Sandecja - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? TRANSMISJA NA ŻYWO

Sandecja Nowy Sącz

2

Raków Częstochowa

2

• Koniec spotkania! Gospodarze niemal w ostatniej chwili wyrwali remis. Sandecja - Raków 2:2!

• Bartłomie Dudzic ukarany żółtym kartonikiem.

• GOOOOOOOOOOOL! MARCIN FLIS! 2:2!

• Rafał Figiel zastąpił Karola Noiszewskiego.

• Na bramkę Sandecji strzelał Franciszek Wróblewski, a Michal Piter-Bućko zmienił tor lotu piłki i ta wpadła do siatki. Raków prowadzi 2:1!

• GOOOOOOOOOOOL! FRANCISZEK WRÓBLEWSKI!

• Grzegorz Baran zmienił Szymona Kuźmę.

• Szymon Lewicki zastąpił na murawie Miłosza Szczepańskiego.

• Bartłomiej Dudzic zmienił na boisku Kamila Ogorzałego.

• Piotr Malinowski wszedł na boisko w miejsce Daniela Bartla.

• GOOOOOOOOOOOL! SEBASTIAN MUSIOLIK Z KARNEGO! 1:1!

• Będzie rzut karny dla Rakowa Częstochowa! Do piłki zmierza Sebastian Musiolik.

• Marcin Listkowski obejrzał żółty kartonik.

• Druga połowa spotkania w Nowym Sączu już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Sandecja wygrywa z Rakowem 1:0!

• Po podaniu Daniela Bartla z szóstego metra strzelał Miłosz Szczepański. Piłkarz Rakowa zmarnował jednak doskonałą sytuację!

• Mateusz Klichowicz strzelał technicznie na bramkę Szumskiego, ale nieznacznie chybił celu!

• Żółtą kartką ukarany został Hubert Maślanka z Sandecji.

• Miłosz Szczepański strzelał z dystansu! Futbolówka minimalnie minęła słupek bramki Rakowa.

• GOOOOOOOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ! 1:0 DLA SANDECJI!

• Franciszek Wróblewski silnie uderzył z dystansu. W ostatniej chwili strzał gracza Rakowa zablokował Michal Piter-Bućko.

• Z woleja na bramkę Rakowa uderzył Mateusz Klichowicz. Jakub Szumski miał problemy, ale ostatecznie poradził sobie ze strzałem napastnika gospodarzy.

• Celne uderzenie Dawida Flaszki po podaniu Macieja Małkowskiego. Futbolówka w rękach Jakuba Szumskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego Sylwestrzaka. Gramy!

• Rezerwowi Raków: Michał Gliwa, Karol Mondek, Piotr Malinowski, Rafał Figiel, Maciej Domański, Partyk Friday Eze, Szymon Lewicki.

• Rezerwowi Sandecja: Marek Kozioł, Dawid Szufryn, Grzegorz Baran, Damian Chmiel, Sebastian Wąchała, Bartłomiej Dudzic, Michał Szaflarski.

• Na dwie kolejki przed końcem sezonu Raków ma cztery punkty przewagi nad ŁKS. Częstochowianie zapewnią sobie mistrzostwo zaplecza Ekstraklasy już po 33. kolejce, jeśli zdobędą przynajmniej tyle samo punktów co drużyna ŁKS-u. Łodzianie również o godzinie 17:45 skonfrontują się z Chojniczanką.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 33. kolejki 1 ligi, w którym Sandecja Nowy Sącz podejmie Raków Częstochowa. Ekipa z Częstochowy może dzisiaj zapewnić sobie pierwsze miejsce na koniec sezonu.

red

Zwycięstwo zapewni Rakowowi 1. miejsce niezależnie od wyniku w Łodzi

Zwycięstwo zapewni Rakowowi 1. miejsce niezależnie od wyniku w Łodzi ©Lucyna Nenow / Polska Press

Sandecja - Raków Częstochowa ONLINE. W przedostatniej kolejce będziemy świadkami starcia ubiegłorocznego spadkowicza z Ekstraklasy z zespołem, który dopiero co do niej awansował. Mierzą się więc zespoły nieprzypadkowe, jednak czy wystarczy im determinacji by do końca grać na najwyższym poziomie, skoro niemal wszystko jest już rozstrzygnięte?

Sandecja - Raków Częstochowa ONLINE

Sandecja - Raków Częstochowa ONLINE. O co walczy Sandecja

Drużyna Sandecji jest spadkowiczem z Lotto Ekstraklasy. Obecnie w tabeli plasuje się na czwartym miejscu i raczej na tej pozycji zakończy rozgrywki.
Motorem akcji napędowych zespołu z Nowego Sącza jest Maciej Małkowski. Na liście nieobecnych w zespole gospodarzy widnieją nazwiska pauzującego za kartki Dominika Kuna i kontuzjowanego Bartłomieja Kasprzaka.

Sandecja - Raków Częstochowa ONLINE. Raków mistrzem jeśli?

Raków jest liderem Fortuna 1. Ligi i ma cztery punkty przewagi nad ŁKS. Zwycięstwo nad Sandecją na pewno zapewni częstochowianom zostanie mistrzem tej klasy rozgrywkowej. Nie jest to jednak jedyny wariant. Pierwsze miejsce na koniec sezonu podopieczni trenera Marka Papszuna zajmą również wtedy, gdy łodzianie przegrają u siebie z Chojniczanką, co jest jednak mało prawdopodobne, lub gdy w meczach Rakowa i ŁKS padną takie same wyniki np. remisy.

Transmisji telewizyjnej ze spotkania Sandecji z Rakowem nie prowadzi żadna stacja telewizyjna. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl