Ruch Radzionków

1

Wisła Płock

0

• Nic się już nie zmieni, Ruch wygrywa pierwszy raz w tym sezonie na własnym obiekcie.

• Kolejne dośrodkowanie w pole bramkowe Miki, ten ponownie na posterunku. Atakują Nafciarze, którym w końcówce brakuje szczęścia.

• Rocki do Krzywickiego, ten jednak w kolejnej sytuacji nie potrafi oddać strzału. Wybitą przed pole karne futbolówkę uderzał jeszcze Mróz, ponownie za słabo.

• Cztery minuty dolicza do regulaminowego czasu gry sędzia, czy Nafciarze zdołają wyrównać ?

• Z rzutu wolnego tuż obok słupka uderzył groźnie Zagurskas. Wciąż na prowadzeniu Ruch.

• Za próbę wymuszenia karnego żółty kartonik obejrzał Nalepa.

• Ostatnia zmiana także w Ruchu. Za Michała Maka wszedł Cieluch.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Za Gueye wchodzi Drężewski.

• Zaznaczył swoją obecność na boisku Mróz, jednak zabrakło siły przy uderzeniu z dystansu.

• Kolejnych dośrodkowań próbują goście, jednak przytomnie w powietrzu bramkarz Ruchu.

• Nie forsują już tempa gospodarze, więcej czasu na rozegranie piłki mają Nafciarze. Jednak zawodnikom z Płocka wyraźnie brakuje pomysłu na grę. Do końca spotkania pozostał kwadrans.

• Drugą zmianę przeprowadza również trener Skowronek. W miejsce Giesy wchodzi Mróz.

• Tak jak w pierwszej połowie, tak i tym razem arbiter pozwala zawodnikom opuścić na chwilę plac gry.

• Mogły paść kolejne bramki, najpierw nie wykorzystali błędu Miki goście, później uderzenie Michała Maka obronił Kamiński.

• A za Kamińskiego wchodzi Adamczyk.

• Zmiany w drużynie gości. Schodzi Daniel, za niego Biliński.

• Do spółki z Kopaczem kartkę obejrzał Zagurskas.

• Żółtą kartkę obejrzał Kopacz.

• Pewnym egzekutorem karnego kapitan Ruchu. Rocki daje prowadzenie Cidrom.

• Rzut karny ! W obrębie jedenastki faulowany Mateusz Mak.

• Atakują gospodarze. Najpierw do prostopadłej piłki od Giela nie doszedł Krzywicki, chwilę później chybił z dystansu Mateusz Mak.

• Kolejny piłkarz gospodarzy ma problemy zdrowotne, za linią boczną opatrywany Adam Giesa.

• Nie jest w stanie kontynuować gry Skrzypczak, zmienia go Marcin Krzywicki.

• Z pomocy masażysty korzysta Skrzypczak.

• Z trzydziestu metrów spróbował szczęścia Zagurskas, jego uderzenie jednak nie mogło zaskoczyć golkipera Cidrów.

• Krótko rozegrany korner przez gospodarzy, ze skraju pola karnego groźnie uderzył Giesa. Piłka mija jednak długi słupek bramki gości.

• Z kontrą ruszyli goście, a dokładnie Michał Mak, którego uderzenie z dystansu przechodzi nad bramką Wisły.

• Nie tylko piłkarzom doskwiera upał, również na trybunach jak na razie leniwiej.

• Drugą część gry rozpoczęli goście.

• Wracają po przerwie na plac gry obie drużyny, nie zanosi się na zmiany.

• Koniec pierwszej części spotkania, piłkarze schodzą na zasłużoną przerwę.

• Dobre dośrodkowanie Chwastka, jednak w ekwilibrystyczny sposób chciał zamknąć akcję Zagurskas. W Efekcie zawodnik z Płocka nie trafia w piłkę.

• Spróbowali z szybką akcją wyjść goście, wyraźnie jednak obie jedenastki czekają już na piętnastominutową przerwę. Tymczasem pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

• Niepotrzebny atak na nogi rywala w wykonaniu Nadolskiego. Pierwsza żółta kartka w meczu.

