Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV ONLINE. Ciekawe starcie w Nowym Sączu

Sandecja Nowy Sącz

1

Radomiak Radom

2

• Koniec meczu! Radomiak wytrzymał do końca w osłabieniu i zgarnął komplet punktów w Nowym Sączu. Dziękujemy za uwagę.

• Świetnie utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika Fundambu. Zawodnik wypożyczony z KTS-u Weszło dał dobrą zmianę.

• Kamil Ogorzały wchodzi właśnie za Walskiego.

• Żółta kartka dla Walskiego za faul na Fundambu.

• Adrian Danek zmienia Kuna.

• Michał Grudniewski za Karwota.

• Radosław Kanach uderzył tuż obok bramki Radomiaka!

• Kartkę ogląda Lewandowski.

• Maciej Korzym pojawia się za Mateusza Klichowicza.

• Merveille Fundambu za Górskiego.

• Gabrych o krok od wyrównania, ale nie trafił w światło bramki!

• Mateusz Lewandowski wchodzi za Mikitę.

• "Siadła" teraz Sandecja na Radomiaku, który całym zespołem broni korzystnego wyniku.

• Co za głupota Abramowicza! Za dyskusje z sędzią wylatuje z boiska i osłabia Radomiaka!

• Dawid Abramowicz ukarany żółtą kartką.

• Napastnik Sandecji zbiegł na pierwszy słupek i wykorzystał idealne dośrodkowanie Damiana Chmiela.

• GOOOOOL!! SANDECJA ŁAPIE KONTAKT ZA SPRAWĄ MARIUSZA GABRYCHA!

• Indywidualna akcja skrzydłowego Radomiaka, który zbiegł do środka i świetnie przycelował. Bramkarz Sandecji był bez szans.

• GOOOOOL!! MATEUSZ MICHALSKI I JEST 2:0 DLA RADOMIAKA!!

• Przebudzili się trochę goście, ale nieczysto trafił piłkę głową Mikita i nie spowodował żadnego zagrożenia.

• W ostatniej chwili zablokowany strzał Kuna. Gospodarze rozpoczęli z animuszem.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Oraz Grzegorza Barana. Mieli sobie coś do wyjaśnienia obaj zawodnicy. Musiał interweniować arbiter.

• Żółta kartka dla Macieja Górskiego.

• Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Dominika Kuna.

• Bardzo dużo podań wymieniają gracze z Radomia, którzy w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia.

• Bardzo niecelny strzał Makowskiego po jednej z szybkich kontr przeprowadzanych przez Radomiaka.

• Stara się odpowiedzieć Sandecja, jednak ciężko przedrzeć się w pole karne ekipy Radomiaka.

• W zamieszaniu podbramkowym po zagraniu z prawej strony Damiana Jakubika najlepiej odnalazł się Makowski, który pokonał golkipera.

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA RADOMIAKA!! RAFAŁ MAKOWSKI!!

• Dwa uderzenia oddali gracze Radomiaka, ale oba zostały zablokowane przez obrońców Sandecji.

• Rozpadało się na dobre w Nowym Sączu. Nad stadionem przechodzi ulewa.

• Uderzenie Mikity zablokowane w polu karnym. Piłkarze Radomiaka domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką.

• Celne uderzenie Patryka Mikity, który sprawdził czujność bramkarza gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Radomiak do tego spotkania przystąpi bez Leandro, który w trakcie ostatniego meczu doznał urazu. Nie wiadomo jednak, czy przerwa Brazylijczyka nie potrwa dłużej. Prawdopodobnie nie byłoby problemu, gdyby na pomeczowej konferencji prasowej na chwilę szczerości nie pozwolił sobie trener Dariusz Banasik, który opowiedział, że cała akcja była zaplanowana.

• Sandecja w świetnym stylu wróciła po przerwie (we wtorek rozbiła GKS Bełchatów 3:0) i nadal liczy się w walce o baraże. Niedzielne zwycięstwo bardzo by ją do tego celu przybliżyło. Ekipa z Nowego Sącza zajmuje obecnie w tabeli 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Strata do szóstego obecnie GKS-u 1962 Jastrzębie (czyli miejsca, które gwarantuje baraże) to zaledwie dwa punkty. Sandecja na własnym boisku w większości wygrywa swoje spotkania. Do tej pory może pochwalić się bilansem sześciu zwycięstw, trzech remisów i trzech porażek.

• Witamy! W sobotnim meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z Radomiakiem Radom. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

red

©Joanna Gołąbek

Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom ONLINE. W Nowym Sącz skonfrontują się dziewiąta z czwartą siłą Fortuna 1 Ligi. Początek meczu 24. kolejki w niedzielę o godz. 17. Relacja na żywo z meczu Sandecja - Radomiak w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom

Sandecja w świetnym stylu wróciła po przerwie (we wtorek rozbiła GKS Bełchatów 3:0) i nadal liczy się w walce o baraże. Niedzielne zwycięstwo bardzo by ją do tego celu przybliżyło.

Ekipa z Nowego Sącza zajmuje obecnie w tabeli 9.
miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Strata do szóstego obecnie GKS-u 1962 Jastrzębie (czyli miejsca, które gwarantuje baraże) to zaledwie dwa punkty. Sandecja na własnym boisku w większości wygrywa swoje spotkania. Do tej pory może pochwalić się bilansem sześciu zwycięstw, trzech remisów i trzech porażek.

Radomiak do tego spotkania przystąpi bez Leandro, który w trakcie ostatniego meczu doznał urazu. Nie wiadomo jednak, czy przerwa Brazylijczyka nie potrwa dłużej. Nasz zawodnik specjalnie wykartkował się, żeby odbyć pauzę w spotkaniu z Sandecją, w którym i tak by nie zagrał. Prawdopodobnie nie byłoby problemu, gdyby na pomeczowej konferencji prasowej na chwilę szczerości nie pozwolił sobie trener Dariusz Banasik, który opowiedział, że cała akcja była zaplanowana. Rezultat? W piątek Komisja Dyscyplinarna PZPN wszczęła śledztwo w tej sprawie, a dodatkowa kara grozi nie tylko Leandro, ale także trenerowi Banasikowi.

Po zawieszeniu wraca natomiast Michał Kaput, który będzie brany pod uwagę przy wyborze wyjściowego składu. Bardzo możliwe, że szansę od pierwszej minuty dostanie też Merveille Fundambu, który do tej pory musiał rywalizować o miejsce w składzie z Leandro (obydwaj nie posiadają polskiego obywatelstwa, a tylko jeden taki gracz może przebywać na boisku).

Spotkanie Sandecji z Radomiakiem nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online dostępny na Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl od godz. 17. Zapraszamy!