Puchar Polski. Mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław...

Puchar Polski. Mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław ONLINE. Łatwa wygrana gości? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/32 finału
2022-08-31 16:00

Ruch Wysokie Mazowieckie

0

Śląsk Wrocław

4

• Koniec spotkania! Śląsk zgodnie z planem pokonał czwartoligowca i awansował do 1/16 finału Pucharu Polski.

• Ruch miał okazję na honorowego gola. Pasko postanowił sam rozkręcić akcję i ją wykończyć. Finał wyszedł nie po jego myśli.

• Pierwsi kibice opuszczają swoje miejsca. Ruch dał radę mimo wysokiej porażki.

• Przypomnijmy, że gospodarze grają w 4 lidze i jednego zawodnika mniej od 34 minuty.

• Na boisku nie ma też Decewicza. Za niego Romanowski.

• Jeszcze dwie zmiany w Ruchu. Za Jackiewicza wchodzi Hładuniuk.

• Jeszcze jedną bramkę dołoży Śląsk? Dużo w tym kierunku czyni Yeboah. Chęci ma też Bergier...

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:0 dla Śląska, dublet Exposito. Hiszpan strzelił niezwykle efektownie.

• I jeszcze Piszczatowski za Stecia.

• Na wyjeździe Śląsk wspiera około 150 kibiców. Drewnowski za Brokowskiego.

• Leiva też szuka swojego gola. Kopnął bardzo niecelnie.

• Kibice Śląska wyzywają policję, spiker prosi o kulturalny doping.

• Śląsk nie rezygnuje z ataków. Bliski dubletu Exposito po wrzutce Konczkowskiego.

• Widowisko oglądają z trybun m.in. prezes PZPN Cezary Kulesza i trener kadry U-21 Michał Probierz. Zostali nagrodzeni brawami, gdy spiker wyczytał ich nazwiska.

• - WKS! WKS! - skanduje publiczność.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Można rzec, że jest po meczu. Janasik na 3:0 po akcji z Konczkowskim.

• Śląsk wymienia kilka podań pod bramką Ruchu, jednak Yeboah pali po zagraniu Exposito.

• Nie ma trzeciej bramki dla Śląska. Bergier obił poprzeczkę.

• Rakowiecki broni strzał Yeboaha. Dobra interwencja.

• Bukowski za Hyjka.

• Kibice wstali, Grochowski oddał strzał, ale sędzia odgwizduje spalonego. Ruch miał szansę na kontaktowego gola!

• Śląsk w pełni kontroluje to, co dzieje się na boisku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bergier na 2:0! Podał mu do pustej bramki Exposito. Minęły dosłownie sekundy od wznowienia.

• Bergier za Jastrzembskiego.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła. I to jak!

• I jeszcze Bejger za Poprawę.

• Schwarz za Olsena.

• Janasik za Garcię.

• Koniec pierwszej odsłony. Sędzia zaprasza piłkarzy na przerwę. Śląsk gra lepiej, prowadzi i ma w perspektywie drugie 45 minut w przewadze liczebnej.

• Jeszcze atakuje... Ruch. Była szansa na gola, ale jeden z obrońców Śląska wybił piłkę.

• Trwa doliczony czas gry. Przez interwencję VAR-u to aż pięć minut.

• GOOOOOOOOOOOOL! A jednak. Bramka do szatni dla Śląska. Trafił Expostio po podaniu Garcii.

• Mija czas, ale Śląsk dalej bije głową w mur.

• Po czerwonej kartce siadło tempo. Ruch ewidentnie stawia na defensywę, więc Śląsk niewiele jest w stanie wskórać. Teraz wywalczył rzut rożny.

• Śląsk nie stworzył zagrożenia po rzucie wolnym.

• Mikołajczyk otrzymuje nie żółtą, lecz czerwoną kartkę! Ruch gra od tego momentu w dziesiątkę.

• Tak jest, sędzia biegnie do monitora. Czyżby rzut karny zamiast wolnego? Kluczowa jest ocena tego, gdzie dokładnie doszło do przewinienia.

• Trwa przerwa w grze. Sędzia czeka chyba na jakiś sygnał z wozu VAR.

• Szansa dla Śląska z rzutu wolnego. To około 17 metrów do bramki.

• Śląsk ma dużą przewagę, więc jest to dziwne, że jeszcze nie prowadzi.

• Póki co Rakowiecki ma dzień konia, jak to się mawia w futbolu! Znów obronił groźny strzał - z bliska Jastrzembskiego.

• Rakowiecki wygrywa pojedynek jeden na jeden z Yeboahem! Brawa dla bramkarza Ruchu.

• Exposito kopnął bezpośrednio z wolnego. Szukał efektownego gola, ale zabrakło centymetrów. No, może nawet metrów.

