Ruch Radzionków

0

Górnik Łęczna

1

• Dużo nerwów, mniej ładnej gry i Bogdanka kończy sezon zwycięstwem w Radzionkowie. Przed Ruchem jeszcze derbowy pojedynek z Polonią.

• Zbyt agresywnie dyskutował z sędzią Wallace, za co obejrzał drugą żółtą kartkę.

• Zagotowała się krew w młodym Skrzypczaku, odważnie ruszył do pojedynku z Prusakiem arbiter dojrzał faul na czerwoną kartkę.

• Jeszcze próba dośrodkowania na Skrzypczaka, interweniuje jednak Prusak.

• Doliczył arbiter trzy minuty, jednak nie zanosi się na zmianę rezultatu.

• Ruch angażuje wszystkie siły w ofensywę, suną za to kontry Bogdanki.

• I ostatnia roszada w szeregach gości, w miejsce Kusiaka Ninković.

• Zmiana również w Ruchu, napastnik w miejsce obrońcy.

• Druga zmiana w szeregach gości.

• Renusz z prawej strony, w sytuacji sam na sam powstrzymany przez Suchańskiego.

• Przewrotka Paluchowskiego i piłka trafia w słupek ! Duże szczęście tym razem ma Ruch.

• Na małej przestrzeni wymienili teraz kilka podań gospodarze, jednak Mateusz Mak na spalonym w decydującym momencie ładnej akcji.

• Jedna z nielicznych akcji gości, jedenasty, a piąty celny strzał gości nie przyniósł zagrożenia.

• Zmiana w zespole gości. Pesir opuszcza boisko, w jego miejsce Renusz.

• Tym razem w podobnej sytuacji traci piłkę Michał Mak.

• Krzywicki wszedł w pole karne, ładnie minął obrońce, jednak nie zdołał dobrze odegrać piłki Rockiemu.

• Ponad pół godziny do końca spotkania, ataki Ruchu jednak wciąż skutecznie rozbijane przez gości z Łęcznej.

• Mamy zapowiadaną zmianę, Krzywicki w miejsce Cielucha.

• Gotowy do wejścia Krzywicki, czy rosły napastnik Ruchu zdoła odmienić losy tego spotkania?

• Rocki gorą do Mateusza Maka, ten miał jednak w sytuacji sam na sam zbyt mało miejsca i piłka ląduje w rękach Prusaka.

• Kontra Bogdanki, Łuczak wypuścił ładnie Paluchowskiego, a ten trafia z ostrego kąta w słupek !

• W ostatniej chwili prostopadła piłka do Mateusza Maka przecięta przez Magdonia.

• Ładna, trójkowa akcja Ruchu, strzał Mateusza Maka zablokowany.

• Tym razem dośrodkowanie w pole karne Ruchu wybija Kaszowski pod nogi Nitkovica, ten uderza niecelnie.

• Nic z tego- dośrodkowanie Mateusza Maka przecięte przez defensywę Bogdanki.

• Będzie szansa dla Ruchu z rzutu wolnego po faulu na Giesie.

• Pierwsze minuty drugiej połowy to dużo chaosu i arbiter, który chyba gubi się w boiskowych wydarzeniach.

• I rozpoczęliśmy drugą połowę, liczymy na kolejne bramki.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Obie jedenastki wracają na murawę, za chwilę goście rozpoczną drugą część spotkania.

• Dośrodkowanie na głowę Pesira, ten stojąc tyłem do bramki nie zdołał oddać dobrego strzału. Kończymy pierwszą połowę.

• Piąty faul po stronie Ruchu i pierwsza żółta kartka. Jeszcze rzut wolny z trzydziestu metrów dla gości.

• Dobiega końca pierwsza, z dwóch doliczonych minut, wciąż to goście utrzymują się na prowadzeniu.

• Cały czas aktywniejsi gospodarze, jednak częste faule goście uniemożliwiają im stworzenie dogodnej sytuacji.

• Michał Mak przed pole karne do nadbiegającego Giesy, ten uderzył mocno, jednak niecelnie.

• Z powietrza spróbował teraz uderzyć Łuczak, jednak jak mocne, tak i niecelne to uderzenie.

• Zza pola karnego uderza Giesa, wprost w ręce Prusaka.

• Kolejny żółty kartonik, za faul na Łopuchu ukarany nim Pesir.

• Cofnięta drużyna Bogdanki po strzeleniu bramki, Ruch przejął inicjatywę.

• W odpowiedzi, również głową spróbował Paluchowski- bez zagrożenia.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Łopuch, to zagranie przedłużył Rocki, a głową, minimalnie niecelnie uderzył Kopacz.

• Przebrała się miarka ! Kolejny faul piłkarza Bogdanki i tym razem arbiter pokazuje już zasłużony kartonik.

• Siódmy faul graczy Bogdanki, arbiter jednak nie pokazał do tej pory żadnej kartki.

• Agresywnie grają goście, większość akcji Cidrów kończy się faulem graczy z Łęcznej.

• Mateusz Mak w pole karne z rzutu wolnego, ekwilibrystyczny strzał Pawła Giela nie trafia w światło bramki.

• Michał Mak popisał się umiejętnościami technicznymi z prawej strony pola karnego gości, jednak w porę, nieprzepisowo powstrzymał go Magdoń.

• Rzut rożny dla Ruchu, Giesa górą na głowę Kopacza, ten trafia w dobrze ustawionego Prusaka.

• Mądrze grają goście, którzy po strzeleniu bramki nie chcą tracić dużo sił.

• W polu karnym pada Paluchowski, gwizdek arbitra milczy.

• Z dystansu uderza Łuczak, jego uderzenie bardzo niecelne.

• Kaszowski do spółki z Cieluchem w prawym narożniku wywalczyli pierwszy rzut rożny.

• Ruszył teraz prawą stroną Mateusz Mak, jednak nie zdołał opanować prostopadłej piłki od Rockiego.

• I jest prowadzenie gości ! Paluchowski mocnym strzałem z sześciu metrów pokonuje Suchańskiego.

• Raz jeszcze groźnie uderza Paluchowski, jednak teraz dobrze interweniuje golkiper Ruchu. Goście aktywniejsi przez pierwsze pięć minut.

• Fatalny błąd Suchańskiego, który wypuszcza z rąk lekkie, płaskie dośrodkowanie gości, bliski wykorzystania tego błędu Paluchowski.

• I jeszcze raz Bogdanka, tym razem strzał Paluchowskiego nad bramką.

• W odpowiedzi Ruch. Rocki do Michała Maka ten uderza w... głowę Prusaka.

• Pierwsza próba gości, strzał Łuczaka z dystansu zbyt lekki.

• Rozpoczęli gospodarze ! Mamy nadzieje na dobre widowisko !

• Klubowy hymn "CIDERLAND" w głośnikach i trójka sędziowska wyprowadza obie jedenastki.

• Składy obu drużyn po lewej stronie, a tak prezentują się ławki rezerwowych: RUCH: Adamek, Nalepa, Otwinowski, Giel Piotr, Krzywicki, Skrzypczak. BOGDANKA: Socha, Ninković, Michalak, Mitaszka, Renusz, Falkowski, Nildo.

• Witamy ze stadionu Ruchu Radzionków, gdzie Cidry podejmą dzisiaj Bogdankę Łęczna.