Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wydostać się z dna

Stomil Olsztyn

4

• Koniec meczu!

• Jest honorową bramka dla Sandecji! Michal Piter-Bućko!

• Akcja dwóch rezerwowych. Van Weert pobiegł z piłka do linii końcowej, wycofał do Strausa, a ten pogrążył gospodarzy czwartym trafieniem w tym meczu.

• GOOOOOOOL! JONATAN STRAUS!

• Desperacja próba Małkowskiego. Zawodnik Sandecji przeliczył się i piłka poszybowala wysoko nad bramką.

• Szybka akcja lewa strona boiska. Dośrodkowanie jednego z zawodników Sandecji nie trafia w polu karnym do adresata.

• Kilka nieudanych akcji po obu stronach. Na razie kiepsko wygląda to spotkanie w drugiej połowie.

• Zmiana w drużynie Stomilu. Schodzi Maciej Spychała, na boisku pojawia się Ingo van Weert.

• Składna akcja gospodarzy, podanie do Danka, który uderzył na bramkę. Zabrakło niewiele, bo piłka po jego strzale musnęła poprzeczkę.

• Staszak, Straus i Sovsić na boisku. Zmienili Ogrodowskiego, Łuczaka i Żołądzia.

• Gospodarze nie mogą się pozbierać po trzecim golu. Nie konstruują ataków, nie chcą nawet podejść pod bramkę swoich rywali.

• Posłana piłka w pole karne została odbita przez obrońców. Trafiła do Ogrodowskiego, który bez namysłu huknął na bramkę. Stomil gromi Sandecję, a na zegarze dopiero 49. minuta!

• GOOOOOOOOOL! KRYSTIAN OGRODOWSKI!

• W przerwie doszło do zmiany. Walski zastąpił Kasprzaka.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Japończyk. Płaski Strzał zupełnie zasłużył Tokarza!

• GOOOOOOL! HINOKIO!

• Piter-Bućko starł się z Caroliną. Piłkarze wyjaśnili sobie kilka rzeczy, ale zostali za to ukarani kartką.

• Wysoki pressing Stomilu oplacil się. Dziwniel stracił futbolówkę i ratował się faule.

• Teraz faulował w środku pola Kasprzak.

• Rzut wolny dla miejscowych. Do uderzenia zabrał się Piter-Bućko. Strzał po ziemi zatrzymany przez stojących w murze zawodników.

• Ogrodowski ukarany kartką za taktyczny faul.

• Zawodnicy Sandecji domagali się od sędziego p odyktowania rzutu karnego. Widzieli rękę przeciwnika wpolu karnym. Gwizdek arbitra milczał.

• Bliscy drugiego gola piłkarze Stomilu! Hinokio sprytnym dryblingiem minął dwóch rywali i próbował losem pokonać Tokarza. Strzał minimalnie niecelne.

• Dośrodkowanie Caroliny z rzutu rożnego. Szota wybiegł przed rywala i uderzeniem z najblizszej odległości pokonał bramkarza!

• GOOOOOOL! SERAFIN SZOTA!

• Nieporozumienie między Ogorzałym i Chmielem. Gospodarze tracą piłkę, lecz rywale nie zawiązują skutecznego ataku.

• Mamy pierwsze celne uderzenie w spotkaniu. Bramkarz Stomilu był na posterunku.

• Spychała przeliczył się z tym dosrodkowaniem z rzutu wolnego i pewnieTokarz złapał piłkę.

• Hinokio uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Strata Caroliny po wrzucie z autu. Znów muszą odbudować defensywę goście.

• Próba rajdu Kasprzaka zakończyła się tak szybko, jak tylko się zaczęła.

• Pierwsza próba prostopadłego zagrania niecelna. Od bramki rozpoczną goście.

• Zaczynamy spotkanie!

• Stomil również nie rozpoczął sezonu szczególnie dobrze. Na koncie ma cztery oczka. Trzy z nich zyskał w piątek, po tym jak skromnie pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec (1:0). - Mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk przed następnymi spotkaniami i będziemy teraz szli w lepszą stronę i systematycznie zdobywali punkty - mówił po wygranej Adam Majewski, trener Stomilu.

• Na zapleczu PKO Ekstraklasy bez punktów pozostają już tylko GKS Jastrzębie i Sandecja Nowy Sącz. To jednak drużyna z Małopolski okupuje ostatnie miejsce w tabeli (bilans bramkowy: 3-12). Piłkarze Piotra Mandrysza w tym sezonie musieli już uznać wyższość Miedzi Legnica, Bruk-Bet Termaliki, GKS-u Tychy, Odry Opole i ŁKS-u Łódź.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Sandecja - Stomil!

©Sandecja.pl

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. W środę 30 września w 6. serii gier Sandecja zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze spróbują powalczyć o pierwsze punkty, dzięki którym będą mogli wydostać się z ligowego dna. Początek meczu o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE

- Z kadry ubyło 13 piłkarzy, o różnej wartości, ale wielu stanowiło o obliczu tej drużyny. Trzeba więc było na nowo tworzyć zespół, a czasu nie było zbyt wiele. W dodatku byliśmy wyłączeni z okresu przygotowawczego, bo mieliśmy koronawirusa i musieliśmy znaleźć się w izolacji - tłumaczy Mandrysz. - Wiedziałem, jak ciężkie chwile będziemy przeżywać. Trzeba już jednak zapomnieć o tym, co było złe i zacząć punktować, by nawiązać kontakt z tymi drużynami ze środka tabeli - podkreśla szkoleniowiec Sandecji.

Arbitrem spotkania Sandecja - Stomil będzie Sebastian Krasny z Krakowa. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 16.

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE

Gdzie oglądać mecz Sandecja - Stomil na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv ze spotkania Sandecja - Stomil. Mecz online będzie można zobaczyć na platformie IPLA.

Tekstowa relacja na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn w GOL24.pl!