Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 ROW 1964 Rybnik

Sandecja Nowy Sącz

1

ROW 1964 Rybnik

0

• Po wyrównanym meczu i jednym błędzie bramkarza Sandecja pokonuje ostatni w tabeli Energetyk ROW Rybnik i inkasuje bardzo ważne trzy punkty. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!!

• Grolik też dostał kartkę

• Mójta ukarany żółtą kartką za starcie z Grolikiem....

• Górski przebiegł z piłką niemal pół boiska, po czym oddał bardzo niecelny strzał

• Po podaniu Sobczaka strzelał Grolik, ale piła poleciała wysoko nad bramką Cabaja

• Minimum trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie

• Okazja do kontry dla Sandecji, ale Frańczak za późno podawał do Górskiego, przez co ten był na spalonym

• ROW (gość) - a ktoś taki w ogóle jest na boisku? A tak na poważnie to Kostecki zasłużył maksymalnie na 2.

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Górski za Grzeszczyka

• Sobczak uderzał z około 15. metrów, piłka jeszcze odbiła się od obrońcy Sandecji co mogło zmylić Cabaja, ale ten wykazał się refleksem i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Dośrodkowanie Krotofila w pole karne, ale za wysokie dla Vrto, który nie sięgnął piłki i ta wyszła poza boisko

• Już wszystko w porządku z byłym graczem Widzewa i może on grać dalej

• Na boisku leży Grzeszczyk. Chyba dopadł go jakiś skurcz, albo źle stanął na nodze, bo na jego twarzy widać grymas bólu

• Po dośrodkowaniu Bębenka w polu karnym gości wytworzyło się małe zamieszanie, które zakończyło się strzałem Cicmana, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Pola (gość) - Traore ambitnie walczy o każdą piłkę, zostawia serce na boisku, ale póki co bez większego błysku

• Długo przy piłce utrzymywali się piłkarze Sandecji, aż w końcu w ich poczynania wkradło się za dużo nonszalancji przez co stracili piłkę

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Staniczka wszedł Vrto

• fanROW (gość) - mecz jest bardzo wyrównany, przez co nie można powiedzieć, że któraś ze stron prowadzi grę. Po stracie bramki Energetyk próbuje doprowadzić do wyrównania, ale Sandecja mądrze się broni i groźnie kontruje

• GOOOOL!! 1:0!! Maciej Bębenek

• Makuch płasko dośrodkował w pole karne, tam piłkę przyjął Fałowski i podał przed szesnastkę do Grzeszczyka, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką

• ROW (gość) - jest około 120. kibiców z Rybnika

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kostecki uderzał głową, ale piłka poleciała minimalnie obok bramki Cabaja!

• Waski (gość) - na stadionie przy Kilińskiego 47 zebrało się dzisiaj około 1,5 tys. kibiców, w tym prawie stu dwudziestu z Rybnika

• Z lewej strony dośrodkował Szary. W polu karnym najlepiej wyskoczył Bałuszyński, ale jego strzał głową poleciał obok bramki

• Bębenek dośrodkował idealnie na głowę niepilnowanego Frańczaka, ale ten mając przed sobą tylko bramkę uderzył obok niej!

• Mójta wyrzucił piłkę z autu wprost pod nogi Grzeszczyka. Ten przyjął ją sobie i uderzył z półobrotu, ale daleko od bramki

• Energetyk rozpoczyna drugą połowę!!

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć większej przewagi, ale i tak byliśmy świadkami kilku ciekawych okazji do zdobycia bramki. Niestety w najważniejszych momentach zawodników zawodziła celność, albo bramkarzom pomagały słupki/poprzeczki. Jednak mimo to nie była to jakoś bardzo porywająca połowa. Miejmy nadzieję, że po przerwie zobaczymy nieco lepsze widowisko. Na drugą połowę meczu Sandecja Nowy Sącz - Energetyk ROW Rybnik zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Margol "faulował" Sobczaka, za co obejrzał żółtą kartkę. Ta kartka to błąd sędziego Małyszka

• Przynajmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu

• Muszalik pięknie przymierzył z rzutu wolnego i tym razem to poprzeczka uratowała biało-czarnych przed utratą bramki!

• Makuch faulował rozpędzonego Sobczaka za co obejrzał żółtą kartkę

• Fizjoterapeuta doprowadził Cabaja do porządku, dzięki czemu ten może kontynuować grę.

