Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE....

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Dopiero trzeci raz w delegacji

4

• Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym meczu Sandecja Nowy Sącz remisuje 4:4 z Chojniczanką Chojnice!

• Krystian Wachowiak ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty doliczone!

• Michał Walski pojawia się w miejsce Mariusz Gabrych.

• Zmiany w obu drużynach. Aghwan Papikjan zmieniony przez Krystiana Wachowiaka.

• Zaostrzyła się gra. Tym razem do notesu trafia Kamil Ogorzały.

• Jan Mudra również ukarany żółtą kartką.

• Janusz Surdykowski ogląda żółtą kartkę.

• Jeszcze jedna zmiana Toni Conejo zmieniony przez Wojciecha Trochima.

• Adrian Basta ukarany żółtą kartką.

• Adrian Danek pojawia się w miejsce Damiana Chmiela.

• Mateusz Klichowicz wchodzi, a schodzi Grzegorz Baran.

• Janusz Surdykowski zmienia Emila Drozdowicza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Kuzimski! To nie koniec strzelania w Nowym Sączu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kolejne trafienie! Tym razem Michal Piter-Bućko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy remis! Mateusz Bartosiak zdobywa bramkę!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! 5 bramek wpadło przez pierwsze 45 minut w Nowym Sączu!

• Sędzia dolicza 2 minuty!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tuż przed przerwą Chojniczanka łapie kontakt z rywalem! Do siatki trafia Emil Drozdowicz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Radosław Kanach podwyższa prowadzenie Sandecji!

• Daniel Bielica ratuje swój zespół przed stratą gola! Świetna interwencja!

• Emil Drozdowicz ogląda żółtą kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandecja obejmuje prowadzenie! Marcin Filis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź gospodarzy! Zdobywcą bramki Thiago!

• Pierwszy gol Hiszpana w 1 lidze! Goście rozpoczynają ten mecz z dużego C!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Toni Conejo! Mocny cios Chojniczanki!

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Mimo, że aktualnie trwa przerwa na reprezentację to kilka drużyn z 1 ligi rozegra swoje mecz. Oprócz meczu w Nowym Sączu trwa także pojedynek pomiędzy Stomilem Olsztyn, a Bruk-Betem Nieciecza. Aktualnie jest wynik remisowy (1-1), a relację LIVE mogą państwo śledzić TUTAJ

• Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli. Zarówno Sandecja jak i Chojniczanka mają aktualnie po 14 punktów. Miejsce w dolnej części tabeli na pewno nie jest szczytem marzeń, ale dzisiejszy mecz może wiele zmienić. Kto dopisze sobie 3 punkty?

• Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice!

Sandecja - Chojniczanka LIVE! Dopiero trzeci raz w delegacji

Sandecja - Chojniczanka LIVE! Dopiero trzeci raz w delegacji ©Monika Smól

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W drugim piątkowym spotkaniu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi zaprezentują się drużyny z miejsc odległych - dwunastego i trzynastego. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Dla Chojniczanki będzie to trzeci wyjazd w sezonie - pierwszy od trzech miesiący. Z poprzednich przywiozła cztery punkty. W Suwałkach zremisowała z Wigrami (1:1), z kolei w Grudziądzu po szalonym meczu wygrała z Olimpią (5:3).

W ostatnim czasie Chojniczanka występowała tylko na własnym obiekcie, który na wiosnę będzie remontowany. W zeszłą sobotę drużyna z Chojnic pozwoliła przełamać się Odrze Opole. Przegrała z nią 1:2. Obie bramki straciła jeszcze przed przerwą.

Tyle samo punktów co Chojniczanka zgromadziła dotąd Sandecja. Drużyna Tomasza Kafarskiego ostatnio też gra w kratkę. Po wygranej nad Chrobrym Głogów (3:2) nadeszła porażka z Zagłębiem Sosnowiec (1:3). - Gdy się spojrzy na końcowy rezultat można wnioskować, że to rywale dominowali, lecz to nie jest prawda. Po prostu szczęście było po ich stronie, ale to my mieliśmy inicjatywę - uważa trener Sandecji.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Chojniczanka - Sandecja 1:1 (sparing, 30.01.2019)
Sandecja - Chojniczanka 2:0 (1 liga, 10.11.2018)
Chojniczanka - Sandecja 3:3 (1 liga, 20.07.2018)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:10.