Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM

1

Chrobry Głogów

1

• Koniec meczu! Sandecja Nowy Sącz remisuje z Chrobrym Głogów (1:1).

• To powinna być piłka meczowa na wagę trzech punktów dla Chrobrego! Szymon Tokarz wygrywa pojedynek jeden na jeden z rywalem, parując jego strzał z pola karnego!

• Maciej Walski upomniany żółtą kartką

• 4 minuty doliczone.

• Maksymilian Banaszewski zastępuje Marcela Ziemanna.

• Dominik Dziąbek zmienia Dominika Piłę

• Wojciech Hajda z żółtą kartką.

• Wydaje się, że sędzia stracił panowanie nad meczem. Coraz częściej podnosi głos i trzyma w ręce kartki.

• MACIEJ MAŁKOWSKI NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne, mocne uderzenie w prawy górny róg. Zmylony Rafał Leszczyński rzucił się w stronę lewego słupka

• Drugi rzut karny dla Sandecji!

• Ostatni kwadrans meczu przed nami. Głogowianie bronią jednobramkowej przewagi, ale w miarę upływu czasu brakuje im sił z powodu gry w osłabieniu.

• Robert Prochownik wchodzi, Jan Kuźma schodzi.

• Maciej Małkowski zmienia Adriana Danka.

• Słaby, sygnalizowany strzał Michala Pitera-Bućko w środek bramki. Rafał Leszczyński wyczuł jego zamiar i zdołał skutecznie interweniować!

• RAFAŁ LESZCZYŃSKI ODBIJA PIŁKĘ DO BOKU; DOBITKA MIJA BRAMKĘ CHROBREGO!!!

• Michał Michalec upomniany żółtą kartką.

• Daniel Kruczyński nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Sandecji!

• Atak gości prawą stroną zwieńczony w boczną siatkę. Szymon Tokarz z "piątki".

• Michal Piter-Bućko upomniany żółtą kartką.

• Rafał Leszczyński ratuje kolegów przed utratą gola! Broni nogami strzał z bliskiej odległości!

• ... a za Nikodema Niskoego pojawia się Przemysław Stolc.

• Robert Mandrysz zmienia Mateusza Machaja...

• Przerwa w grze. Na murawie leży Mateusz Machaj. Wydaje się, że będzie w stanie grać dalej.

• Drugą połowę zaczynają gospodarze

• Damir Sovsić zmienia Bartłomieja Kasprzaka.

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry prowadzi w Nowym Sączu po bramce Mikołaja Lebedyńśkiego, ale przez całą drugą odsłonę będzie grać w osłabieniu po 2 żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce Tomasza Cywki.

• Pomocnik Chrobrego wjechał w rywala "sankami" w środku pola. Przez moment zawodnik Sandecji nie podnosił się z murawy i sędzia bez wahania sięgnął po żółtą i czerwoną kartkę.

• DRUGA ŻÓŁTA I W KONSEKWENCJI CZERWONA KARTKA DLA TOMASZA CYWKI!!!

• Piłkarze Ivana Djurdjevicia idą za ciosem. Tym razem atak prawą stron zakończony nieudanym dośrodkowaniem na bliższy słupek nie znajduje adresata.

• Napastnik gości wykorzystuje podanie Michała Ilkowa-Gołąba i pokonuje Szymona Tokarza!

• GOL DLA CHROBREGO! STRZLECEM MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!!!

• To powinna być bramka dla gości! Po zagraniu z prawej strony Mikołajowi Lebedyńskiemu brakowało centymetrów, by z bliska skierować piłkę do siatki!

• Michał Walski uderza z dystansu. Sporo mu brakowało do bramki Rafała Leszczyńskiego.

• Lewą stroną, po rzucie autu, próbowali zaatakować goście. Dośrodkowanie nie znajduje adresata w polu karnym.

• Tomasz Cywka upomniany żółtą kartką za faul.

• Nieudany atak gospodarzy. Rafał Leszczyński wznawia grę od bramki.

• Obie strony nie są na razie stworzyć groźnej okazji. To nie jest "mecz walki", tylko dla koneserów.

• Głogowianie zaatakowali skrzydłem, ale dośrodkowanie nie znalazło adresata w polu karnym

• Daniel Kruczyński gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Z kolei Chrobry, który zgromadził o 3 "oczka" więcej, plasuje się na 9. lokacie. Obie ekipy rozdziela Widzew (42 punkty).

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 31. kolejki, w którym Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut!

©Sandecja.pl

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE. W 31. kolejce Fortuna 1 Ligi jedenasta w tabeli Sandecja podejmie dziewiątego Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjević nie stracił jeszcze szans na grę w barażach, ale margines błędu jest bardzo mały. Początek starcia w niedzielę o godz. 19:10. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE

Sandecja Nowy Sącz niedawno zakończyła fantastyczną serię 17 meczów bez porażki. Sposób na zespół Dariusza Dudka znalazł Radomiak (0:3). W środę Sandecja także musiała uznać wyższość rywala. W zaległym meczu w Gdyni miała niewiele do powiedzenia i przegrała z Arką 0:3.

W domowym starciu z Chrobrym ekipa z Nowego Sącza będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę. Sandecja do dziewiątej ekipy z Głogowa traci trzy punkty. Jeśli pokona rywala, przeskoczy go w tabeli. Piłkarze w końcu będą mogli liczyć na wsparcie kibiców. W niedzielę fani pojawią się na stadionie przy ulicy Kilińskiego po siedmiu miesiącach przerwy.

Chrobry w środku tygodnia także odrabiał zaległości. W ramach 25. kolejki spotkał się z Bruk-Betem. W Niecieczy padł wynik bezbramkowy. Wcześniej zespół Ivana Djurdjevicia odniósł trzy zwycięstwa. Głogowianie wciąż mają realne szanse na baraże. Wygrana w Nowy Sączu sprawi, że ich strata do szóstego Górnik Łęczna zmniejszy się do trzech "oczek".

W listopadzie w Głogowie lepsza była Sandecja, która pokonała Chrobrego 2:0. "Biało-czarni" wygrali po trafieniach Bartłomieja Kasprzaka i Macieja Małkowskiego. Było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie, które zapoczątkowało kapitalną passę.

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów ONLINE

Spotkanie Sandecja - Chrobry zaplanowano na niedzielę, 23 maja. Transmisja na żywo z meczu wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10. Zapraszamy.