• Prawą stroną ruszył Mateusz Mak, próba dośrodkowania skrzydłowego Cidrów wyłapana przez Kamińskiego.

• Trafiła piłka pod nogi Ricardinho, ten z dwunastu metrów wprost w rękawice Miki Ponownie w odpowiedzi kontra Maka, dla odmiany Michała. Ostatecznie wciąż bez bramek.

• Strzał głową Jaronia wyłapuje Mika, w odpowiedzi Ruch przeprowadza szybką kontrę, w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę gości rozpędzający się Mateusz Mak.

• W idealnym momencie dostał piłkę Skrzypczak, uderzył technicznie z piętnastu metrów jednak piłkę zmierzającą w samo okienko bramki gości fenomenalnie przeniósł nad poprzeczką Kamiński. To była jak dotąd najgroźniejsza akcja meczu.

• W niezłej sytuacji znalazł się Paweł Giel, jednak jego mocne uderzenie z ostrego kąta przechodzi nad poprzeczką bramki Wiślaków.

• Świetne podanie z głębi pola, którego adresatem był Ricardinho przecina w ostatniej chwili Trzcionka.

• Po wznowieniu gry faulowany Skrzypczak, wciąż to Ruch prowadzi grę.

• Po ponad dwudziestu minutach spotkania arbiter lituje się nad zawodnikami i zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów.

• Po rzucie rożnym dla Wisły groźnie, jednak niecelnie główkuje Joao Paulo.

• Świetne długie podanie do Michała Maka, jednak ten z ostrego kąta tylko w boczną siatkę. Mogło być 1:0.

• Próbują teraz dośrodkowań obie drużyny, jednak przytomnie w swoim polu karnym radzą sobie Mika i Kamiński.

• Spotkanie toczy się przy dopingu kibiców obu drużyn, z Płocka za Wisłą przyjechała do Radzionkowa ponad stuosobowa grupa najwierniejszych fanów Nafciarzy.

• Za rozgrywanie piłki w Ruchu odpowiedzialny jest dziś doświadczony Piotr Rocki. Kapitan Cidrów raz po razie stara się szukać długimi piłkami głównie braci Mak.

• Z groźną kontrą, po przechwycie w środku pola wyszli Nafciarze, przy próbie strzału przewrotką faulował Zagurskas.

• Od początku spotkania to Cidry prezentują się lepiej, pokazał swoje umiejętności techniczne Michał Mak, jednak jego dośrodkowanie wybite przez obrońców. Chwile później z trzynastu metrów w bramkarza trafił Skrzypczak.

• Kolejna akcja gospodarzy, tym razem w dwójkę rozklepali defensywę Wisły Rocki z Giesą, jednak tego pierwszego ponownie ubiegł golkiper przyjezdnych.

• Pierwsza, warta odnotowana akcja gospodarzy. Z lewej strony dośrodkował Mateusz Mak, bliski dojścia do piłki Paweł Giel, którego w ostatniej chwili ubiegł Kamiński.

• Rozpoczyna Ruch. Gospodarze na biało, drużyna z Płocka w niebieskich strojach.

• Obie jedenastki już na murawie, kapitanowie losują strony i zaczynamy.

• Zawodnicy obu drużyn kończą rozgrzewkę, za pięć minut powinno rozpocząć się to dość ciekawie zapowiadające się spotkanie. Miejmy nadzieję, że lejący się z nieba żar nie wpłynie negatywnie na postawę obu ekip.

• Zapraszam do zapoznania się z wyjściowymi jedenastkami obu drużyn a oto lista zawodników rezerwowych. RUCH: Suchański, Piotr Giel, Otwinowski, Cieluch, Łopuch, Mróz, Krzywicki. WISŁA: Kwiatkowski, Adamczyk, Biliński, Drężewski, Pielak, Hiszpański, Sielewski.

• Za niespełna dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie Ruchu Radzionków z Wisłą Płock. Ze stadionu Ruchu wita i zaprasza do śledzenia relacji Patryk Przydacz.