Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Wracają na własny stadion

Sandecja Nowy Sącz

1

GKS Katowice

0

• Koniec meczu! Zawodnicy Sandecji Nowy Sącz po ponad 14 miesiącach wrócili na stadion przy ulicy Kilińskiego 47. Podopieczni Tomasza Kafarskiego nie zawiedli kibiców. W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi pokonali GKS Katowice (1:0) po bramce Mateusza Klichowicza. Dziękujemy za uwagę.

• Strzał z dystansu Sandecji i broni z kłopotami Pawełek!

• Aż 5 minut doliczył sędzia.

• Wpadł w pole karne Kamil Kurowski, uderzył ze szpica, ale broni Kozioł!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Tabisia! Fatalną zmianę dał ten 18-latek.

• Ostatnia już zmiana w meczu. Za Kasprzaka wchodzi Dawit Manojan.

• 2:0 dla Sandecji, ale sędzia dopatrzył się spalonego! Chwilę wcześniej był słupek.

• Kolejna zmiana. Za Damiana Chmiela melduje się na murawie Bartłomiej Dudzic.

• Flaszka ukarany żółtą kartką za faul na Wojciechu Lisowskim.

• Ostatnia zmiana w GieKSie. Sprowadzony niedawno David Anon wchodzi na boisko za Błąda. To lewoskrzydłowy, który grał poprzednio w klubie Pontevedra CF.

• Dawid Flaszka wchodzi za Małkowskiego w zespole Sandecji.

• Żółty kartonik dla wprowadzonego Tabisia.

• GKS przygaszony po straconej bramce. Kibice nakręcają piłkarzy Sandecji.

• Zmiana młodzieżowców. Łyszczarza zastępuje Kacper Tabiś.

• Pierwsza groźna akcja Sandecji od bardzo dawna, fatalnie zachowali się obrońcy katowickiego klubu.

• 1:0 DLA SANDECJI!!! MATEUSZ KLICHOWICZ ZDOBYWA BRAMKĘ!!

• Dobrze pokazuje się do gry rezerwowy Bronisławski, który potrafi utrzymać się przy piłce w okolicach pola karnego.

• Trzeba jednak przyznać, że znowu na wysokości zadania stanął Kozioł, który pięknie wyciągnął to uderzenie.

• Rumin trafia w słupek! Napastnik GieKSy powinien mieć już dzisiaj dwie bramki na swoim koncie.

• Minimalnie obok słupka przechodzi piłka po strzale Bartłomieja Kasprzaka!

• Pierwsza zmiana w meczu. Damian Michalik schodzi z kontuzją. W jego miejsce pojawia się Dominik Bronisławski.

• To było niezła kontra GKS-u. Wyszedł z nią Łyszczarz, potem uderzał jeszcze Bartłomiej Poczobut, ale zablokowany.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Początek meczu był obiecujący, ale im dalej w las, tym było słabiej. Czekamy na bramki po przerwie.

• Bardzo niecelnie uderzał jeden z zawodników z Nowego Sącza.

• Fatalna strata Łyszczarza, ale Sandecja nie wykorzystała dobrej okazji do kontry.

• Tym razem pole bramkowe opuścił Mariusz Pawełek i tylko asekuracja Tomasza Midzierskiego zapobiegła utracie gola przez GKS.

• Wychodzi z bramki Kozioł i w ostatniej chwili uprzedził Rumina.

• Żółta kartka dla Kamila Kurowskiego.

• Aktywny dzisiaj Błąd chciał zaskoczyć bramkarza, ale piłka trafiła pierw w obrońcę.

• Niedokładne zagranie Damiana Chmiela w kierunku Mateusza Klichowicza.

• Nieudanie próbował dryblować Damian Michalik, którego łatwo pokonał defensor gospodarzy.

• Mało składnych akcji w ostatnich minuach, spotkanie bardzo się wyrównało.

• Prosto w mur przymierzył Łyszczarz.

• Adrian Łyszczarz popędził prawą stroną i został sfaulowany. To może być okazja dla katowiczan.

