Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2019-08-02 19:10

Sandecja Nowy Sącz

1

Miedź Legnica

2

• Koniec spotkania! Miedź w niezłym stylu pokonała Sandecję. To jej pierwsza wygrana po spadku z ekstraklasy.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Trzy minuty nadziei Sandecji na ugranie punktu.

• Jeszcze jedna kartka... Dla Thiago.

• Ostatnia zmiana w meczu. Na murawie zobaczymy Purzyckiego.

• I jeszcze Walski dostaje kartkę. Dużo tych kar... Sędziuje arbiter z Łodzi.

• Mijusković też dostał "żółtko'

• Nerwowo na boisku. Kartonik tez dla Ojamy.

• Sędzia pokazał kartkę Bartczakowi.

• W miejsce Danka pojawił się Dudzic.

• Załuska wie, gdzie stanąć. Tym razem poradził sobie z celnym uderzeniem Flisa.

• Walski za Kanacha. Zostało nieco ponad piętnaście minut.

• Nieznacznie myli się Korzym, który starał się lobować Załuskę. Niecelny strzał.

• Miedź ewidentnie dąży do zdobycia trzeciej bramki i zamknięcia tego meczu. Przed chwilą zablokowany został Ojamaa.

• Zszedł Sabala, wszedł Mislov.

• Sędzia pokazał kartkę również Kanachowi.

• POPRZECZKA! Marquitos obija poprzeczkę!

• Dobra interwencja Bielicy po uderzeniu Danielewicza! Mogło być 3:1.

• Po stronie Miedzi brakuje zrozumienia. Teraz pomylił się Sabala.

• Sandecja w dobrym momencie przerwała groźną akcję Miedzi.

• Kartkę obejrzał strzelec gola dla Sandecji.

• Początek dość spokojny. Inicjatywę stara się przejąć zespół gospodarzy.

• Nieobecnego Chmiela zmienił Korzym.

• Makuch wszedł za Ostrowskiego, który obejrzał już kartkę.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Dobrze dysponowana Miedź prowadzi 2:1!

• Do notesu sędziego trafił także Marquitos.

• Samobójcze trafienie zanotował były piłkarz Arki - Socha.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Miedź ponownie objęła prowadzenie!

• Zmierzamy do końca pierwszej połowy. Jesteśmy świadkami niezłego meczu. Obie drużyny chcą grać o pełną pulę.

• Na 1:1 trafił obrońca Piter-Bućko. Jego główka po zagraniu od Małkowskiego okazała się piekielnie skuteczna!

• GOOOOOOOOOOOL! Sandecja wyrównała!

• Pierwsza kartka w meczu. Ukarany został Ostrowski.

• Sandecja szuka wyrównującej bramki. Na razie bez powodzenia. Kolejna akcja spełzła bowiem na niczym (niecelny strzał).

• Nic specjalnego nie wydarzyło się po golu Estończyka. Mamy walkę o środek pola.

• Goście szybko objęli prowadzenie. Do siatki trafił Ojamaa, który oddał celny strzał w polu karnym!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Miedzi!!!

• Miedź szczęśliwie interweniuje pod własną szesnastką. Kwadrans gry za nami.

• Niecelny strzal Thiago. Brazylijczyk debiutuje dzisiaj w drużynie Sandecji.

• Sandecja od pierwszych chwil szuka zagrań w pole karne. Czujny na przedpolu jest jednak Załuska, jak i jego dwaj koledzy z środka defensywy.

• Spadkowicz oddał pierwszy strzał - niecelny.

• Miedź oddala zagrożenie po stałym elemencie gry. Wrzucał Małkowski.

• Obie drużyny stosują od początku wysoki pressing.

• Spotkanie właśnie się zaczęło.

• Ławka Miedzi: Hewelt, Warcholak, Musa, Mislov, Purzycki, Koziara, Antkowiak, Śliwa, Makuch.

• Ławka Sandecji: Tokarz, Walski, Korzym, Szeliga, Basta, Dudzic, Gabrych, Ogorzały, Kałahur.

• Jedni i drudzy na starcie zanotowali stratę do innych rywali. Sandecja w końcu uległa Termalice (0:3), zaś Miedź nie potrafiła wcisnąć gola Odrze (0:0).

• Zapowiada nam się dobry mecz w Nowym Sączu! Naprzeciw siebie stanie trzecia siła poprzedniego sezonu ze spadkowiczem z ekstraklasy.

szure

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica ONLINE. W piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z Miedzią Legnica. W 1. kolejce dzisiejsi gospodarze przegrali w Niecieczy aż 0:3, a spadkowacz z Ekstraklasy bezbramkowo zremisował z Odrą Opole. Kto sięgnię po pełną pulę? Relacja na żywo z meczu Sandecja - Miedź live w GOL24.pl!

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica ONLINE

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz nie będą miło wspominać startu ligowej kampanii sezonu 2019/2020. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego ulegli bowiem w Niecieczy tamtejszej Bruk-Bet Termalice aż 0:3.

Od 53 minuty sądeczanie grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Grzegorza Barana. - Zdecydowały nasze błędy indywidualne, ale nie czuliśmy się gorsi od przeciwników - mówi pomocnik Sandecji Maciej Małkowski. Dodaje, że „biało-czarni” są dobrze przygotowani do sezonu i zamierzają cieżej trenować. - Będziemy gotowi na kolejny mecz - zapewnia 34-latek.

Sandecja po wpadce w Niecieczy przygotowuje się zatem w pocie czoła do potyczki z Miedzią Legnica. Mecz odbędzie się dzisiaj, o godzinie 19.10, na stadionie przy ul. Kilińskiego. Ekipa z Dolnego Śląska w pierwszej kolejce zremisowała bezbramkowo z Odrą Opole, może więc być głodna sukcesu.

W Legnicy doszło latem do rewolucji kadrowej. Z zespołem, który opuścił szeregi Lotto Ekstraklasy, mimo wygranej w ostatniej kolejce w Krakowie nad Wisłą aż 5:4, pożegnały się mocne ogniwa. Mowa tutaj choćby o Rafale Augustyniaku (wybrał rosyjski Urał Jekaterynburg) czy Hiszpanie Juanie Camarze (Jagiellonia Białystok).

W klubie pozostali jednak Fin Petteri Forsell oraz Estończyk Henrik Ojamaa. Drużynę zasilili też m.in. bramkarz Pogoni Szczecin Łukasz Załuska oraz łotewski atakujący Walerijs Szabala, który w minionym sezonie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała został królem strzelców Fortuna 1 Ligi.

Andrzej Dadełło, multimilioner i właściciel klubu, nie ukrywa, że szybko chce powrócić do elity. Według bukmacherów najpoważniejszym kandydatem do awansu na szczebel ekstraklasy jest właśnie Miedź Legnica (kurs do 3,60 zł).

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej na zywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica online. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.