Ruch Radzionków 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz

Ruch Radzionków

1

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec tego ciekawego spotkania. Po bramce Midzierskiego Sandecja prowadziła z Ruchem, jednak w drugiej połowie to Ruch był drużyną groźniejszą co zaowocowało bramką Mateusza Maka. Gospodarze próbowali pójść za ciosem, jednak zadowolić muszą się z podziału punktów.

• Jeszcze jeden kartonik, ukarany nim za faul taktyczny Paweł Giel.

• Niesportowe zachowanie i żółta kartka dla Burkhadta.

• Piłka Meczowa na głowie Mateusza Maka ! Świetnie interweniuje Kozioł.

• Za Kaszowskiego wchodzi Mróz.

• Żółta kartka dla Wiśniewskiego, faulowany Mateusz Mak.

• Widowiskowa, indywidualna akcja Skrzypczaka w polu karnym Sandecji, jednak ostatecznie piłka poza boiskiem.

• Pewnie strzeże dziś swojej świątyni Marcin Suchański. Tym razem powstrzymuje on zagranie Burkhadta.

• Zmiana także w Ruchu. Aplauzem żegnany Rocki, w jego miejsce Skrzypczak.

• Ostatnią zmianę przeprowadza Mariusz Kuras. Szczepański w miejsce Szeligi.

• Wydaje się, że pomylił się tym razem arbiter, który odgwizduje spalonego przy bramkowej sytuacji Pawła Giela.

• Odważne wyjście z bramki Suchańskiego, który jednak daje się minąć z boku własnego pola karnego. Ten kiks "Suchego" bez konsekwencji.

• "Gramy na Wiśnie" pokrzykują zawodnicy z Nowego Sącza. Mowa o Bartoszu Wiśniewskim, który zmienia Chmiesta.

• Z sytuacyjnej piłki "Panu Bogu w okno" uderzył Gawęcki.

• Ruch prowadzi grę, Ruch atakuje, ale brakuje skuteczności. Świetną sytuację, po otrzymaniu na szesnastym metrze prostopadłej piłki marnuje Paweł Giel.

• Świetnie w obronie dwukrotnie Kopacz, kontrę wyprowadza Michał Mak, jednak nie zdołał dokładnie podać piłki.

• Świetnie zwiódł rywala i z szesnastu metrów uderzył Giesa. Piłkę "wypluł" jeszcze przed siebie Kozioł, jednak dobijający Mateusz Mak na spalonym.

• Godnym następcą Piotra Giela ma szanse zostać Michalik. Podanie Giesy zasługiwało przynajmniej na uderzenie, jednak Damian próbował przekładać sobie piłkę.

• A z rzutu wolnego Rocki trafia tylko w szczelny mur gości.

• Zmiana także w drużynie Sandecji. Za niewidocznego Aleksandra wchodzi Gawęcki.

• Na osiemnastym metrze faulowany Michalik, dogodna pozycja do strzału.

• Zaowocowały zmianą zmarnowane sytuacje Piotra Giela. W jego miejsce trener Skowronek posłał Damiana Michalika.

• Piotr Giel powinien być już bohaterem Ruchu !!! Tym razem napastnik Cidrów marnuje idealne podanie Michała Maka.

• GOOOOL!!!! Radzionkowscy bliźniacy w akcji !! Michał Mak na piętnasty metr do Mateusza, a ten nie daje szans bramkarzowi gości. Spotkanie zaczyna się na nowo.

• Wznawiają spotkanie gospodarze.

• Po przerwie wracamy na stadion Ruchu, gdzie za moment powinna się zacząć druga część spotkania. Przypomnijmy, że Sandecja prowadzi po bramce Tomasza Midzierskiego.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do szatni Sandecja zejdzie z jednobramkowym prowadzeniem.

• Wydaje się, że pozycja dogodna do strzało, jednak Rocki wybrał dośrodkowanie. Od bramki, po strzale Pawła Giela, rozpocznie Kozioł.

• Narożnik pola karnego, rzut rożny dla radzionkowian wywalczył kapitan drużyny.

• Piotr Giel marnuje dwustu procentową szansę !!! Napastnik Ruchu minął już bramkarza gości by zamiast uderzenia wybrać podanie do pilnowanego Michała Maka... wciąż 0:1.

• Dobrą piłką wypuszczony został w pole karne Sandecji Mateusz Mak, jednak arbiter dopatrzył się spalonego w tej sytuacji.

• Przejmują piłkę na połowie Ruchu goście, dośrodkowanie Szeligi strzałem głową wykończył Chmiest, jednak tym razem poprzeczka ratuje Ruch przed utratą drugiej bramki.

• Kontra Sandecji i faul taktyczny Rockiego. Druga żółta kartka w tym spotkaniu.

• Marcin Woźniak brzydko fauluje Michała Maka, żółta kartka za to zagranie.

• Ruch prowadzi grę, Sandecja kontratakuje. Zrozumiały scenariusz przy wyjazdowym prowadzeniu podopiecznych trenera Kurasa.

• Finezyjne podanie Rockiego do Mateusza Maka, tego powstrzymuje Kozioł. Po drugiej stronie kontrę Sandecji zatrzymał Kaszowski.

• Zza pola karnego, nad bramką uderza Michał Mak.

• Gospodarze już w komplecie, wysokim pressingiem zmuszają rywali do błędów.

• Ruch przez moment w dziesiątkę, za boczną linią opatrywany środkowy pomocnik gospodarzy.

• Ucierpiał w walce o górną piłkę Giesa, konieczna interwencja medyków.

• Rocki z rzutu wolnego na głowę Michała Maka, uderzenie skrzydłowego Ruchu przelatuje nad bramką Sandecji.

• GOOOL ! Sandecja prowadzi w Radzionkowie. Dośrodkowanie z lewej strony przedłużył nieszczęśliwie Kopacz, a dobrą sytuację, strzałem głową wykorzystał Midzierski.

• Z lewej strony rzut rożny dla Sandecji wywalczył Woźniak.

• Obiecująco rozpoczęło się spotkanie, tym razem kontra Cidrów. Michał Mak wypuścił w bój Piotra Giela, w bramce gości przytomnie Kozioł.

• Groźnie pod bramkom Ruchu. Uderzał z ostrego kąta, mocno Chmiest, na rzut rożny wybija piłkę Suchański.

• A na boisku dzisiaj obie, radzionkowskie pary bliźniaków. Czy bracia Giel i Mak przyprawią gości o zawrót głowy?

• Mateusz Mak w pole karne do brata bliźniaka, ten próbuje przewrotką pokonać bramkarza gości, który pewnie łapie piłkę zmierzającą w samo okienko bramki.

• Sporo niedokładności przyniosły pierwsze sekundy spotkania, aktywniejsi jednak gospodarze.

• Rozpoczęli goście, liczymy na dobre widowisko !

• Obie jedenastki przygotowane do wyjścia na plac gry. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec.

• Bez dopingu przyjdzie dziś walczyć o ligowe punkty obu drużynom. Kibice Ruchu zdecydowali się na zawieszenie działalności ultras po tym, jak organizacje dopingu w derbowym meczu z Piastem uniemożliwiła ochrona do spółki z policjom. W związku z ograniczeniem przez policje dopuszczalnej liczby widzów nie mogli do Radzionkowa przyjechać fani z Małopolski.

• Podstawowe składy obu drużyn już znamy, a tak prezentują się ławki rezerwowych obu ekip. Ruch: Adamek, Trzcionka, Łopuch, Mróz, Cieluch, Michalik, Skrzypczak. Sandecja: Rózalski, Makuch, Szczepański, Leśniak, Janic, Gawęcki, Wiśniewski.

• Stadion Ruchu Radzionków jest dziś obiektem, na którym zostanie rozegrane spotkanie Cidrów z Sandecją Nowy Sącz. Na śledzenie relacji LIVE zaprasza Patryk Przydacz.