• Zmiana w Sandecji. Berlińskiego zmienia Gawęcki

• Od razu trener Polonii decyduje się na drugą zmianę

• Pierwsza zmiana w drużynie gości, która wzmacnia siłę ofensywną

• Dobre podanie Aleksandra do Jędrzejowskiego przecina Kiełpin

• Wykorzystał on idealne podanie od Jędrzejowskiego i mocnym strzałem pokonał Kiełpina (piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale gol zapisany został Serbowi)

• GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Strzelcem bramki jest MILAN DURIĆ!!!!!

• Zawodnicy pojawiają się już na murawie

• Wręczane są teraz nagrody dla zawodników Sandecji z rocznika 1998, którzy w zakończonym sezonie nie doznali żadnej porażki w Małopolskiej Lidze Trampkarzy Młodszych

• Po pierwszej połowie Sandecja prowadzi z Polonią 1:0 po bramce Frohlicha w 9 minucie meczu. Jednak mecz jest bardzo wyrównany. Zarówno Polonia miała okazje na doprowadzenie do remisu jak i biało-czarni na podwyższenie rezultatu. Zapraszam ponownie za 15 minut.