Mecz Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM. "Nowa miotła" zmotywuje łodzian?

Fortuna 1 Liga, 25. kolejka
2021-04-17 16:00

Sandecja Nowy Sącz

3

Widzew Łódź

1

• Koniec spotkania! Sandecja pokonała u siebie Widzew 3:1! Gospodarze grali w dziewiątkę, ale i tak byli w stanie zadać rozstrzygający cios. Dziękujemy za uwagę.

• Idealna sytuacja przed Michalskim, ale pomocnik Widzewa ma dzisiaj problemy ze skutecznością.

• Robert Prochownik zastępuje Błanika.

• Robak uderza obok słupka bramki Sandecji.

• Rezerwowy Victor otrzymał żółtą kartkę.

• Pietrzkiewicz zarobił kartkę.

• Aż 5 minut doliczył sędzia.

• Paweł Tomczyk za Poczobuta.

• Cały czas oglądamy mnóstwo fauli na murawie.

• Dodatkowo żółtą kartkę za protesty obejrzał członek sztabu Widzewa.

• GOOOOOOL!! 3:1!! PITER-BUCKO ZNOWU PEWNIE I SANDECJA PODWYŻSZA PROWADZENIE!!

• Będzie drugi rzut karny dla Sandecji!

• Żółty kartonik dla Poczobuta.

• Sandecja będzie kończyć mecz w dziewiątkę! Druga żółta kartka dla Hajdy.

• Żółta kartka dla jednego z członków sztabu szkoleniowego Sandecji.

• Dobra interwencja wprowadzonego Szufryna, który uprzedził Robaka.

• A Patryk Mucha zastąpi Hanouska.

• Łukasz Kosakiewicz wchodzi za Patryka Stępińskiego.

• Strzał Marcina Robaka nad poprzeczką, ale i tak w górze była chorągiewka bocznego arbitra.

• A Dawid Szufrym zmienia Bastę.

• Rafael Victor zmienia Rubio.

• Widzew coraz wyraźnie zaczyna dominować. Łodzianie poszukają tu jeszcze z pewnością wyrównania.

• Uderzenie Marka Hanouska jeszcze obronił Dawid Pietrzkiewicz, ale przy dobitce Michalskiego był już bezradny.

• GOOOOOOOL!! MICHALSKI NA 2:1 I WIDZEW ŁAPIE KONTAKT!!!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ogorzałego! Sandecja w osłabieniu!

• Grudniewski nieprzepisowo zatrzymał kontrę. Żółta kartka.

• I kolejna kartka dla piłkarza z Nowego Sącza, tym razem dla Kasprzaka.

• Żółtą kartką ukarany Kamil Ogorzały.

• Źle trafił w piłkę Michalski i fatalnie przestrzelił! A była to bardzo dogodna sytuacja dla widzewiaków.

• Zszedł Piotr Samiec-Talar. W jego miejsce Michael Ameyaw.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Daniel Tanżyna potężnie uderza w poprzeczkę! Duże szczęście Sandecji w ostatniej akcji pierwszej połowy.

• Tym razem kartka dla Wojciecha Hajdy.

• Bartłomiej Poczobut podaje w uliczkę, ale prosto do bramkarza Sandecji.

• Piękne uderzenie Mateusza Możdzenia przeszło tuż obok spojenia!

• Żółta kartka dla Adriana Basty.

• Żółtą kartkę ogląda kierownik Widzewa, Marcin Pipczyński. Goście domagają się kartek dla graczy Sandecji za ostre faule.

• Widzew stracił tę bramkę zupełnie z niczego. Nic nie zapowiadało groźnej akcji Sandecji, a i faul na Błaniku był trochę dyskusyjny.

• GOOOOOOL!! PITER-BUCKO PEWNIE Z RZUTU KARNEGO I JEST 2:0!!

• Dawid Błanik przewracany w polu karnym przez Kacpra Gacha i będzie jedenastka dla Sandecji!

• Sandecja oddała nieco pole Widzewowi, ale łodzianom zdecydowanie brakuje konkretów pod bramką rywali.

• Bardzo mocne uderzenie Kamila Ogorzałego z ok. 11 metrów, ale fatalnie spudłował.

