Sandecja Nowy Sącz

0

Puszcza Niepołomice

1

• Koniec! Bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo Puszczy Niepołomice nad Sandecją Nowy Sącz.

• Kartka dla bramkarza Puszczy.

• Kartonik zarobił Orłowski.

• Marcin Orłowski zastępuje Embalo.

• Kamil Ogorzały za Radosława Kanacha.

• Mateusz Klichowicz wchodzi na szpicę za Mariusza Gabrychę.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Serafina! Puszcza przez blisko pół godziny będzie musiała grać w osłabieniu. Czy utrzyma korzystny wynik?

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA PUSZCZY!!! EMBALO WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY!!

• Będzie rzut karny dla Puszczy!

• Żółty kartonik dla Damiana Chmiela.

• Dominik Kun obejrzał żółtą kartkę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Nowym Sączu.

• Tuż przed przerwą kartkę obejrzał Jakub Serafin.

• Konieczna zmiana w zespole z Niepołomic. Bartosz Żurka zastępuje Maksymilian Sitek.

• Jak na razie groźniejsza Puszcza. Gospodarze bez żadnego strzału w kierunku bramki.

• Tym razem kartonikiem upomniany Jose Embalo.

• Bardzo szybko żółtą kartkę obejrzał Mateusz Bartków.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Z kolei Puszcza w gości radzi sobie lepiej... niż na własnym terenie gdzie wygrała i zremisowała po razie, ponosząc aż osiem porażek. Na obcych stadionie niepołomiczanie wygrali cztery spotkania, trzy zremisowali i tylko jedno przegrali. Puszcza potrafiła ograć Odrę w Opolu, Chrobrego w Głogowie, Chojniczankę w Chojnicach (za każdym razem po 1:0) czy Wigry w Suwałkach 3:2. Przegrała 0:1 w Legnicy z Miedzią, z którą teraz Sandecja wygrała 3:1. Która z drużyn okaże się silniejsza w bezpośrednim starciu?

• Sandecja na własnym stadionie nie przegrała już od pięciu kolejek. Ostatni raz miejscowi musieli uznać wyższość przyjezdnych jeszcze 21 września, gdy przegrali 1:2 z Wartą Poznań. Od tego czasu podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego kolejno pokonali Chrobrego Głogów 3:2, zremisowali 4:4 z Chojniczanką Chojnice, okazali się lepsi od Wigier Suwałki triumfując 1:0, pokonali Olimpię Grudziądz 3:1 i zremisowali 2:2 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

• Witamy! W sobotnim meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Remigiusz Szurek

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice ONLINE. W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 piłkarze z Nowego Sącza w swoim ostatnim ligowym pojedynku w 2019 roku podejmą przy Kilińskiego 47 Puszczę Niepołomice. Sądeczanie w rundzie jesiennej wygrali z tym zespołem w Niepołomicach 2:1 po golach Macieja Korzyma i Michala Pitera-Bućki.

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice ONLINE

Podopieczni trenera Tomasza Tułacza w bieżącym sezonie wygrali pięć meczów, cztery zremisowali a w dziewięciu musieli uznać wyższość przeciwników. W trzech ostatnich kolejkach niepołomiczanie kolejno przegrali 1:4 z GKS-em Bełchatów, zremisowali 1:1 z Radomiakiem Radom i okazali się słabsi od Odry Opole ulegając przeciwnikom 1:2.

Najskuteczniejszym strzelcem Puszczy jest obecnie Jakub Bąk, autor trzech ligowych trafień.
Dwa gole ma na koncie Wiktor Żytek, zaś po jednym m.in. były obrońca Sandecji Mateusz Bartków, Michał Czarny i Hubert Tomalski. W poprzednim sezonie Sandecja najpierw przegrała na wyjeździe z Puszczą 0:1, zaś w rewanżu wygrała u siebie 2:1 po golach wspomnianego Pitera-Bućki i Adriana Basty.

Spotkanie Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice rozpocznie się w sobotę, 30 listopada o godzinie 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.