Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz

Sandecja Nowy Sącz

0

Zawisza Bydgoszcz

1

• Sędzia kończy mecz w Nowym Sączu. Zawisza pokonuje Sandecję 1:0. Za uwagę dziękują Przemysław Reichel i Marcin Rogowski.

• Długa piłka od Kozioła do Aleksandra, ten odgrywa do Gawęckiego, który fauluje Witana

• Chałas za Leśniewskiego

• Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej polowy

• Sandecja próbuje doprowadzić do remisu, ale jej starania nie przynoszą żadnych efektów, w postaci zagrożenia bramki Witana

• Ostatnia zmiana w Sandecji. Durić za Burkhardta

• Rajd Jędrzejowskiego prawą stroną boiska zakończony groźnym strzałem, który minimalnie minął słupek bramki strzeżonej przez Witana.

• GOOOL! Leśniewski najlepeij znalazł się w zamieszaniu w polu akrnym i pokonał bezdradnego Kozioła

• Leśniewski!

• Midzierski wybija piłkę na rzut rożny po wrzutce Błąda. Rzut rożny dla Zawiszy.

• Piętka uderzał z narożnika pola karnego, ale Kozioł wybił piłkę na rzut rożny

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Jackiewicz, którego zastępuje Masłowski.

• Żółty kartonik dla Woźniaka za faul na Jackiewiczu

• Po rzucie rożnym piłkę przejął Frohlich, odegrał ją do Jędrzejowskiego, którego dośrodkowanie zablokowali obrońcy - kolejny rożny dla Sandecji, ale już bez większego zagrożenia po dobrej interwencji Witana

• Niebezpieczne dośrodkowanie Woźniaka wybijają obrońcy Zawiszy. Sandecja co raz bliżej zdobycia bramki.

• Po prawej stronie z 30 metrów uderzał Makuch, tylko fenomenalna interwencja Witana ratuje Zawisze przed stratą gola

• Po rzucie rożnym dla Zawiszy, Kozioł szybko chciał wznowić grę, ale uczynił to niedokładnie

• Hrymowicz faulował Chmiesta nieco po lewej stronie pola karnego. Z rzutu wolnego dośrodkował Burkhardt, ale obrońcy Zawiszy wybili pikę

• Sandecja w natarciu, goście bronią się całym zespołem oczekując na kontrataki.

• Piłka uderzona przez Burkhardta odbija się od muru i wylatuje na róg.

• Chmiest za Wiśniewskiego

• Żółta kartka dla Hrymowicza za faul na Aleksandrze. Rzut wolny dla Sandecji z 30 metrów.

• Strzał Janica z dobrych 25 metrów minimalnie minął słupek bramki Witana

• Fenomenalna obrona Kozioła! Po dośrodkowaniu Wójcickiego z lewej strony boiska, Leśniewski strzela głową z piątego metra a Kozioł instyktownie broni nogami.

• Dobrą piłkę dostał Aleksander, uderzył z ostrego kąta, piłka toczyła się po linii końcowej boiska, dopadł do niej Jędrzejowski, dośrodkował w pole karne, gdzie był Wiśniewski, który uderzył piłkę głową, ale wysoko nad bramką

• Jędrzejowski chciał dośrodkować w pole karne, ale piłkę poleciała na aut po drugiej stronie boiska

• Zmiana w zespole gości - Piętka wchodzi za Jankowskiego.

• Woźniak zagrał długą piłkę do Aleksandra, ale zawodnik Sandecji na spalonym

• Na boisku leży dwóch piłkarzy Zawiszy, zawodnicy Sandecji wybijają piłkę na aut - chwilowa przerwa w grze.

• Kontratak Sandecji. Groźne dośrodkowywał Janic, jednak obrońcy wybijają na aut.

• Janić z Woźniakiem zbyt nonszalancko pod własnym polem karnym i sytuacje ratuje Midzierski, który wybił piłkę na rzut rożny

• Bezpośrednio z rzutu wolnego strzela Gawęcki, jego strzał wypiąstkowuje bramkarz, Gawęcki ponownie uderza, ale i tym razem bramkarz gości ratuje swój zespół przed utratą bramki wybijając piłkę poza boisko.

• W 4 minucie spotkania żółtą kartką został ukarany Sebastian Fechner

• Jak na razie jesteśmy świadkami przeciętnego spotkania, w którym sytuacji bramkowych jest jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że w szatni trenerzy natchną swoich zawodników i w drugiej połowie zobaczymy bramki. Do napisania za 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Sandecja bezbramkowo remisuje z Zawiszą.

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

• Dobre uderzenie Wójcickiego, ale Kozioł jest na posterunku

• Z 25 metrów strzelał Adrian Błąd, jednak piłka przeleciała daleko od słupka bramki gospodarzy.

• Po dośrodkowaniu Gawęckiego z tego rożnego nie było zagrożenia dla bramki Witana

• Dobry rajd Jędrzejowskiego, który minął dwóch zawodników Zawiszy, ale w ostatniej chwili Skrzyński piłkę wybił na rzut rożny

• Midzierski skiksował po dośrodkowaniu Wójcickiego, rzut rożny dla Zawiszy.

• Leśniewski jak ograł Frohlicha, uderzył na bramkę, Kozioł wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej Wójcicki, znów świetnie w bramce spisał się Kozioł, a potem z pomocą przyszedł mu Woźniak, który wybił piłkę poza pole karne

• Dośrodkowanie Gawęckiego z rzutu rożnego, piłkę głową uderzał Midzierski i o centymetry minęła poprzeczkę

• Ataki Sandecji co raz groźniejsze. Goście sporadycznie zagrażają bramce Kozioła atakami pozycyjnymi

• Dośrodkowanie Makucha wybijają obrońcy Zawiszy

• Ależ akcja Sandecji!! Jędrzejowski zagrał do Makucha, ten ni to strzelał, ni to podawał do Aleksandra. Ten uderzył na bramkę, piłka odbiła się od Witana, ponownie dopadł do niej Arek, ale strzał z przewrotki o milimetry minął lewy słupek bramki

• Ekwueme zagrywał prostopadle do Błąda, ale uczynił to za mocno i od bramki Kozioł

• Woźniak przebiegł kilka metrów, podał do Aleksandra, ten z pierwszej piłki do Jędrzejowskiego, ale zagrał tak, że piłka wyszła poza boisko

• Z około czterdziestu metrów strzelał Skrzyński, jednak bez zagrożenia dla bramki gospodarzy.

• Brzydki faul Ekwueme na Brukhardtcie w środku boiska. Zawodnik Sandecji przez chwilę leżał na boisku, ale nie było to nic groźnego i gra dalej

• W poczynaniach gospodarzy widać na razie dużo niedokładności

• Wiśniewski zagrał na lewe skrzydło do Aleksandra, ten wdał się w pojedynek z Hrymowiczem, ale go przegrał

• Groźne dośrodkowanie Błąda, piłka przeszła całą obronę Sandecji, duże szczęście gospodarzy.