Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

3

Chrobry Głogów

2

• Sandecja Nowy Sącz po pełnym emocji spotkaniu pokonała Chrobrego Głogów 3:2. Gospodarze do przerwy prowadzili dwoma bramkami, ale w końcówce drugiej połowy goście odrobili straty. Ostatnie słowo należało jednak dla Sandecji, a konkretnie do Olivera Praznovsky'ego, którego samobójcze trafienie pogrążyło Chrobrego.

• Koniec meczu! Sandecja wygrała z Chrobrym 3:2!

• Marcin Flis ukarany żółtą kartką za faul na Benedyczaku.

• Arbiter przedłużył drugą połowę o co najmniej trzy minuty.

• Na bramkę uderzył wprowadzony przed chwilą Mariusz Gabrych. Piłka odbiła się od klatki piersiowej stojącego na linii strzału Olivera Praznovsky'ego i wpadła do siatki! Sandecja znowu prowadzi!

• GOOOOOOOOOOL! OLIVER PRAZNOVSKY - GOL SAMOBÓJCZY!

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Maciej Małkowski opuścił boisko. W jego miejsce na murawie zameldował się Mariusz Gabrych.

• Roszada w Sandecji. Adrian Danek wszedł w miejsce Michała Walskiego.

• Adrian Benedyczak uderzał zza pola karnego, ale Radosław Kanach zdołał podbić futbolówkę.

• Michał Ilków-Gołąb wygrał powietrzny pojedynek z Grzegorzem Baranem i skierował piłkę do bramki! Remis w Nowym Sączu!

• GOOOOOOOOOOL! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB! 2:2!

• Blisko wyrównującego gola! Adrian Benedyczak uderzył głową. Refleksem wykazał Daniel Bielica.

• Marcel Ziemann opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Damian Kowalczyk.

• Oliver Praznovsky po rzucie rożnym uderzył głową przy bliższym słupku i zaskoczył Daniela Bielicę. Kontaktowy gol dla Chrobrego!

• GOOOOOOOOOL! PRAZNOVSKY! 1:2!

• Adrian Benedyczak z prawej strony pola karnego podał do Michała Lebedyńskiego, który w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę.

• Kamil Ogorzały opuścił plac gry. W jego miejsce na boisku zameldował się Mateusz Klichowicz.

• Thiago silnie uderzył z okolic narożnika pola karnego. Niewiele się pomylił!

• Dominik Kun strzelił celnie z ostrego kąta! Piłkę zdołał odbić Michał Szromnik.

• Mikołaj Lebedyński wszedł w miejsce Gerarda Artigasa.

• Oliver Praznovsky wślizgiem ostro zaatakował Thiago. Żółta kartka.

• Kamil Walski zgrał piłkę do Kamila Ogorzałego, który z półwoleja z kilkunastu metrów huknął nad poprzeczką.

• Zmiana w Chrobrym. Przemysław Stolc zastąpił Łukasza Górę.

• Druga połowa już się rozpoczęła. Gramy!

• Sandecja jest na jak najlepszej drodze, by w Nowym Sączu zdobyć trzy punkty. Drużyna Tomasza Kafarskiego stworzyła dwie dogodne sytuacje strzeleckie i obie wykorzystała. Chrobry, tak jak w większości spotkań, nie pokazał zbyt wielu atutów.

• Koniec pierwszej połowy w Nowy Sączu! Sandecja - Chrobry 2:0!

• Kamil Ogorzały otrzymał prostopadłe podanie od Thiago i znalazł się w sytuacji sam na sam z Michałem Szromnikiem. Napastnik Sandecji posłał piłkę między nogami bramkarza Chrobrego 2:0 dla Sandecji!

• GOOOOOOOOOL! KAMIL OGORZAŁY! 2:0!

• Michał Ilków-Gołąb dośrodkował z prawej strony. Pewna interwencja na piątym metrze Daniela Bielicy.

• Thiago zatrzymał kontratak gości, za co został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Kontratak Sandecji. Damian Chmiel pociągnął lewą stroną i dograł w pole karne do Kamila Ogorzałego. Strzał głową napastnik gospodarzy w środek bramki.

• Adrian Benedyczak odwrócił się z obrońcą na plecach. Strzał napastnika Chrobrego słaby i w środek bramki.

• Mogło być groźnie. Długa piłka w kierunku Thiago, ale skutecznie interweniował Michał Michalec.

• Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego Szymona Drewniaka. Kontra gospodarzy zatrzymana faulem na Kamilu Ogorzałym.

• Żółta kartka dla Grzegorza Barana, który zatrzymał wychodzącego na dobrą pozycję Benedyczaka!

