0

Arka Gdynia

3

• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Relację przeprowadził Michał Ponamarczuk.

• Koniec spotkania. Goście wygrywają 3-0. Sandecja wciąż bez zwycięstwa i strzelonej bramki(!)

• Niecelny strzał Mójty.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Mójta z rzutu wolnego, znów za krótko i na 16 metrze wybijają Arkowcy.

• Rzut rożny dla gości wywalczył Kubowicz.

• Piękne zagranie Sobieraja w pole karne, Rzuchowski oddaje jednak niecelny strzał, przeszkadza mu przy tym Jamróz.

• Żegnany brawami Aleksander schodzi z boiska, zastępuje go Jamróz.

• Margol za Bębenka.

• Wojowski za Jarzębowskiego.

• Zagranie w pole karne do Jarzębowskiego, Cabaj mija się z piłką ale kapitan Arki zamiast trafić do pustej bramki, obija piłką słupek bramki rywali.

• Petran obejrzał żółta kartkę za faul.

• Piekna wymiana piłki z lewej strony między Szwochem a Szubertem, Szwoch rusza w pole karne zagrywa zewnętrzna stroną buta w pole karne całą akcje zamyka Aleksander i jest już 3-0.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! ARKA prowadzi ju 3-0!

• Zagranie Bębenka z prawej strony w pole karne przeciwnika wybite na rzut rożny.

• Zawiślan podprowadził piłkę i oddał strzał p ziemi, jednak zbyt słaby by zagrozić Szromnikowi.

• Fałowski za Grzeszczyka.

• Szwoch nie dochodzi do zbyt głębokiego dośrodkowania Rzuhowskiego.

• Rzuchowski zagrywa w pole karne do Viniciusa ale całą akację w ostatniej chwili przerywa Petran.

• Pruchnik technicznie w pole karne ale Cabaj wyprzedza Szwocha.

• Zawiślan centruje, wybija obrońca, rzut rożny. Mójta wrzuca ale piłka wybita poza pole karne.

• Mójta dośrodkowuje z rzutu wolnego, wybija głową Jarzębowski.

• Strzał Arki obok lewego słupka bramki Cabaja.

• Głębokie dośrodkowanie Pruchnika piąstkuje Cabaj, piłka przed szesnastką, Szwoch próbuje strzelać ale zostaje zablokowany.

• Rzut rożny dla przyjezdnych.

• Trener gości ściąga ukaranego wcześniej zółtym kartonikiem Glaubera, zastępuje go Szubert.

• Gospodarze z impetem ruszyli na Arke po przerwie.

• Dośrodkowanie Mójty zablokowane, po ponownym dośrodkowaniu Szczepańki zgrywa do Petrana który z 5 metrów nie potrafi pokonać bramkarza rywali.

• Strzał po ziemi Szczepańskiego z 25 metrów, rzut rożny dla Sandecji.

• Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Arki.

• Zawiślan zastępuje słabo spisującego się Giela.

• Arka gra bardzo inteligentnie i dojrzale, podani są celne a formacje zgrane. Sandecja chyba spodziewała się grania na Aleksandra tymczasem on absorbuje obrońców a jego koledzy z drużyny robią resztę.

• Sandecji będzie dziś bardzo ciężko opuścić ostatnią lokatę w tabeli.

• Koniec 1 części spotkania. Gospodarze przegrywają 0 do 2.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowych 45.

• Certik podcina rywala, otrzymuje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska. Sytuacja Sandecji jest już bardzo ciężka

• Grzeszczyk fauluje wyprzedzającego go Glaubera i otrzymuje za to zółtą kartkę.

• Dośrodkowanie Mójty zbyt głębokie, i piłka w rękach Szromnika.

• Marcus da Silva znów wykazał się spokojem, posłał piłkę w prawy róg bramkarza, który wyczul intencje strzelającego al strzał był zbyt precyzyjny.

• GOOOOOOOOOOOL!!! Marcus da Silva i 2-0 dla Arki !!!!!!!!!!!!

• Rzut karny dla Arki.

• Piękne zagranie Szwocha do wbiegającego prawą strona da Silvy kończy się mierzonym strzałem Brazylijczyka tuż przy lewym słupku bramki strzeżonej przez Cabaja, cóż za spokój zawodnika Arki przy wykańczaniu akcji.

• GOOOOOOL! 1-0 DLA ARKI!

• Strzał Szwocha(19m od bramki) z woleja przelatuje nad poprzeczka Cabaja.

• Zbyt krótkie dośrodkowanie Krupnika z rzutu wolnego wybite już na 16 metrze od bramki Sandecji.

• Sandecja - Arka

• Pruchnik wrzuca z wolnego do Kubowicza piłką ostatecznie w rękach Cabaja.

• Certik obejrzał żółty kartonik, jest to konsekwencją faulu.

• Zbyt długie zagranie Mójty trafia do bramkarza rywali.

• Faul Szczepańskiego przed polem karnym, rzut wolny wykonywał Tomasik, piłka posłana w długi róg zostaje złapana przez Cabaja.

• Ładne zagranie w uliczkę Tomasika do Szwocha, ale próba zagrania piłki w pole karne przez tego drugiego, zostaje zablokowana.

• Arka usiłuje dużą ilością podań przedostać się w pole karne Sandecji.

• Glauber ukarany żółta kartką za faul.

• Strzał Szczepańskiego z ponad 30 metrów, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Sandecja - ArkaSandecja - Arka

• Piłka dorzucona z rożnego wybita głową przez obrońce gości.

• Mójta zagrywa do Gilela który jest z piłką już w polu karnym, zbyt długo zwleka jednak z zagraniem i ostatecznie zostaje zablokowany. Rzut rożny.

• Wrzutkę z lewej strony wychwytuje Cabaj.

• Bębenek zagrywał do Certika a ten oddaje bardzo groźny strzał zza linii szesnastki, piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów.

• Przerzut na prawą stronę do da Silvy ten zagrywa do Glaubera, próba dośrodkowania zablokowana, rzut rożny. Piłka zagrana z rzutu rożnego bez problemu wybita głową przez obrońce Sandecji.

• Zagranie Certika z lewej strony wybija obrońca arki.

• Po dośrodkowaniu Glaubera zamieszanie na linii szesnastki, wybijają obrońcy Sandecji.

• Kombinacyjna akcja gospodarzy kończy się niedokładnym dośrodkowaniem Mójty.

• Wiele nerwowych zagrań na początku spotkania.

• Dośrodkowanie Mójty nie znalazło właściciela.

• Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Malca, od środka boiska zaczęli piłkarze w czarno-białych strojach.

• Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia

• Zawodnicy obu drużyn skończyli rozgrzewkę i właśnie schodzą do szatni.

• Marcus Vinícius i Arkadiusz Aleksander (Arka) to dwaj bardzo groźni snajperzy, na przeciwko nich wciąż nieskuteczny Piotr Giel (Sandecja).

• Sandecja po 4 kolejkach ma zaledwie jeden pkt. i jest obecnie ostatnim zespołem rozgrywek I ligi. Dzisiejsze spotkanie będzie dla nich okazją do poprawienia tej niekorzystnej sytuacji.

• Arka z dorobkiem 7 pkt. zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.