Ruch Radzionków

4

Olimpia Elbląg

1

• Koniec meczu ! Po bramkach Rockiego, Skrzypczaka i dwóch Mateusza Maka gospodarze wygrywają z Olimpią i oddalają się tym samym od strefy spadkowej.

• Mateusz Mak z szansą na ustrzelenie hat-tricka, jednak nie wykorzystał on dobrego podania brata. Kolejny korner dla Ruchu, mijają dwie, doliczone minuty

• Jest bramka honorowa dla gości, dośrodkowanie w pole karne Ruchu dochodzi do zawodnika gości, który mocnym strzałem przełamuje rękawice Suchańskiego.

• Rzut rożny, piłka spada na nogę Michała Maka, który powinien uderzyć lepiej.

• Zabrał się z piłką, prawą stroną Michał Mak, wbiegł w pole karne i uderzył, jednak przytomnie w bramce Olimpii Stodoła.

• Ostatnia zmiana dokonana przez Skowronka, Piotr Łopuch zmienia Kowalskiego.

• Strzelecki koncert przy Narutowicza ! Skrzypczak do Mateusza Maka, mamy już 4:0 !

• Optymistyczna próba Kołodziejskiego, po jego strzale piłka wysoko nad bramką.

• Raz jeszcze piękne zagranie "profesora" Rockiego ! Kapitan Cidrów raz po raz dobrymi podaniami obsługuje partnerów z drużyny, tym razem zagrywa do Skrzypczaka, który podcina piłkę nad interweniującym Stodołą.

• W polu karnym uderzał Staniek, zablokowany przez Trzcionkę.

• Z lewej strony, przed pole karne do Rockiego podawał Kowalski, kapitan Ruchu zdecydował się na mocny, jednak niecelny strzał.

• Zabrał teraz w indywidualnej akcji trzech rywali Paweł Giel, jednak kiedy powinien podawać zdecydował się na jeszcze jeden, niepotrzebny drybling.

• Fauluje na połowie rywala Trzcionka.

• W drugiej połowie oglądamy naprawdę dobre widowisko, obie drużyny dążą do strzelenia bramki, a kibice mają okazję oglądać i oklaskiwać coraz ładniejsze akcje.

• Kontaktowe trafienie Koczona, po akcji środkiem boiska, nieuznane ze względu na pozycję spaloną strzelca.

• Tak też się dzieje, Ruch chce pójść za ciosem. Najpierw zza pola karnego, nad bramką uderzał Mróz, później minimalnie niecelnie do Skrzypczaka dograł Michał Mak.

• Kolejna kontra Cidrów, tym razem już skuteczna ! Podanie Rockiego na bramkę zamienia najskuteczniejszy w drużynie Mateusz Mak. Teraz gospodarze powinni już kontrolować grę.

• Druga zmiana trenera Skowronka, w miejsce Giesy na boisku Paweł Giel.

• Zablokowane dośrodkowanie Pietronia, rzut rożny dla Olimpii.

• Dużo niedokładności w grze obu drużyn...

• Zmiana także w szeregach gospodarzy, za nieskutecznego dziś Krzywickiego wchodzi Skrzypczak.

• W jego miejsce na placu boju pojawił się Koczon.

• Nie pozbierał się po ataku Krzywickiego Wojciechowski, który zniesiony na noszach nie powróci już na plac gry.

• Atakuje Ruch, prawą stroną rozklepali obronę Rocki do spółki z Michałem Makiem a w efekcie tylko rzut rożny, który nie przynosi korzyści.

• Dużo przypadku w kolejnym kontrataku Ruchu, w efekcie w czwórkę przed Stodołą stanęli gospodarze. Krzywicki wybrał najgorszą opcję i uderzył w bramkarza gości...

• Odważnym, nieczystym wślizgiem akcje Kołodziejskiego zatrzymuje Krzywicki.

• Dośrodkowanie z rogu piąstkuje przed pole karne Suchański rozpoczynając groźną kontrę, którą groźnym, jednak minimalnie niecelnym strzałem wykończył Mateusz Mak.

• Lewą stroną ruszył Kołodziejski, groźnie dośrodkował, jednak przytomnie interweniuje Otwinowski- rzut rożny dla gości.

• Próbują raz jeszcze goście, strzał Buśkiewicza wprost w ręce Suchańskiego.

• Z sytuacyjnej piłki uderza Kaczmarczyk, jednak to niecelne uderzenie nie wymaga dokładniejszego komentarza.

