Sandecja Nowy Sącz

4

MKS Kluczbork

1

• Koniec! Sandecja pokonuje ostatnią drużynę w tabeli 4:1. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• W tym meczu raczej nic więcej się nie zdarzy, piłka cały czas w środku pola!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• Brodziński fauluje w środku boiska swojego sądeckiego rywala i ogląda kartkę!

• Ostatnia zmiana w Kluczborku, Kościelniak zastępuje Essama!

• Podanie od Barana na długi słupek do Zająca, ten zwodem mija jednego z przeciwników, strzela podkręconą piłkę na lewy słupek bramki, jednak piłka mija cel kilkadziesiąt centymetrów!

• Żółty kartonik dla Grzegorza Barana, za dużo dyskutował z Sebastianem Jarzębakiem, za tydzień pomocnik Sandecji odpoczywa!

• A u gości Gondek zastąpił Tomasza Chałasa!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Hubert Maślanka wchodzi za Gałeckiego!

• GOOOOOOOOOOOOL! Kamil Słaby po podaniu Zająca, strzela po ziemi w okolicach pola karnego, pokonując golkipera gości, mamy 4:1!

• Małkowski w pole karne, jednak Ganowicz głową wybija piłkę na rzut rożny!

• Brodziński fauluje ostro Trafforda przed własnym polem karnym, sędzia nie wyciąga kartonika!

• Zmiana numer 2 w sądeckim zespole, Charlie Trafford wchodzi za Trochima!

• Podanie z lewej strony od Kwaśniewskiego do Chałasa, ten jednak strzela ponad poprzeczkę z 25. metra!

• Zmiana w Sandecji, za Dudzica wchodzi Tomasz Zając!

• Swędrowski dostaje podanie w pole karne od Essana, strzela, ale piłka... leci wysoko ponad bramką, fatalna próba!

• Trochim zaczyna być coraz bardziej aktywny, tym razem jego strzał nabija obrońca gości!

• Pierwsza zmiana w zespole gości, Kowalczyk schodzi, a w jego miejsce pojawia się Tomasz Swędrowski!

• Dudzic! Strzał z prawej strony pola karnego w długi słupek, jednak piłka mija lewą stronę bramki!

• Brodziński zza 35. metra z rzutu wolnego, piłka leci płasko, mija obrońców, jednak zmierza obok lewego słupka!

• Trochim wykonał parę zwodów, dzięki czemu wpadł w środkową strefę pola karnego, strzelił zza "wapna", jednak Kaczmarek interweniował... klatką piersiową!

• Małkowski w pole karne w prawy dolny róg z "jedenastki", mamy 3:1!

• Rzut karny! Dudzic wpada z lewej strony w pole karne, i zostaje powalony przez rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kubań dośrodkowuje z prawej strony w pole karne na głowę Gałeckiego, ten strzałem w lewy rób bramki pokonuje bramkarza! Mamy 2:1!

• Basta w pole karne z prawej strony, piłka przelatuje na drugie skrzydło, tam Małkowski próbował znaleźć kolegę wysoką piłką, jednak nic z tego - Krasavga przekracza linię końcową!

• Kowalczyk dostaje piłkę od Bodzionego, z lewej strony pola karnego wykonuje zwód, jednak piłka po tym manewrze przekracza linię bramkową!

• Kubiak powalony na boisko przez Słabego, za co defensor Sandecji ogląda kartkę!

• Małkowski z lewej strony po ziemi podaje w stronę Kubania, ten przepuścił piłkę tak, aby mógł do niej dopaść Trochim, jednak ten ostatni nie dosięgnął futbolówki!

• Kowalczyk strzela z prawej strony pola karnego, piłkę paruje jednak Radliński!

• Rozpoczynamy II połowę, goście od środka, obie ekipy bez zmian!

• Po I połowie, która nie była ogromnym spektaklem, mamy remis. Widzimy się za 15 minut!

• Kwaśniewski wkręca piłkę w pole karne, jednak Radliński paruje w sposób niesamowity lecącą w okno Krasavę!

• Baran przed własnym polem karnym podcina ostro Kowalczyka, mamy rzut wolny!

• Akcja przenosi się pod pole karne gości, Trochim z rzutu rożnego dośrodkowuje w pole karne, wcześniej jednak Szufryn fauluje rywala, akcja zmarnowana!

• Rzut rożny z lewej strony dla gości, dośrodkowanie w pole karne, i z trudem Radliński piąstkuję z dala od własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOL!!! Kubań kapitalnie strzela z 12. metra w górny róg bramki, po podaniu z prawej od Dudzica, poprzedzonego zwodem do środka, mamy remis!

• Trochim strzela zza pola karnego po dwóch zwodach w środkowej części boiska, pewnie jednak jego zamiary przewiduje Kaczmarek!

• Essan szukał strzału z lewej strony z 25. metra, jednak obrońcy byli w taki sposób ustawieni, że nie dali mu możliwości posłania piłki w kierunku bramki!

• Podanie w uliczkę do Chałasa, ten szukał kolegi w środku boiska, jednak nikogo nie znalazł, zmarnowana okazja!

• Basta z prawej strony dośrodkowuje na głowę Dudzica, ten drugi jednak na spalonym!

• Maciej Małkowski ogląda żółtą kartkę za "nurkowanie" w polu karnym!

• Kubań z prawej strony dośrodkowuje na głowę Dudzica, niebezpieczeństwo zażegnają Orłowicz wespół z Kaczmarkiem!

• Małkowski podaje w uliczkę do Dudzica, ten wpadał w pole karne, ale w ostatniej chwili w momencie strzału piłkę wybija obrońca!

• Wymiana piłki między Słabym a Małkowskim, ten drugi szuka podania w pole karne, jednak obrońcy gości wybijają futbolówkę na rzut rożny!

• GOOOOOOL! Kubiak pokonuje Radlińskiego po strzale na długi słupek po ziemi z lewej strony. Piłka w międzyczasie obiła się o obramowanie bramki!

• Rzut rożny dla gości z lewej strony, dośrodkowanie w pole karne, do którego dochodzi Słaby, korner z drugiej strony!

• Dłuższa wymiana piłki w wykonaniu Sądeczan, na krótko doszło do oblężenia bramki Kaczmarka!

• Kowalczyk po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego strzela głową, Radliński na miejscu!

• Faul w środku pola na Trochimie, wolny dla Sandecji na jej połowie!

• Przed pierwszym gwizdkiem minuta ciszy. Od środka rozpoczynają gracze gospodarzy, grający od prawej do lewej! Ruszamy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Sebastianem Jarzębakiem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy show!

• 10 minut do startu spotkania, proszę powoli zajmować swoje miejsca, bowiem za moment rozpoczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Sandecja

• Niecałe pół godziny do początku spotkania, rozgrzewka graczy obu zespołów w szczytowym momencie!

• Na pewno przed ekipą Tomasza Asenskego trudne zadanie, zwłaszcza, że ich dzisiejszym rywalom idzie do tej pory całkiem dobrze, jeśli myślimy o rundzie wiosennej.

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego starcia w zakładce: "zapowiedź"!

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Maciej Korzym, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Charlie Trafford, Tomasz Zając, Hubert Maślanka

MKS: Grzegorz Wnuk, Patryk Gondek, Michał Kojder, Dominik Kościelniak, Tomasz Swędrowski, Kamil Nitkiewicz, Maciej Załęcki

• Ze skąpanego wiosennym słońcem Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na pojedynek pomiędzy miejscową Sandecją a MKS-em Kluczbork!