Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wyblakły hit Fortuna 1 Ligi

• Kałahur za Maślankę.

• Baran fauluje przed polem karnym zawodnika rywali i ogląda żółtą kartkę.

• Emil Drozdowicz pojawia się w miejsce Piotrowskiego. To ostatnia zmiana w barwach Chojniczanki.

• Mikołajczak w miejsce Pietruszki.

• Piter-Bucko ogląda żółtą kartkę za faul w środkowej strefie boiska

• Karol Gardzielewicz w miejsce Jacka Podgórskiego.

• Gabrych posyła piłkę w pole karne do Klichowicza, a ten pokonuje bramkarza i mamy już 2:0 dla gospodarzy!

• GOOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!

• Obie drużyny bez zmian wyszły na drugą połowę spotkania.

• Rozpoczynamy II połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jacek Podgórski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Małkowski pewnie przy prawym słupku z rzutu karnego!

• Zawistowski ogląda kartkę za dyskusje z sędzią

• Rzut karny dla Sandecji!

• Dwie dobre okazje Chojniczanki, ale wciąż na tablicy widnieje bezbramkowy remis.

• Kwadrans gry za nami. Wynik bez zmian.

• Zaczynamy spotkanie!

• Przepraszamy za kłopoty techniczne - mamy problem z internetem na stadionie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Sandecja - Chojniczanka!

PI

©Fot. Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Runda rewanżowa w Fortunie 1 Liga rozpoczyna się od mocnego uderzenia. W Nowym Sączu staną naprzeciwko siebie drużyny, których głównym celem jest awans do Lotto Ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Sandecja po spadku z Ekstraklasy spisuje się całkiem nieźle. Podopieczni Tomasza Kafarskiego grają ładny dla oka futbol i z dwudziestoma ośmioma punktami zajmują trzecie miejsce w ligowej stawce.
Nowosądeczanie przechodzą chwilowy kryzys i nie wygrali trzech ostatnich spotkań. Należy podkreślić, że grali z wymagającymi rywalami - porażka z Rakowem i Puszczą oraz remis w ostatniej kolejce z GKS-em 1962.

Atutem "Sączersów" jest gra przed własną publicznością. Cztery zwycięstwa i trzy remisy - tak prezentuje się bilans gospodarzy sobotniego starcia. Ich siła ofensywna opiera się na barkach trzech zawodników - Macieja Małkowskiego, Damiana Chmiela i Mateusza Klichowicza. Gdy zagrają na swoim poziomie to obrońcy zespołu z Chojnic mogą mieć spore kłopoty z zatrzymaniem ataków Sandecji.

Po niemrawym początku kolejnej przygody z chojnicką ławką Macieja Bartoszka wydaje się, że wszystko wraca na odpowiednie tory. Chojniczanka wygrała w poprzedniej kolejce z GKS-em Tychy, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 85. minucie Jacek Podgórski. Zespół z Chojnic ma trzy oczka mniej od Sandecji i znajduje się na siódmej lokacie. Nikt w klubie z północy Polski nie ukrywa, że celem jest awans, a osoba trenera Bartoszka ma pomóc zrealizować ten cel.

Zawody w Nowym Sączu poprowadzi sędzia Mateusz Złotnicki z Lublina.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka – Sandecja 3:3 (1 liga, 20.07.2018)
Chojniczanka - Sandecja 1:2 (1 liga, 29.04.2017)
Sandecja - Chojniczanka 1:1 (1 liga, 04.10.2016)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie przeprowadzanej transmisji telewizyjnej z tego starcia. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00.