• Muszalik na boisku w miejscu Sieranta.

• Rozpoczynamy drugą połowę, jedna zmiana w drużynie gości.

• I końca dobiegła pierwsza odsłona, czekamy na emocję w kolejnych trzech kwadransach meczu.

• Dobiega końca doliczona minuta, jeszcze próbują gospodarze jednak nieskutecznie.

• Kolejna kartka, tym razem żółty kartonik obejrzał Sierant.

• Piękna tęcza nad obiektem Ruchu, czy będzie ona prognozą ładniejszej gry ?

• Z pomocy masażysty, a właściwie to masażystki korzysta po starciu z Kowalskim Buśkiewicz.

• Prowadzą grę gospodarze. Wiedzą, że druga bramka pozwoli im na spokojne kontrolowanie boiskowych wydarzeń.

• Rzut wolny dla Olimpii, dośrodkowanie w "twierdzę" Suchańskiego pada łupem Giesy.

• Pada coraz mocniej, ucieka futbolówka z nóg poszczególnych zawodników.

• Najwyższej klasy podanie z środka boiska Rockiego, piłka przeleciała nad głowami obrońców i spadła idealnie pod nogi Michała Maka, który w sytuacji sam na sam nie opanował futbolówki.

• Żółtą kartką ukarany Giesa.

• Kolejny atak Ruchu ! Krzywicki wycofuje do Giesy, ten potężnie pod poprzeczkę, piłka odbija się od obramowania bramki i spada tuż przed linie bramkową.

• Zmuszony do przeprowadzenia zmiany jest trener gości. W miejsce Iwana wchodzi Pietroń.

• Sprokurował w dużym stopniu tą bramkę Stodoła, który wypiąstkował niegroźne jak się zdawało dośrodkowanie Giesy wprost pod nogi Otwinowskiego, ten uderzył jak się zdawało do pustej bramki, a resztę państwo już znacie.

• Piotr Rocki pewnie, tuż przy słupku. Ruch prowadzi z Olimpią.

• Z linii pola karnego, ręką wybija piłkę Dremliuk. Czerwona kartka i rzut karny dla Ruchu !

• Czarne chmury nad stadionem przyniosły rzęsisty deszcz, to z pewnością nie pomoże zawodnikom w stworzeniu dobrego widowiska.

• Poślizgnął się teraz przy próbie strzału Mróz.

• Zepchnięci do defensywy goście, jednak potrzeba Cidrom dobrego pomysłu, by przebić się przez zagęszczoną obronę gości.

• Jeszcze raz Ruch atakuje prawą stroną, Rocki dośrodkowuje na Krzywickiego, jednak tam gdzie kapitan Ruchu ma głowę, napastnik wypożyczony z Cracovii klatkę piersiową...

• Ponownie, prawą stroną Michał Mak, tym razem zagrywa do Giesy, ten jednak nie zdołał dobrze dośrodkować.

• Głęboko cofnięci gracze z Elbląga, ciężko gospodarzom przeprowadzać akcje.

• Dośrodkowują z rzutu wolnego goście, pewnie w bramce Ruchu spisuje się Suchański.

• Już wszystko w porządku, prawą stroną Michał Mak, zagranie w pole karne do Krzywickiego, ten w dobrej sytuacji uprzedzony przez obrońce Olimpii.

• Pierwsza akcja Ruchu, stracie Kowalskiego z Stodołą, ucierpiał bramkarz gości. Trzcionka wybija piłkę na aut.

• Rozpoczynają gospodarze !

• Klubowy hymn CIDERLAND w głośnikach i obie jedenastki wyprowadzone przez trójkę sędziowską już na boisku !

• Do szatni zeszli już Żółto - Czarni, za chwilę to samo uczynią goście z Elbląga.

• Piętnaście minut do rozpoczęcia spotkania, obie drużyny wciąż na przedmeczowej rozgrzewce.

• Prezentujemy już podstawowe składy obu drużyn, a poniżej składy ławek rezerwowych. RUCH Adamek, Kaszowski, Łopuch, Giel Paweł, Cieluch, Giel Piotr, Skrzypczak. OLIMPIA Budakovic, Koczon, Lyubenov, Muszalik, Pietroń, Zaniewski, Żuraw

• W środowe popołudnie ze stadionu Ruchu Radzionków wita Patryk Przydacz. Zapraszam do śledzenia relacji live z dzisiejszego spotkania Cidrów z Olimpią Elbląg.