• Koniec meczu! Ruch Zdzieszowice zagra w 1/4 finału Pucharu Polski!

• Za niesportowe zachowanie ukarany Bukowiec.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Do piłki bardzo powali zmierza Kasprzyk.

• Abramowicz do Niziołka, ale piłka od razu wybita przed siebie.

• Fantastyczny strzał Wilusza i jeszcze lepsza interwencja Fecia, który wyciągnął piłkę zmierzającą w dolny róg!

• Goście wszystkie siły kierują do ataku. Gospodarze ograniczają się do przeszkadzania i wybić do przodu.

• Ostatnia zmiana: Rychlewicz za Stawowego.

• Bramkarz gospodarzy celebruje wybicie z autu bramkowego. Piłkę przytomnie odzyskał Półchłopek, ale faulował.

• Bobiński za Kilińskiego. Defensywna zmiana w Ruchu.

• GOOOOLLL!!! Kasprzyk z 18 metrów kropnął potężnie pod poprzeczkę! Bez szans Abramowicz!

• Bardzo wysoki, niemal pionowy strzał jednego z zawodników Ruchu, piłka spadła tuż za konstrukcję bramki.

• Zostało 10 minut. Czy któraś z drużyn jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę jeszcze w regulaminowym czasie gry?

• Bartłomiej Rewucki wprowadzony w miejsce Damrata.

• W ostatniej chwili zablokowany strzał Stawowego, który znalazł się przed bramką Fecia.

• Arkadiusz Półchłopek zastępuje Ekwueme.

• Bardzo mocne uderzenie Rychlewicza z dalszej odległości przeszło obok bramki.

• Prawą stroną atakował indywidualnie Juszczak ale w porę obrońcy z Kluczborka.

• Nitkiewicz do Ekwueme, ale bardzo dobry powrót Polaka i przerwany groźny atak gości.

• Obserwujemy spotkanie do pierwszej bramki. Żadna z drużyn nie chce odsłonić się i wyciągać piłki z siatki. Stawka jest zbyt wysoka. Czyżby rozstrzygnięcie padło dopiero w dogrywce? Przed nami ostatnie 20 minut.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Bachora, ale bardzo dobrze poradził sobie Wilusz.

• Leszek Juszczak zastępuje Rolanda Buchałę.

• Błyskawicznie zarobił żółtą kartkę wprowadzony przed chwilą Nitkiewicz.

• Kamil Nitkiewicz za słabego dzisiaj Kaczmarka.

• Źle wykonany aut przez graczy Ruchu...

• Dośrodkowanie w polu karnym do Sebastiana Polaka, ale dobrze radzą sobie obrońcy MKS-u.

• Orłowicz do spółki z Wiluszem rozbili kolejny atak Ruchu.

• Ależ okazja! Niziołek sam na sam z bramkarzem nie trafił w światło bramki!

• Kasprzyk przejął piłkę od Ganowicza, ale wyjechał za linię boczną. Goście próbują szczęścia w szybkich zagraniach górną piłką do Ekwueme.

• Abramowicz wybija piłkę z autu bramkowego, Stawowy poślizgnął się przy przyjęciu, ale szczęśliwie piłka została wybita na aut.

• Rzut rożny dla Ruchu - bez zagrożenia w polu karnym Abramowicza.

• Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Gra toczy się na połowie gości z Kluczborka. Kibice na trybunach wyczekują na pierwszego gola.

• Teraz z kolei Damrat uderzał z główki tuż nad poprzeczką! Gospodarze coraz groźniejsi!

• Uderzenie Daniela Rychlewicza na rzut rożny sparował bramkarz MKS-u!

• Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Jak na razie bez sytuacji strzeleckich.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Bez zmian w obu zespołach.

• Sędzia kończy pierwszą połowe jak na razie 0:0. Dużo walki oba zespoły chcą awansować do następnej rundy.

• Za faul taktyczny w środku pola. Ukarany Ulatowski

• Aktywny Niziołek z prawej strony po raz kolejny zagrywa w pole karne, ale tym razem Feć ubiega Ekwueme.

• Niziołek w pole karne do Ekwueme, ale za głęboko i napastnik gości źle trafia w piłkę.

• Tuszyński podaje do Glanowskiego, ten uderza z ponad 30 metrów. Obok lewego słupka bramki Fecia.

• Dośrodkowanie z prawej strony Tuszyńskiego, ale Ekwueme nie sięgnął piłki głową.

• Za faul na zawodniku MKS-u

• Groźnie pod bramką MKS-u, ale napastnicy ze Zdzieszowic nie połapali sie w tej akcji.

• Od kilku minut goście utrzymują sie dłużej przy piłce. Natomiast gospodarze próbują grożnie kontratakować.

• Akcja gospodarzy, podanie z głębi pola do Buchały- zbyt mocne.

• Akcja Ruchu przedzerał się Bella ale bez skutku.

• Indywidualna akcja Niziołka, który przedarł sie lewą stroną, ale w porę obrońcy Ruchu wybijają piłkę na rzut rożny.

• Niziołek dosrodkowuje na piąty metr, piłka mija bramkarza Ruchu wslizgiem atakuje jeszcze Paschal Ekwueme... zabrakło centymetrów!

• Minimalnie niecelna uderzenie zawodnika gospodarzy!

• Grożna akcja gospodarzy z trudem Abramowicz

• Dwie bardzo grożne akcje przeprowadzili gospodarze najpierw po strzale ze skraju pola karnego piłke paruje Abramowicz, a chwilę później dobitka zawodnika gospodarzy przeszła obok słupka.

• Pierwsza żółta kartka w meczu dla Krzysztofa Kaczmarka.

• Sporo fauli na boisku w Zdzieszowicach, w których prym wiodą zawodnicy z Kluczborka.

• Mateusz Abramowicz sprawdzony po raz kolejny. Tym razem na bramkę przyjezdnych uderzał z rzutu wolnego Tomasz Kasprzyk.

• Teraz do gospodarze są stroną dominującą. Podopieczni Andrzeja Polaka dominują w środkowej strefie. Jak na razie oglądaliśmy tylko jedną sytuację bramkową.

• Zbyt lekka próba uderzenia głową Przemysława Belli, piłka dosyć szczęśliwie trafiła jeszcze do Łukasza Damrata, ale fantastycznie strzał obronił bramkarz MKS-u!

• W odpowiedzi lewą stroną przedarł się Tomasz Kasprzyk i wywalczył rzut rożny, z którym poradzili sobie defensorzy z Kluczborka.

• Jak na razie obserwuje walkę w środku pola. Więcej z gry od pierwszych minut mają gospodarze, którzy wykazują większą inicjatywę. Ruch skupiony na kontrach.

• Początek spotkania.

• Obie drużyny wychodzą już na murawę. Gospodarze w strojach jednolitych niebieskich, natomiast goście na pomarańczowo.

• Stadion w Zdzieszowicach wypełniony prawie w całości. Również z Kluczborka spora grupa kibiców przybyła na to spotkanie.

• Zawodnicy prowadzą rozgrzewke niespełna 20 minut do pierwszego gwizdka sędziego.

• Obydwie ,,11" spotkały się już w tym roku w spotkaniu 2 ligi zachodniej. Wtedy padł wynik remisowy.

• Stadion powoli sie zapełnia. Zimno zaledwie 10 stopni C. Ale na trybunach które powoli sie zapełniają powinno być gorąco.

• Witam państwa ze stadionu w Zdzieszowicach, gdzie odbędzie się spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy miejscowym Ruchem a MKS-em Kluczbork.