• Cabaj dobrze wyprzedził pędzącego Krotofila, ale gracz z Rybnika i tak na niego wpadł co skończyło się jakimś urazem, bo bramkarz Sandecji korzysta z pomocy medycznej

• Muszalik wykonywał rzut wolny z lewej strony boiska i tak podkręcił piłkę, że gdyby Cabaj nie zachowałby przytomności to ta wpadła by do siatki!

• Mójta dośrodkował w pole karne, tam wybił ją Jary, ale uczynił to wprost pod nogi Fałowskiego, który zdecydował się na strzał, ale było to bardzo niecelne uderzenie

• grzesiek28@... - Nowy Sącz leży na południu Polski, w województwie Małopolskim, w powiecie nowosądeckim, około 100km od Krakowa ;)

• Frańczak podał do Fałowskiego, który zdecydował się na strzał zza pola karnego i niewiele brakowało, by było 1:0 dla Sandecji!

• Muszalik dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym najlepiej znalazł się Sobaczak, który uderzył na bramkę i tylko dzięki dobrej interwencji Cabaja nadal mamy remis!

• Mójta zagrał długą piłkę w stronę Fałowskiego. Młody napastnik Sandecji już ją sobie przyjął, ale w tym momencie sędzia odgwizdał spalonego

• Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast gracze z Rybnika ubrani są w zielone koszulki i białe spodenki

• Mójta dośrodkował w pole karne, tam ze szczupaka uderzał Fałowski i piłka o centymetry minęła bramkę gości!

• Cisse zagrał na prawą stronę do Bałuszyńskiego, ten podciągnął akcję kilka metrów po czym płasko dośrodkował w pole karne, ale tam dobrzy byli ustawieni obrońcy Sandecji, którzy wybili piłkę

• Nather zagrał do Mójty, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale tam najwyżej wyskoczył bramkarz i złapał piłkę

• Krotofil dośrodkował w pole karne, tam dobrze znalazł się Cisse, ale nie trafił w piłkę, która wpadła w ręce Cabaja

• Krotofil dobrze zagrał do Cisse, ten znalazł się przed Cabajem, wyciągnął go z bramki, po czym znów podał do Krotofila, a ten uderzył obok bramki

• Nather dobrze wypatrzył Fałowskiego i zagrał prostopadłą piłkę, ale ta padła łupem obrońcy z Rybnika.

• Bałuszyński popędził prawą stroną i wrzucił w pole karne, ale tam dobrze ustawiony był Bartków, który wybił piłkę na korner. Goście szybko wznowili grę, ale nie stworzyli zagrożenia pod bramką Cabaja

• Fałowski zagrał do Grzeszczyka, ten ładnie wrzucił w pole karne do Bębenka, ale ten był na pozycji spalonej

• Sandecja rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

• Sędzia z Lublina zaprosił obie ekipy do szatni, aby spokojnie mogli przygotować się do rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

• Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Nowym Sączu panują idealne warunki do gry w piłkę: niebo jest bezchmurne, wieje lekki wietrzyk, temperatura nie przekracza dwudziestu stopni Celsjusza. Piłkarzom nie pozostaje nic innego jak wyjść na boisko i zaprezentować się kibicom z jak najlepszej strony.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Maciej Górski, Pablo Gomez, Kamil Słaby, Sebastian Szczepański, Rudolf Urban, Mouhamadou Traore

• Zawodnicy z Rybnika również zremisowali swoje ostatnie, ligowe spotkanie. Jednak dla nich podział punktów ma gorzki smak, ponieważ bramkę wyrównującą stracili w doliczonym czasie gdy, przez co nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli, a ich szanse na utrzymanie się w pierwszej lidze, zdecydowanie zmalały.

• W ostatnim ligowym meczu Sandecja zremisowała w Gdyni z tamtejszą Arką, 0:0. Dla Sądeczan ten remis jest bardzo dobrym wynikiem, ponieważ podopieczni trenera Sikory, do tego meczu, nie stracili jeszcze punktów w rundzie wiosennej, co sprawia, że są jednym z najpoważniejszych kandydatów do awansu.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Sandecja powtórzy osiągnięcie z rundy jesiennej i pokona beniaminka? Czy też Energetyk przełamie fatalną passę i zainkasuje trzy punkty? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 23. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Energetyk ROW Rybnik. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