• Grzegorz Baran uderzony łokciem przy wyskoku przez Adama Benedyczaka. Chwila przerwy w grze.

• Maciej Małkowski uderzył z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę. Wyraźnie ponad poprzeczką.

• Arbiter sięgnął do kieszonki. Szymon Drewniak ukarany żółtą kartką.

• Fatalnie zachowała się obrona Chrobrego. Z błędu gości skorzystał Damian Chmiel, który płasko uderzył tuż zza pola karnego, a Michał Szromnik nie zdążył z interwencją.

• GOOOOOOOOOL! DAMIAN CHMIEL!

• Pierwszy gwizdek arbitra. Zaczynamy spotkanie w Nowym Sączu!

• W poprzednim sezonie Sandecja najpierw zremisowała z Chrobrym Głogów na wyjeździe 0:0, aby następnie pokonać go u siebie w rewanżu 1:0.

• Drużyna z Małopolski liczy na przełamanie w meczu z niżej notowanym Chrobrym. Piłkarze Sandecji nie wygrali od czterech kolejek. W tym czasie przegrali z Radomiakiem w Radomiu 0:1, zremisowali u siebie 1:1 z GKS 1962 Jastrzębiem, podzielili się punktami z Odrą w Opolu 1:1 i ostatnio musieli uznać wyższość Warty Poznań przy ul. Kilińskiego (1:2).

• Rezerwowi Chrobry: Abramowicz, Stolc, Kubica, Kulchawy, Pawlik, Piła, Mandrysz, Kowalczyk.

• Rezerwowi Sandecja: Gabrych, Basta, Socha, Kałahur, Danek, Kuźma, Klichowicz, Dudzic.

• W Nowym Sączu na początek 11. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzą się drużyny z dolnej połowy tabeli. Czternasta Sandecja podejmie przedostatni zespół - Chrobrego Głogów. Witamy w relacji LIVE!

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©fot. adrian maras

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ostatnią sobotę przegrali przed własną publicznością 1:2 z liderującą Wartą Poznań. Dla podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego była to już piąta porażka w bieżącej kampanii. W piątek zagrają u siebie z Chrobrym Głogów. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE

Po dziesięciu kolejkach piłkarze z Nowego Sącza mają w dorobku jedenaście punktów, co daje im dopiero czternaste miejsce w ligowym zestawieniu. Ekipa biało-czarnych ma tyle samo „oczek”, co np. znajdujący się w strefie spadkowej GKS Bełchatów.

Sandecja nie wygrała od czterech kolejek. W tym czasie przegrali z Radomiakiem w Radomiu 0:1, zremisowali u siebie 1:1 z GKS 1962 Jastrzębiem, podzielili się punktami z Odrą w Opolu 1:1 i ostatnio musieli uznać wyższość Warty Poznań przy ul. Kilińskiego (1:2).

Dzisiaj, o godzinie 17.30, ekipa z Nowego Sącza zagra u siebie z Chrobrym Głogów, plasującym się na przedostatnim miejscu w lidze. Zespół z Dolnego Śląska uzbierał do tej pory siedem punktów (dwa zwycięstwa, remis i siedem porażek, co daje fatalny bilans bramkowy 7:20).

Chrobry Głogów w bieżącym sezonie kolejno przegrał w Grudziądzu z Olimpią aż 0:5, 0:1 u siebie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, 1:2 z Miedzą w Legnicy, 0:1 w domu z Puszczą Niepołomice, 1:5 z GKS w Tychach. Pod koniec sierpnia nastąpił kres czarnej passy po remisie 0:0 ze Stomilem Olsztyn. Następnie Chrobry pokonał GKS Bełchatów na wyjeździe 2:1 i… znowu zaczął odnosić porażki, w tym 0:2 z Radomiakiem i 0:1 z GKS Jastrzębie, co znowu pogorszyło nastroje w Głogowie.

W poprzedniej kolejce Chrobry na własnym boisku, po raz drugi w sezonie, wywalczył komplet punktów. Wygrana 3:2 nad Odrą Opole nie przyszła łatwo, ale ostatecznie udało się pokonać przeciwnika. Gola na wagę trzech „oczek” dla podopiecznych trenera Iwana Djurdjevića zanotował Michał Ilków-Gołąb, a zdobył go już w doliczonym czasie gry.

W poprzednim sezonie Sandecja najpierw zremisowała z tym rywalem na wyjeździe 0:0, aby następnie pokonać go u siebie w rewanżu 1:0. Zwycięskiego gola zapewnił Damian Chmiel. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się w trakcie meczu przy ul. Kilińskiego.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów rozpocznie się o godz. 17:15 w Polsacie Sport. Poczatek spotkania o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

17:30 mecz Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
Polsat Sport

Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów w GOL24.pl!