• Adrian Frańczak ucierpiał i musił skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Setka dla GieKSy! Bramkarz odbił kąśliwy strzał Adriana Błąd, dobijał Rumin, który trafił w Marka Kozioła!

• Rafał Remisz doznał jakiegoś urazu na rozgrzewce.

• Groźny strzał z główki Daniela Rumina trafił jeszcze po drodze obrońcę Sandecji i tylko rzut rożny.

• Sandecja zaczęła bardzo mocno. Co i rusz nęka obrońców GieKSy, która jest wyraźnie w odwrocie.

• Teraz uderzał z daleka Maciej Małkowski, ale nad bramką.

• Słupek ratuje katowiczan już w pierwszych sekundach! Pachniało golem po pierwszym stałym fragmencie dla Sandecji.

• Od środka rozpoczynają gospodarze. Gramy!

• Piłkarze już na murawie, za moment przywitanie zespołów i zaczynamy.

• Niespodziewana zmiana w pierwszym składzie GKS-u: Tomasz Midzierski zagra za Rafała Remisza.

• Forma GieKSy także pozostawia wiele do życzenia. W 1. kolejce katowiczanie niespodziewanie ulegli Podbeskidziu, później pokonali w Łodzi ŁKS, a przed tygodniem zremisowali u siebie z GKS Tychy. W dwóch ostatnich meczach błysnął Daniel Rumin. 21-letni napastnik pozyskany ze Skry Częstochowa w każdym z tych spotkań zdobył po jednej bramce.

• Sandecja po roku gry w Ekstraklasie wróciła do pierwszej ligi. Poprzedni sezon pokazał, że położenie spadkowiczów jest wyjątkowo trudne. Zarówno Ruch Chorzów, jak i Górnik Łęczna zanotowały kolejną degradację. Ekipa z Nowego Sącza nie chce podzielić ich losu. Początek sezonu nie wyszedł jednak biało-czarnym zbyt dobrze. Na inaugurację co prawda zremisowali w Chojnicach 3:3, ale następnie ulegli Odrze Opole i bezbramkowo zremisowali z Chrobrym w Głogowie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki i rezerwowych w obu zespołach.

• Witamy! W ramach 4. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz podejmuje u siebie GKS Katowice. Zapraszamy na relację live z tego świetnie zapowiadającego się spotkania.

krk

Sandecja Nowy Sącz  - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Adrian Maraœ

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice ONLINE. Zawodnicy Sandecji po ponad 14 miesiącach wracają na obiekt im. ojca Władysława Augustynka. Ich rywalem w sobotniej konfrontacji będzie ekipa GKS-u Katowice. Początek meczu o godz. 19:10. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice ONLINE

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

Sandecja po roku gry w Ekstraklasie wróciła do pierwszej ligi. Poprzedni sezon pokazał, że położenie spadkowiczów jest wyjątkowo trudne. Zarówno Ruch Chorzów, jak i Górnik Łęczna zanotowały kolejną degradację. Ekipa z Nowego Sącza nie chce podzielić
ich losu. Początek sezonu nie wyszedł jednak biało-czarnym zbyt dobrze. Na inaugurację co prawda zremisowali w Chojnicach 3:3, ale następnie ulegli Odrze Opole i bezbramkowo zremisowali z Chrobrym w Głogowie.

W ekipie Sandecji może zagrać trzech zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali barwy GieKSy. To Damian Chmiel, Bartłomiej Dudzic i Marcin Flis. Tomasz Kafarski ma do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych. W drużynie z Katowic zabraknie leczących kontuzje Sebastiana Nowaka i Mateusza Mączyńskiego, a pod znakiem zapytania stoi występ Grzegorza Piesio.

Arbitrem spotkania będzie Sebastian Krasny z Krakowa. Mecz rozpocznie się o o godz. 19.10. Pora nie jest przypadkowa - Sandecja założona została w 1910 roku.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice: kto wygra mecz 1 ligi?

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Konfrontacji Sandecji z GKS-em Katowice nie pokaże telewizja. Polsat Sport w sobotę przeprowadzi transmisję z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!