Ruch Zdzieszowice w końcu ze zwycięstwem

Marcin Rogiński
Ruch Zdzieszowice wygrał z Podbeskidziem
Ruch Zdzieszowice wygrał z Podbeskidziem Łukasz Łabędzki
Ruch Zdzieszowice pokonał na wyjeździe rezerwy Podbeskidzia 2:1. Była to ich pierwsza wygrana w tym sezonie.

PODBESKIDZIE II - RUCH ZDZIESZOWICE 1:2 (0:0)
Bramki: Jonkisz - 57', Bachor - 60', Damrat - 62'
Podbeskidzie II: Madejski - Łaciak, Lazarus, Kareta, Hiszpański - M. Felsch (70' Kuszmider), Zakrzewski, Bartlewski, Oczko (75' Chmielewski), Janeczko (63' Pielichowski) - Jonkisz.
Ruch: Sochacki - P. Dyczek, Bachor, Kostrzycki, Nowak - Sotor, Damrat, Czajkowski, Marzec (80' Rychlewicz), Kiliński (83' Wanat) - Czapliński (90' Werner).

Od początku grę prowadzili gospodarze, którzy stwarzali sobie klarowne sytuacje jedna po drugiej, goście z Zdzieszowic mogli liczyć tylko na pojedyncze kontry, które również im się nie kleiły. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale obniżyło to atrakcyjność meczu, gdyż gra toczyła się głównie w środkowej strefie. W końcu w 57 minucie bramkę dla ,, Górali " strzelił Jonkisz. Ruch Zdzieszowice odpowiedział po trzech minutach trafieniem Bachora. Po straconej bramce Podbeskidzie zaczęło się cofać, ale nie przeszkodziło to Łukaszowi Damrat, który pokonał bramkarza gospodarzy.

Warto podkreślić, że była to pierwsza wygrana Ruchu w tym sezonie, wcześniej zanotowali dwa remisy i dwie porażki.