Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

Radomiak Radom

1

• Koniec meczu! 1:1! Sandecja podzieliła się punktami z Radomiakiem.

• Czerwona kartka dla Michała Kaputa! Zawodnik Radomiaka faulował na 18. metrze.

• Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej części gry.

• Karol Angielski opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Morimakan Diane.

• Damir Sovsić przymierzył sprzed pola karnego. Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

• Okazja Sandecji! Adrian Danek zatrzymany przez Mateusza Kochalskiego.

• Maciej Małkowski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poleciała obok bramki.

• Daniel Dziwniel opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Adrian Danek.

• Niezłe dośrodkowanie Adama Banasiaka z rzutu rożnego. Radzi sobie w defensywie Michal Piter-Bućko.

• Alain Ebwelle wszedł na boisko w miejsce Leandro Rossiego.

• Maciej Korzym zastąpił Rubio.

• Podwójna zmiana w Sandecji. Maciej Małkowski wszedł w miejsce Damiana Chmiela.

• Karol Podliński zameldował się na boisku w miejsce Damiana Gąski.

• Miłosz Kozak zwiódł obrońcę i technicznie uderzył zza pola karnego po dalszym rogu. Obok bramki.

• Leandro dograł na czternasty metr do Karola Angielskiego. Napastnik gości nie trafił w światło bramki.

• Zmiana w Radomiaku. Artur Bogusz wszedł w miejsce Macieja Świdzikowskiego.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Gramy!

• Koniec pierwszej połowy! Sandecja remisuje z Radomiakiem 1:1!

• Minutę doliczył arbiter do pierwszej części gry.

• Ostre dośrodkowanie Miłosza Kozaka z prawego skrzydła w kierunku Karola Angielskiego. Szybszy był obrońca Sandecji.

• Karol Angielski uderzył po dograniu Leandro. Broni Dawid Pietrzkiewicz.

• Damir Sovsić wrzucił piłkę na dalszy słupek z rzutu wolnego, ale nieco zbyt głęboko.

• Karol Angielski znalazł się w wybornej sytuacji w polu karnym. Napastnik gości obił poprzeczkę.

• Żółtą kartką ukarany został Michal Piter-Bućko.

• Z rzutu wolnego bardzo precyzyjnie dośrodkował Adam Banasiak. Najwyżej wyskoczył Mateusz Bodzioch, który z kilku metrów głową wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! RADOMIAK WYRÓWNAŁ! MATEUSZ BODZIOCH!

• Po rzucie wolnym główkował pod poprzeczkę Karol Angielski. Kapitalna parada Dawida Pietrzkiewicza!

• Przymierzył z ponad 20 metrów Miłosz Kozak. Nie miał problemów Dawid Pietrzkiewicz.

• Rubio Lopez został napomniany żółtą kartką.

• Adrian Basta dograł z prawego skrzydła do ustawionego na dziewiątym metrze Damira Sovsicia. Pomocnik Sandecji przyjął sobie piłkę, a następnie uderzył ją tuż przy słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA SANDECJI! DAMIR SOVSIĆ!

• Niezły początek Sandecji. Gospodarze grają agresywnie i stosują wysoki pressing.

• Celny, ale dość słaby strzał z dystansu Damira Sovsicia. Na posterunku Mateusz Kochalski.

• Ruszyli gospodarze prawym skrzydłem. Przeciągnięte dośrodkowanie Damiana Chmiela.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Radomiak jest szósty. W dwunastu meczach zgromadził 21 punktów (sześć zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki). W minioną środę piłkarze Dariusza Banasika w zaległym meczu pokonali 1:0 ŁKS Łódź po golu strzelonym przez Leandro z rzutu karnego w 86 minucie.

• Sandecję od dwóch kolejek prowadzi nowy szkoleniowiec, Dariusz Dudek, który zmienił na tym stanowisku odwołanego Piotra Mandrysza. Ekipa z Małopolski jest ostatnia w tabeli z ledwie dwoma punktami na koncie. Nowosądecka drużyna przegrała 10 meczów i dwa zremisowała.

• Oto wyjściowy skład Radomiaka:

• Sandecja wystąpi w następującym zestawieniu:

• W 13. kolejce Fortuna 1 Liga ostatnia w ligowej tabeli Sandecją w Nowym Sączu skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Początek meczu o godzinie 12.40. Witamy w relacji LIVE!

Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?

Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE. W 13. kolejce Fortuna 1 Liga ostatnia w ligowej tabeli Sandecją w Nowym Sączu skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Początek meczu w niedzielę o godzinie 12.40. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE

Podopieczni trenera Dariusza Banasika, piłkarze Radomiaka w minioną środę w zaległym meczu pokonali 1:0 lidera tabeli ŁKS Łódź, po golu strzelonym przez Leandro Rossi z rzutu karnego w 86 minucie. Radomiak rozegrał bardzo dobry mecz, szczególnie pod względem taktycznymi i jak najbardziej zasłużenie zieloni wygrali to spotkanie.

Teraz przed radomską drużyną mecz z ostatnim zespołem tabeli, Sandecją w Nowym Sączu. - Czeka nas bardzo trudny mecz, może nawet trudniejszy niż z ŁKS. Szczególnie pod względem mentalnym, bo gramy z ostatnią drużyną i może nie raz trudniej o mobilizację na tak mecz - mówi trener Radomiaka.

Sandecję od dwóch kolejek prowadzi nowy szkoleniowiec, Dariusz Dudek, który zmienił na tym stanowisku odwołanego Piotra Mandrysza. Ekipa z Małopolski jest ostatnia w tabeli z dwoma punktami na koncie. Nowosądecka drużyna przegrała 10 meczów i dwa zremisowała.

Damian Jakubik za czerwoną kartkę, jaką został ukarany podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec, nie zagra w trzech ligowych spotkaniach. Po żółtych kartkach wraca do kadry meczowej obrońca Artur Bogusz. Z gry wyłączony jest także kontuzjowany Mateusz Radecki.

Spotkanie poprowadzi sędzia Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Pierwszy gwizdek arbitra już o godz. 12:40.

Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Sandecja - Radomiak wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40.