Sebastian Szymański z kolejną asystą w Rosji [WIDEO]

DW
brak
Mimo braku powołania do reprezentacji Polski Sebastian Szymański imponuje formą. Polski zawodnik znów zanotował asystę, a jego Dynamo Moskwa pokonało Rubin Kazań 2:0. Zobacz tę bramkę!

Sebastian Szymański z kolejną asystą w Rosji! [WIDEO]

W minionym sezonie Sebastian Szymański miał na koncie gola i sześć asyst w 28 ligowych meczach. W tej edycji Premier Ligi nie zwalnia tempa i świetnie gra na swojej pozycji. Ma już trzy gole i dwie asysty. Ostatnią zanotował w ten weekend. Dynamo Moskwa grało z Rubinem Kazań, a polski pomocnik dograł na głowę Grulewa z rzutu rożnego w drugiej połowie spotkania.

Szymańskiego zabrakło na liście powołanych zawodników reprezentacji Polski na październikowe mecze z San Marino i Albanią. W kadrze nie ma również kontuzjowanych Arkadiusza Milika, Krystiana Bielika i Jacka Góralskiego.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Rozegraliśmy już sześć kolejek nowego sezonu PKO Ekstraklasy. To nie przeszkodziło klubom w pozyskiwaniu piłkarzy. 1 września jest ostatnim dniem okienka w polskiej lidze. Zobaczcie transfery LAST MINUTE, przeprowadzone dosłownie w (przed)ostatnich chwilach.

Dołączyli w środku rundy. Transfery LAST MINUTE w Ekstrakla...