Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Sandecja Nowy Sącz

2

GKS Tychy

1

• Koniec meczu! Sandecja przerwała zwycięską serię GKS-u Tychy. Drużyna Dariusza Dudka wygrała 2:1!

• Damian Chmiel opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Armand Ella.

• W bramce stanął Jakub Piątek! Trener Derbin wykorzystał już limit zmian.

• Konrad Jałocha faulował poza polem karnym. Bramkarz gości zobaczył czerwoną kartkę!

• Jakub Piątek wszedł na boisko w miejsce Bartosza Biela.

• Wojciech Hajda skiksował w doskonałej okazji!

• Bartłomiej Kasprzak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Dawid Błanik.

• Wojciech Hajda zmienił Kamila Ogorzałego.

• Damian Chmiel został ukarany żółtą kartką.

• Adrian Danek został napomniany żółtą kartką.

• Było groźnie! Konrad Jałocha nogami obronił strzał Damiana Chmiela!

• Oskar Paprzycki opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Sebastian Steblecki.

• Kolejne dwie zmiany u gości. Damian Nowak zastąpił Szymona Lewickiego.

• Po kornerze przymierzył zza pola karnego Daniel Dziwniel. Soczysty strzał został zablokowany.

• Kamil Ogorzały uderzył z dystansu. Ponad poprzeczką.

• Tuż zza pola karnego mocno uderzył Bartłomiej Kasprzak. Jałocha odbił piłkę, ale wobec dobitki Damiana Chmiela musiał już skapitulować.

• GOOOOOOOOOL! 2:1 DLA SANDECJI! DUBLET DAMIANA CHMIELA!

• Łukasz Moneta zastąpił Kacpra Piątka.

• Łukasz Norkowski pojawił się na boisku w miejsce Wiktora Żytka.

• Druga część spotkania już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Sandecja remisuje do przerwy z GKS-em Tychy 1:1.

• Fatalny błąd obrońcy Sandecji, który głową podał piłkę Łukaszowi Grzeszczykowi. Kapitan gości wbiegł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bezradnego Pietrzkiewicza.

• GOOOOOOOOOOL! ŁUKASZ GRZESZCZYK! 1:1!

• Rafael Victor został napomniany żółtą kartką.

• Zamieszanie w polu karnym GKS-u. Zderzyli się Grzeszczyk i Rafaela Victor. Obaj piłkarze potrzebują pomocy sztabu medycznego.

• Oskar Paprzycki powalił Rafael Victora. Żółta kartka dla pomocnika tyszan.

• Bartłomiej Kasprzak główkował po centrze z lewego skrzydła. Minimalnie obok słupka!

• Płaski strzał Rafaela Victora. Piłka przeleciała obok bramki.

• Łukasz Grzeszczyk wrzucał z rzutu rożnego. Na raty oddalili zagrożenie obrońcy Sandecji.

• Kamil Ogorzały zabawił się z trzema obrońcami gości i dokładnie wrzucił piłkę w kierunku Damiana Chmiela. Pomocnik Sandecji z pięciu metrów uderzył głową pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! DAMIAN CHMIEL! 1:0 DLA SANDECJI!

• Przerwa w grze. W powietrznym starciu mocno ucierpiał zawodnik GKS-u Tychy. Sztab medyczny udziela mu pomocy.

• Kamil Ogorzały jeszcze raz uderzył z woleja po wrzutce. Tym razem bardzo niecelnie.

• Sędzia odgwizdał ofensywny faul po wrzutce Grzeszczyka z rzutu rożnego.

• Kacper Piątek dogrywał z prawej strony w pole karne. Obrońca gospodarzy wybił na róg.

• Okazja dla GKS-u po dośrodkowaniu z rogu. Łukasz Sołowiej źle przyjął jednak piłkę.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla przyjezdnych. Poradziła sobie defensywa Sandecji.

• Wrzutka tyszan z rzutu wolnego z lewej flanki. Piłka w rękach Dawida Pietrzkiewicza.

• Dogranie z prawej strony do Kamila Ogorzałego. Zawodnik Sandecji z woleja trafił w poprzeczkę!

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Tyszanie plasują się obecnie na czwartym miejscu. Do drugiej lokaty dającej bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy tracą tylko dwa oczka. Sandecja jest piętnasta i nad ostatnią Resovią ma pięć punktów przewagi.

• Przed tygodniem GKS Tychy pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec 3:1. Było to piąte z rzędu zwycięstwo drużyny Artura Derbina. Sandecja spisuje się niewiele gorzej. Z pięciu ostatnich gier na swoją korzyść rozstrzygnęła trzy, a dwie zremisowała.

• Oto wyjściowa jedenastka GKS Tychy:

• Sandecja rozpocznie w następującym zestawieniu:

• W 20. kolejce Fortuna 1 Ligi Sandecja podejmie GKS Tychy. Obie drużyny są ostatnio w dobrej formie. Można spodziewać się zatem ciekawego spotkania. Początek meczu o godz. 13. Witamy w relacji LIVE!

Sandecja - GKS Tychy LIVE! Starcie ekip mocno rozpędzonych

Sandecja - GKS Tychy LIVE! Starcie ekip mocno rozpędzonych ©Lucyna Nenow / Polska Press

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy ONLINE. W sobotę do Nowego Sącza zawita będący w rewelacyjnej formie GKS Tychy. Czy silna ostatnio Sandecja zatrzyma zespół z Górnego Śląska? Relacja na żywo w GOL24.pl od godz. 13.

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy ONLINE

- Patrząc na formę z ostatnich spotkań, to na pewno będzie to mecz na szczycie.
Jedziemy na bardzo trudny teren i jest to na pewno niewygodny rywal. Pamiętam ostatni mecz w Nowym Sączu. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, ale ostatecznie przegraliśmy. Teraz chcemy dalej kontynuować naszą serię zwycięstw – podkreślił Bartosz Szeliga, obrońca GKS Tychy.

Tyszanie plasują się obecnie na czwartym miejscu. Do drugiej lokaty dającej bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy tracą jednak tylko dwa oczka. Sandecja jest piętnasta i nad ostatnią Resovią ma pięć punktów przewagi.

Spotkanie poprowadzi sędzia Sylwester Rasmus z Torunia. Pierwszy gwizdek arbitra w sobotę o godzinie 13.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu Sandecja - GKS Tychy wyłącznie w internecie (bez komentarza, z jednej kamery). Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 13:00 - zapraszamy!