Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. W obronie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. W obronie pozycji lidera

Sandecja Nowy Sącz

1

Warta Poznań

2

• Warta Poznań przez większość spotkania prowadziła grę i na początku drugiej połowy wyszła na prowadzenie za sprawą Gracjana Jarocha. Później wynik z rzutu karnego podwyższył Robert Janicki. Sandecja starała się jeszcze walczyć, w doliczonym czasie gry gola kontaktowego zdobył Maciej Małkowski, lecz na wyrównanie brakło już czasu. Warta Poznań wygrała w Nowym Sączu i znów jest liderem Fortuna 1 Ligi. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, zapraszamy na kolejne relacje na żywo na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu, Warta wygrywa w Nowym Sączu z Sandecją 2:1!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Łukasz Trałka.

• W końcówce mamy jeszcze emocje w Nowym Sączu! Już w doliczonym czasie gry gola kontaktowego zdobywa Maciej Małkowski. Na wyrównanie zostało jednak gospodarzom bardzo mało czasu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA SANDECJI! MACIEJ MAŁKOWSKI!

• Trzy minuty doliczył do tego spotkania arbiter.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Robert Janicki, w jego miejsce Adrian Laskowski.

• Występ w tym meczu kończy strzelec pierwszej bramki, Gracjan Jaroch. W jego miejsce Krzysztof Kiklaisz.

• Ostatnia zmiana w zespole Sandecji. Tomasz Kafarski za Damiana Chmiela desygnuje do gry Macieja Korzyma.

• Żółtą kartką ukarany Radosław Kanach.

• Pierwsza zmiana w Warcie. Schodzi Nikodem Fiedosiewicz, zastępuje go Sebastian Olszewski.

• Warta Poznań jest bardzo bliska zgarnięcia kompletu puntów w Nowym Sączu! Wynik podwyższy Robert Janicki, pewnie wykorzystując rzut karny!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! ROBERT JANICKI!

• RZUT KARNY DLA WARTY!

• Druga zmiana w zespole Sandecji. Za Adriana Danka wchodzi Bartłomiej Dudzic.

• Warta przez większość meczu miała przewagę i teraz zdołała to udokumentować! Na listę strzelców wpisał się Gracjan Jaroch, a poznaniacy znów są dzięki temu na pozycji lidera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WARTY! GRACJAN JAROCH!

• Znów gramy!

• Na razie spotkanie w Nowym Sączu nie przyniosło większych emocji. Nie mieliśmy zbyt wielu celnych strzałów (w tej statystyce 2:1 dla Sandecji), sporo pracy mieli za to sędziowie. Piotr Urban pokazał aż pięć żółtych kartek. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie doczekamy się goli - wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółtą kartką upomniany jeszcze Robert Janicki.

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Wciąż bez goli w Nowym Sączu. Warta częściej atakuje, ale na razie oddała tylko jeden celny strzał na bramkę rywali.

• Kontuzji doznał Dawid Szufryn. Obrońcę Sandecji zastąpił Adrian Basta.

• Kolejna żółta kartka. Arbiter upomniał Dawida Szufryna.

• Ostro grają piłkarze obu drużyn na początku meczu. Teraz kartkę zarobił Michał Jakóbowski.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem upomniany Jakub Kiełb.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Adrian Danek.

• Zaczynamy!

• Spotkania obu drużyn z poprzedniego sezonu zdecydowanie lepiej wspomina Sandecja. Piłkarze z Nowego Sącza wygrali oba spotkania - najpierw 3:1 na wyjeździe, a potem 2:1 na własnym boisku.

• Warta Poznań przed tą serią gier niespodziewanie była liderem Fortuna 1. Ligi. Drużynę z Poznania skazywano raczej na walkę o utrzymanie, lecz na razie Warta bliżej jest raczej rywalizacji o awans. Ostatnio poznaniacy przełamali się po serii trzech spotkań bez zwycięstwa, pokonując 3:0 Odrę Opole.

• Sandecja to zespół, który w tym sezonie bardzo dobre mecze przeplata zdecydowanie słabszymi. Gospodarze dzisiejszego meczu mają na koncie jedenaście punktów po dziewięciu kolejkach. Ostatnie trzy spotkania były dla Sandecji rozczarowujące. Tak należy bowiem traktować porażkę z Radomiakiem oraz remisy z GKS-em Jastrzębie i Odrą Opole.

• Oto pierwsza jedenastka i rezerwowi Warty:

• Oto skład, w jakim dzisiejsze spotkanie rozpocznie Sandecja:

• Zapraszamy na relację na żywo z kolejnego meczu Fortuna 1. Ligi. Warta Poznań postara się utrzymać pozycję lidera, ale do tego konieczna jest wygrana w Nowym Sączu z Sandecją. Początek tego spotkania o godzinie 19:10, a na łamach GOL24.pl informować będziemy o wszystkich najważniejszych wydarzeniach!

Sandecja - Warta LIVE! W obronie pozycji lidera

Sandecja - Warta LIVE! W obronie pozycji lidera ©Waldemar Wylegalski

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE. Emocji nie zabraknie przy Kilińskiego. Przyjeżdża w końcu aktualny lider. Czy wywiezie komplet punktów? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań ONLINE

Tabela jest spłaszczona. Warta jej przewodzi, ale nad szesnastym GKS Bełchatów (miejsce zagrożone spadkiem) posiada ledwie sześc punktów przewagi. Może okazać się zatem, że czternasta Sandecja po 10. kolejce złapie z nią kontakt. Taki zresztą jest jej plan.

Sandecja ostatnio nie radzi sobie najlepiej. Rezultatem 1:1 zakończyły się jej spotkania z Odrą Opole oraz GKS Jastrzębie. 0:1 przegrała natomiast z Radomiakiem Radom. Żeby doszukać się zwycięstwa, trzeba cofnąć się aż do sierpnia. W ostatnim meczu tego miesiąca wygrała z GKS Bełchatów 2:1.

- Sandecja to niewygodny przeciwnik, głównie ze względu na ustawienie, w jakim gra – w ofensywie jest to 1-3-4-3, a w defensywie przechodzą na 1-5-2-3. W swoich szeregach ma kilku ciekawych piłkarzy jak Małkowski, Korzym, czy Damian Chmiel - wylicza trener Warty, Piotr Tworek.

W sobotnim meczu zagwiżdże sędzia Piotr Urban z Legionowa. Na liniach pomogą mu Michał Pierściński i Filip Sieran. Arbitrem technicznym będzie Wojciech Hodowicz.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Sandecja - Warta 2:1 (1 liga, 30.03.2019)
Warta - Sandecja 1:3 (1 liga, 09.08.2018)

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10. Zapraszamy!