SzS
Mateusz Szczepański zdobywa bramkę dla Prochu
Mateusz Szczepański zdobywa bramkę dla Prochu Mariusz Grotkowski, Mateusz Adamski
Ruszyła runda wiosenna w Campeon Lidze Okręgowej. Czołowe ekipy w lidze, KS Warka oraz Centrum Radom wygrały na wyjazdach dość przekonująco. Również Proch Pionki nie miał problemów z zainkasowaniem punktów. Podajemy na bieżąco wyniki sobotnich meczów.

Orzeł Wierzbica - Centrum Radom 0:3 (0:1).
Bramka: Dubina 25, Blank 50, Tworzewski 86
Centrum: Kolecki - Grylak, Wiatrak, Dubina, Pacyna, Jedynak, Tworek, Blank, Kasprzyk, Midziolek, Zakrzewski

Skaryszewianka Skaryszew - KS Warka 0:3 (0:1).
Bramka: Vogtman 1, Zierliński 81, Górecki 89
Warka: Sładkowski - Głogowski, Lewecki, Lenarczyk, Szydło, Majewski, Witan (79 Witkowski), Ząbkowski (50 Słomiński), Pacholski (50 Mińkowski), Bylak (79 Górecki), Vogtman (70 Zieliński).

Warka szybko zdobyła gola. Potem rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Grzegorz Witan.
Do samego końca gospodarze walczyli o dobry wynik i w 81 minucie przegrywali tylko 0:1. Końcówka należała do lidera z Warki.
- Szkoda, że wcześniej nie zdobyliśmy tej drugiej bramki. Porywisty wiatr sprawiał, że w tym meczu mogło być różnie i do 81 minuty wcale nie byliśmy pewni wyniku - powiedział nam Kamil Witkowski, dyrektor sportowy KS Warka.

Proch Pionki - Pilica Nowe Miasto 5:0 (2:0)
Bramka: Szczepański 18, 66, Erwin Kisiel 42, 52, Nowocień 90+1
Proch: Majos - Jaroszek, Pietralski, Kapusta, Barzyński, Szczepański, Kisiel, Nowocień, Wnuk, Zieliński, Kowalkowski.
Pilica: Banasiak - Płodzik, Dworakowski, Grudzień, Karwowski, Kiljan, Krzemiński, Nieszporek, Pietrzak, Krzanowski, Wójcik.

KS Potworów - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:4 (2:2)
Siedem bramek, szalony mecz w Potworowie, w którym Jodła zdobywa zwycięskiego gola na pięć minut przed końcem.

Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów 5:1 (2:0)
Bramki: Zebrowski 1, Sobczak 23, 68, 71, 75 dla Mazowsza
Niecodziennym wyczynem popisał się Rafał Sobczak. W drugiej połowie w siedem minut zdobył trzy gole.

Zamłynie Radom - Legion Głowaczów 1:0 (1:0)
Bramka: Kubica 31 z karnego
Zamłynie: Orłow - Kośmiński Chudziński Wójcik Gregorek Woźniak Oparcik Bawor Szubinski Kubica Kiraga oraz Jopek,Popiel, Pysiak,Kaleta.
Legion: P. Krynicki - Rotuski (Małecki), Walos (Król), M. Marchewka, Marek, Grotek (R. Konopka), D. Konopka, Łukowski, Wolski, (W. Czubaj), Piasek, Lisiewski (Kryczka).
Bardzo nieskutecznie w ataku zagrało Zamłynie. Sam Patryk Szubiński dwukrotnie przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem gości, natomiast w drugiej połowie Oskar Bawor trafił w poprzeczkę. Mimo to gospodarze dowieźli wygraną do końca.