• Ruch zatrzymuje Konczkowskiego pod bramką. Słychać nieśmiałe oklaski z trybun.

• Na ławce Śląska m.in. Schwarz, Janasik czy Łyszczarz.

• Widownia pobudziła się. Ruch wyszedł ze składną akcją. Zakończył ją strzałem, ale nieudanym.

• Nie ma gola dla Śląska! Exposito odgrywa do Jastrzembskiego, który kompletnie zawiódł. Bardzo słaby strzał.

• Ruch chciałby się odgryźć, ale nie może. Dużo niedokładności w grze gospodarzy.

• Śląsk nabiera rozpędu. Exposito szukał strzału, ale kopnął nad bramką. Akcja zaczęła się od Yeboaha.

• Śląsk nie rezygnuje z ataków. Aktywny jest Jastrzembski.

• Exposito osaczony przez rywali. Niewiele może zrobić - przynajmniej na razie.

• Śląsk od razu atakuje. Próba dalszego zagrania do Jastrzembskiego, ale nieudana.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Piłkarze wyszli na murawę. Trwa przywitanie kapitanów.

• Ruch Wysokie Mazowieckie to drużyna występująca na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce (IV liga). W obecnym sezonie zajmuje 9. miejsce, mając na koncie dwie wygrane i trzy porażki.

• W obecnym sezonie Śląsk Wrocław potrafi zachwycać, ale także bardzo rozczarowywać. Wrocławianie potrafili wygrać z Lechem Poznań czy Pogonią Szczecin, ale nie udało im się zdobyć trzech punktów w meczach z beniaminkami - Widzewem Łódź oraz Koroną Kielce. W ostatni weekend doznali wysokiej porażki z Rakowem Częstochowa na własnym terenie.

• Wyjściowy skład Śląska Wrocław:

• W spotkaniu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski Ruch Wysokie Mazowieckie skonfrontuje się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Początek meczu o godzinie 16:00. Witamy w relacji LIVE!

©Pawel Relikowski / Polska Press

Mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław ONLINE. Ruszył Fortuna Puchar Polski na szczeblu centralnym. Jednym z środowych spotkań będzie mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław. Goście liczą na łatwy awans i dużo bramek po tym jak zostali rozgromieni przez Raków Częstochowa w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Relacja LIVE we wtorek od godziny 16:00.

Mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław ONLINE

W obecnym sezonie Śląsk Wrocław potrafi zachwycać, ale także bardzo rozczarowywać. Wrocławianie potrafili wygrać z Lechem Poznań czy Pogonią Szczecin, ale nie udało im się zdobyć trzech punktów w meczach z beniaminkami - Widzewem Łódź oraz Koroną Kielce. Ekipa Ivana Djurdjevicia jest drużyną, która ma najwięcej remisów w lidze (3).

Mecz z Rakowem był bolesną weryfikacją ekipy z Wrocławia. Śląsk przegrał 1:4 i był wyraźnie słabszy od podopiecznych Marka Papszuna, a najlepszym dowodem jest mała liczba strzałów oddana na bramkę drużyny z Częstochowy (5).

Jutrzejszy mecz będzie nieporównywanie łatwiejszy dla zawodników Ivana Djurdjevicia. Ruch Wysokie Mazowieckie to drużyna występująca na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce (IV liga). W obecnym sezonie zajmuje 9. miejsce, mając na koncie dwie wygrane i trzy porażki. Pomimo tego, że w Śląsku zobaczymy wielu rezerwowych, "zielono-biało-czerwoni" nie powinni mieć większych problemów żeby zdominować rywala.

Arbitrem głównym tego meczu będzie Łukasz Kuźma z Białegostoku.

Ivan Djurdjević, trener Śląska: - Po takich meczach jak z Rakowem, w którym piłkarsko, pod względem motorycznym jak i wolicjonalnym, zaprezentowaliśmy się słabo, jest w nas duża sportowa złość. Chcemy przekuć to spotkanie w coś pozytywnego. Zawsze tak jest w piłce, ale i w życiu, że po negatywnych momentach chcemy jak najszybciej wrócić na właściwe tory. Takie porażki są jednak potrzebne do rozwoju drużyny, z perspektywy czasu możemy wspominać to jako coś pozytywnego, co zmusiło nas do jeszcze cięższej pracy, która - wierzę - przyniesie efekty.

Ostatnie mecze:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1:4 (Ekstraklasa, 28.08.2022)
Śląsk Wrocław - KS Cracovia 1:1 (Ekstraklasa, 20.08.2022)

Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (Podlaskie | 4. Liga, 28.08.2022)
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Grabówka 2:3 (Podlaskie | 4. Liga, 24.08.2022)

Mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Polsat Sport Extra. W internecie mecz na płatnej platformie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00 - zapraszamy!