• Koniec meczu! "Słonie" wygrywają w derbach z Sandecją 1:0!

• Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej części gry.

• Adam Radwański zastąpił Pawła Żyrę.

• Michał Bezpalec wszedł w miejsce Samuela Stefanika.

• 20-letni Kamil Palacz "zarobił" drugą żółtą kartkę! Sandecja kończy spotkanie w dziesiątkę!

• Kamil Palacz został ukarany żółtą kartką.

• Wyborna okazja Sandecji! Adrian Danek uderzał z trzech metrów, ale nie trafił w światło bramki.

• Martin Zeman zmienił Patrika Misaka.

• Kamil Palacz wszedł w miejsce Macieja Małkowskiego.

• Artem Putiwcew został ukarany żółtą kartką za faul na Małkowskim.

• Maciej Małkowski również został napomniany przez arbitra.

• Marcin Grabowski starł się z Maciejem Małkowskim. Arbiter ukarał żółtą kartką Grabowskiego.

• Wiktor Żołądź zastąpił na boisku Wojciecha Kamińskiego.

• Paweł Mandrysz wszedł w miejsce Damiana Chmiela.

• Sandecja mogła wyrównać, ale Tomasz Boczek spudłował w wybornej sytuacji.

• Artem Dudik zastąpił na boisku Kamila Ogorzałego.

• Adrian Basta wszedł w miejsce Miłosza Kałahura.

• Paweł Żyra silnie uderzył z 16 metrów, a po chwili z bliska futbolówkę dobił Artem Putiwcew.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! ARTEM PUTIWCEW! 1:0 DLA TERMALIKI!

• Kacper Śpiewak zastąpił Michała Orzechowskiego.

• Było blisko! Michał Orzechowski zagrał z Samuelem Stefanikiem. Słowak wystawił piłkę do Romana Gergela, który w dogodnej sytuacji spudłował.

• Patrik Misak uderzył minimalnie niecelnie po podaniu Mateusza Grzybka.

• Roman Gergel wyprowadził szybką kontrę, a po chwili akcję próbował wykończyć Paweł Żyra. Strzał zawodnika gości został zablokowany.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek!

• Samuel Stefanik strzelał z dystansu. Bez efektu bramkowego.

• Artem Putiwcew uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ukrainiec nieczysto trafił piłkę.

• Kolejna próba gospodarzy. Celnie uderzył Pawła Żyry, ale Szymon Tokarz nie dał się zaskoczyć.

• Mateusz Grzybek dorzucił piłkę do Samuela Stefanika, który odegrał ją Romanowi Gergelowi. Słowak nie zdążył uderzyć.

• Patrik Misak celnie uderzył zza pola karnego. Na posterunku był Szymon Tokarz.

• Marcin Grabowski uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Patrik Misak faulowany blisko pola karnego. Gospodarze będą mieli dobrą okazję z rzutu wolnego.

• Akcję Termaliki strzałem zakończył Artem Putiwcew. Futbolówka minęła światło bramki.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

red

sandecja termalica online

Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

W sobotni wieczór po raz pierwszy w tym sezonie zawitamy do Nowego Sącza, gdzie miejscowa Sandecja podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Nowosączanie nie zdobyli jeszcze w tej edycji rozgrywek Fortuna 1 Ligi punktu. Słoniki mają już na koncie zwycięstwo, więc to oni mogą być uznani za faworytów tego starcia. Gdzie śledzić przebieg meczu Sandecja - Bruk-Bet? TRANSMISJA NA ŻYWO.

Sandecja - Bruk-Bet ONLINE

Sandecja ma duży problem ze swoim trenerem, Piotrem Mandryszem. Odkąd szkoleniowiec objął posadę w Nowym Sączu, zespół jeszcze nie wygrał. Tydzień temu inauguracja ligi nie udała się "sączersom", ale nie ma co się dziwić - mierzyli się z kandydatem do awansu, Miedzią Legnice. Tę porażkę można było przełknąć, ale w pojedynku ze Słonikami z Niecieczy żaden kibic nie przełknie straty punktów.

W Niecieczy dość nieśmiało myślą o awansie do Ekstraklasy. Blisko było w poprzednim sezonie, kiedy zespół z gminy Żabno grał w barażach o awans. W tym sezonie cel jest identyczny - awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z tego będzie rozliczany Mariusz Lewandowski. Termalica udanie zainaugurowała sezon, wygrywając 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec.

W Bruk-Becie jest kilku piłkarzy, którzy w Ekstraklasie zdobyli całkiem spore doświadczenie. To m.in. Tomasz Loska, Artem Putiwcew, Jonathan de Amo, czy Samuel Stefanik. Za kreatywną grę odpowiadać mają Roman Gergel i Patrik Misak, którzy również spędzili w naszej lidze kilka dobrych lat.

Sandecja - Bruk-Bet TRANSMISJA

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Lasyka na stadionie w Nowym Sączu zabrzmi w sobotę 5 września o godzinie 19:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Stacja Polsat zdecydowała się tylko na jeden sobotni przekaz i był to mecz Korony Kielce z GKS-em Jastrzębie. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Wystarczy kliknąć na powyższy wynik spotkania! Relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.