Sandecja remisuje z Niecieczą

Marek Iwaniszyn
Sandecja Nowy Sącz radość
Sandecja Nowy Sącz radość Andrzej Banaś/Polskapresse
Czwarta drużyna pierwszej ligi zagrała dzisiaj z liderem wschodniej grupy drugiej ligi. Sparing Sandecji z Bruk Betem zakończył się remisem 2:2.

Grę obu zespołom utrudniał padający gęsto śnieg i śnieg z deszczem. W takich warunkach trudno było grać w piłkę nożną. Niespodziewanie to przebywająca na zgrupowaniu w Myślenicach drużyna drugoligowca wyszła szybko na prowadzenie. W 17 minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Paweł Cygnar i Nieciecza prowadziła 1:0.

Radość drużyny nie trwała jednak długo, bo nie minęło siedem minut, a po zespołowej akcji wyrównał Marcin Stefanik. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, w ostatniej akcji znów na prowadzenie wyszli niecieczanie. Kozioła w akcji sam na sam pokonał Kwiek.

Wyrównująca bramka padła na kwadrans przed końcem spotkania. Piotr Bania wykorzystał rzut karny po faulu na jednym z zawodników Sandecji i mecz zakończył się bramkowym remisem