• Ostro gra dzisiaj Sandecja i z taką postawą mają spore kłopoty piłkarze gości.

• W ostatniej chwili powstrzymany Mateusz Michalski.

• Widzew stara się obudzić po pierwszym, słabym kwadransie w swoim wykonaniu.

• Piłka w zamieszaniu po rzucie rożnym spadła pod nogi Rubio, który z kilku metrów uderzył mocno po poprzeczkę.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA SANDECJI!! TYM RAZEM RUBIO TRAFIŁ!!!

• Świetne uderzenie Rubio, ale znakomicie spisał się między słupkami Jakub Wrąbel, który wybił piłkę na korner!

• Sandecja dłużej utrzymuje się przy piłce w pierwszych minutach, Widzew nierwowo.

• Michał Grudniewski mocno ucierpiał przy starciu z Boczkiem, który strzelał w kierunku bramki.

• Głową uderzał Michal Piter-Bućko, ale wysoko nad poprzeczką bramki Widzewa.

• Przepychanka między Tomaszem Boczkiem a Marcinem Robakiem. Rzut wolny dla Sandecji.

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• W zeszłej kolejce Sandecja Nowy Sącz pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec (2:1) i wyśrubowała serię meczów bez porażki do trzynastu.

• Widzew w Nowym Sączu zagra pod wodzą dotychczasowego asystenta Marcina Broniszewskiego, który zastąpił Enkeleida Dobiego. Czarę goryczy przelały ostatnie wyniki drużyny, porażka z Zagłębiem Sosnowiec (0:3) oraz bezbramkowy remis z Puszczą Niepołomice.

• W Nowym Sączu piłkarze Widzewa zagrają z niepokonaną od trzynastu meczów Sandecją. Gości do boju poprowadzi nowy trener Marcin Broniszewski. Witamy w relacji LIVE! Początek meczu o godz. 16!

Sandecja - Widzew ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM

Sandecja - Widzew ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Krzysztof Szymczak

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź ONLINE. Piłkarzy Widzewa czeka arcytrudny wyjazd. W Nowym Sączu zagrają z niepokonaną od trzynastu meczów Sandecją. Gości do boju poprowadzi nowy trener Marcin Broniszewski. Początek spotkania w sobotę 17 kwietnia o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź ONLINE

Działacze Widzewa uznali, że Enkeleid Dobi nie podoła wyzwaniu, czyli wprowadzeniu łodzian do strefy barażowej. Czarę goryczy przelały ostatnie wyniki drużyny, porażka z Zagłębiem Sosnowiec (0:3) oraz bezbramkowy remis z Puszczą Niepołomice. Ponadto były szkoleniowiec skonfliktował się z częścią piłkarzy, przez co powrót do stabilności miał być niemożliwy.

Trener został zwolniony, a jego następcą został dotychczasowy asystent - Marcin Broniszewski. W klubie nie ukrywają, że jest to wariant tymczasowy, może tylko do końca sezonu.

Nowy szkoleniowiec zaznaczył, że nie przeprowadzi rewolucji w składzie. - Jeśli chodzi o plan na pozostałe spotkania ligowe, to chcemy skupić się na wprowadzeniu kilku korekt do naszej codziennej pracy, które sprawią, że drużyna będzie wygrywała. W piłce nożnej jest naturalne, że każdy mecz determinuje poszukiwanie przez sztab innych rozwiązań - przyznał Broniszewski.

W zeszłej kolejce Sandecja pokonała u siebie Zagłębie Sosnowiec (2:1) i wyśrubowała serię meczów bez porażki do trzynastu. - Gdy notuje się taką serię, od razu lepiej się trenuje, nastroje są pozytywne, inaczej podchodzi się do codzienności. Jest seria, są korzyści. Staramy się być jednak czujni, nie zamierzamy spoczywać na laurach, na tym, co już udało nam się osiągnąć. Jeszcze wiele przed nami - podkreślił Bartłomiej Kasprzak w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź TRANSMISJA TV i STREAM
Transmisja na żywo z meczu Sandecja - Widzew wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.