu.

• Akcja braci Mak do spółki z Giesą daje tylko rzut rożny, po którym z dystansu, niecelnie uderza Mateusz Mak.

• Mocne uderzenie z dystansu przyjął na czułe miejsce Giesa, chwila przerwy i pomocnik Ruchu odzyskuje sprawność.

• Odpowiedź Ruchu, akcja Cielucha również prawą flanką, zagranie do Kaszowskiego, jednak ten dośrodkował zbyt Głęboko by ktokolwiek mógł wykończyć tą akcję.

• Trzydzieści sekund potrzebowali goście na przeprowadzenie pierwszej groźnej akcji. Prawą stroną popędził Ostalczyk, dograł na trzynasty metr do Tomasika jednak ten uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Adamka.

• Rozpoczęli gospodarze !

• Na życzenie użytkownika xx: w Radzionkowie chłodno, bezwietrznie wydaje się, że to idealne warunki do gry.

• Obie drużyny już na murawie, czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.

• Przypomnijmy, że wczoraj rozegrane zostały dwa spotkania siedemnastej kolejki pierwszej ligi. Polonia zremisowała w Bytomiu z drużyną z Polkowic, natomiast Wisła Płock zwyciężyła w Poznaniu.

• A na wejście z ławki w dzisiejszym spotkaniu czekają: RUCH: Suchański, Łopuch, Mróz, Michalik, Giel Piotr, Krzywicki, Skrzypczak. FLOTA: Wesołowski, Chi Fon, Misan, Stachyra, Paczkowski.

• Obie drużyny wciąż na rozgrzewce, po lewej widoczne składy w jakich drużyny rozpoczną spotkanie, a już za chwilę podamy skład ławek rezerwowych.

• Witam ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie za dwadzieścia minut powinno rozpocząć się spotkanie Cidrów z Flotą Świnoujście.