1

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Koniec! Sporting Braga - Sporting Lizbona 2:1

• Rui Patricio obronił strzał Viany po rzucie wolnym pośrednim

• Złapał piłkę Rui Patricio po podaniu kolegi z drużyny - Evaldo i rzut wolny pośredni dla Bragi z pięciu metrów.

• Luis Alberto za Mossoro. Debiutuje w Bradze Alberto

• Prostopadłe podanie ze środka pola i znowu fatalnie zachowali się stoperzy Sportingu Lizbona, a szczególnie Rodriguez, który dał się wyprzedzić za łatwo Limie. Snajper Bragi w sytuacji sam na sam nie miał już problemów z pokonaniem Rui Patricio

• Hugo Viana - za faul

• Fatalnie zachowali się w polu karnym Onyewu i Rodriguez, którzy przepuścili piłki w polu karnym po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Futbolówka trafiła pod nogi Barbosy, a ten z pięciu metrów spokojnie wpakował ją do siatki

• Gooool! Braga prowadzi po bramce Heldera Barbosy!

• Stawką tego meczu jest trzecie miejsce, które zajmuje obecnie Sporting Lizbona, ale Braga jest czwarta i ma tyle punktów, co rywal ze stolicy

• Witam i zapraszam na relację LIVE z meczu Liga Zon Sagres! Sporting Braga zagra ze Sportingiem Lizbona w hicie ligi portugalskiej. Najbardziej ciekawi jesteśmy graczy z Lizbony, którzy są rywalami Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europejskiej