Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Sandecja Nowy Sącz

1

Wigry Suwałki

0

• Koniec spotkania! Sandecja w końcu wygrała mecz. Jej piątkowym bohaterem okazał się Klichowicz.

• Arbiter z Krakowa doliczył trzy minuty. Sandecja oddala zagrożenie.

• Poobijany Thiago opuszcza murawę. Za niego Baran - do obrony skromnego prowadzenia.

• Jeszcze Gierach w miejsce Huertasa.

• Ponownie w tym meczu ucierpiał Thiago.

• Wigry jeszcze rozpaczliwie atakują Sandecję. To może skończyć się groźną kontrą.

• Goście kończą ten mecz w dziesiątkę. Za dwie żółte kartki z boiska został wyrzucony Sosnowski.

• Wigry oddają dziś sporo strzałów. Większośc z nich jest niecelna.

• Sandecja idzie za ciosem. Jeden z jej zawodników został jednak złapany na spalonym.

• Na listę strzelców wpisał się zmiennik - Klichowicz! A chwilę wcześniej Sandecję uratował Bielica. Dobry moment gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Sandecji!

• We wtorek Sandecja zagra w Pucharze Polski z Błękitnymi Stargard - na wyjeździe. Potem czeka ją wizyta w Bielsku-Białej i spotkanie ligowe z Podbeskidziem.

• Łapiński zmienia Sabiłłę.

• W kartkach mamy dwa do trzech. Ukarany został Piter-Bućko.

• I druga roszada po stronie Sandecji. Murawę opuścił Małkowski. Za niego pojawił się Korzym.

• Kartkę otrzymał Małkowski.

• Bez bramki po godzinie gry. W Olsztynie mecz Stomil - Puszcza również zakończył się wynikiem 0:0...

• Pierwszy strzał gospodarzy - niecelny.

• Sosnowski trafia do notesu. Sporo tych kartek dla gości.

• Na spalonym złapany jeden z zawodników gospodarzy. Grę wznawia Kąkolewski.

• Zszedł też niewidoczny Ogorzały. Za niego Klichowicz.

• Diallo (ukarany kartką) został zmieniony przez Sołdeckiego.

• Gra została wznowiona. Pora na drugą część meczu.

• Piłka w siatce, ale Socha został złapany na ofsajdzie. Koniec pierwszej odsłony. Na razie bez bramek w Nowym Sączu.

• Sabiłło otrzymał kartkę.

• Podopieczni Kafarskiego cierpliwie wymieniają piłkę. Niewiele jednak z tego wynika. Za chwilę koniec pierwszej odsłony.

• Gra jest już kontynuowana.

• Bardzo dobrze interweniował Szufryn - to on przyjął na siebie obronę akcji Wigier.

• Thiago wymaga pomocy medycznej.

• Uderzenie gości zostało zablokowane.

• Pół godziny za nami. Sandecja wciąż bez strzału w tym meczu.

• Brakuje zrozumienia (zwłaszcza w Sandecji) pod szesnastkami.

• Diallo otrzymał żółtą kartkę.

• Wigry upatrują swoich szans po stałych fragmentach. Kolejny korner zakończył się jednak wybiciem piłki przez Sandecję.

• Kwadrans gry za nami. Na razie jest to wyrównane spotkanie. Sandecja jeszcze bez celnego strzału.

• Przyjezdni nie zrobili użytku z pierwszego kornera.

• Sandecja próbuje jednym skrzydłem, drugim, ale bez rezultatu.

• Goście na razie z jednym strzałem - niecelnym. To jednak Sandecja prowadzi cierpliwie grę.

• Pierwsze minuty należą do Sandecji. Na razie sunie atak za atakiem. Kąkolewski za moment wznowi z piątego metra.

• Sędzia dał znak. Spotkanie właśnie się rozpoczęło!

• Zawody w Nowym Sączu poprowadzi arbiter Sebastian Krasny (Kraków).

• Wigry w debiucie Pawła Crettiego skromnie pokonały Odrę. W tygodniu, w zaległym spotkaniu przegrały 0:1 z GKS-em Jastrzębie.

• Sandecja nie wygrała żadnego z trzech ostatnich meczów. Przegrała dwa razy, raz zremisowała. Tydzień temu musiała uznać wyższość Stali Mielec. Wynik okazał się bardzo dotkliwy - 1:5.

• Przed nami mecz drużyny szesnastej z piętnastą. Faworytem mimo wszystko pozostają gospodarze, choć u gości - po przyjściu nowego trenera - rzeczywiście coś drgnęło.

krk

Sandecja - Wigry ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Sandecja - Wigry ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Remigiusz Szurek

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE. W Nowym Sączu swoje siły skonfrontują Sandecja Nowy Sącz i Wigry Suwałki. Obie drużyny znajdują się blisko ligowego dna. Początek meczu o godz. 19:10. Relacja na żywo w GOL24!

w

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki ONLINE

Sandecja Nowy Sącz po czternastu kolejkach zmagań w Fortuna 1 Ligi ma na koncie piętnaście punktów. Na taki bilans składają się cztery zwycięstwa, trzy remisy i aż siedem porażek. Daje to Sandecji szesnaste miejsce w tabeli. A to oznacza, że zespół plasuje się w strefie spadkowej.

Co gorsza ekipa z Nowego Sącza traci mnóstwo goli. W ostatnich trzech meczach podopieczni Tomasza Kafarskiego dali sobie wbić dwanaście bramek! Po porażce z Zagłębiem Sosnowiec 1:3, przyszedł remis 4:4 z Chojniczanką Chojnice. Beztroską postawę defensywy potwierdziła klęska 1:5 w Mielcu ze Stalą.

W piątek rywalem zespołu z Małopolski będą Wigry, w którym humory panują niewiele lepsze. Drużyna z Suwałk tak jak Sandecja uzbierała do tej pory piętnaście punktów i plasuje się miejsce wyżej. Iskierką nadziei było zwycięstwo z Odrą Opole w debiucie nowego trenera Pawła Crettiego. Piłkarze Wigier za ciosem jednak nie poszli i we wtorek w zaległym meczu ulegli GKS-owi Jastrzębie.

Pierwszy gwizdek arbitra Sebastiana Krasnego z Krakowa zabrzmi o godzinie 19:10.

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Spotkania Sandecji Nowy Sącz z Wigrami nie pokaże żadna telewizja. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!