Sensacja w Kielcach. Orlęta w 1/8 Regionalnego Pucharu Polski pokonały Partyzanta Radoszyce 3:0 [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

dor
W meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski, który w niedzielę odbył się w Kielcach, doszło do niespodzianki. A-klasowe Orlęta Kielce pokonały czwartoligowego Partyzanta Radoszyce 3:0 (1:0).Bramki zdobyli: Krystian Moskal w 16 i 55 minucie i Bartłomiej Kołomański w 62 minucie.  Orlęta: Cieśliński - Wilczyński, Nawara, Szczepański, Trojan (84. Stochmal) - Żak, Paździor (77. Bartoszek), Gołąbek (67. Ogonowski), Salwa (55. Góral) - Kołomański, Moskal (79. Czerwiński).   Partyzant: Kaszuba - Morgaś, Kos, Majewski, Sosiński (80. Pękala) - Opara, Piwowarczyk (46. Szustak), Samburski, Dymek (35. Nieszporek), Śliwka - Paweł Markowicz. -Cieszymy się ze zwycięstwa. Gramy w niższej lidze niż Partyzant, ale podchodząc do tego meczu nie byliśmy na straconej pozycji. Wystawiliśmy najmocniejszy skład, jakim teraz dysponujemy. Skorzystaliśmy z juniorów, którzy przygotowują się do ligi makroregionalnej. Zagrali razem z seniorami. Wygraliśmy, uważam, że w pełni zasłużenie. Partyzant jest zespołem bardziej doświadczonym, ale przez całe spotkanie staraliśmy się kontrolować to, co działo się na boisku - podsumował mecz Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt.   -Po takim meczu nie mogę być zadowolony, tym bardziej, że za tydzień liga i pojedynek derbowy z Neptunem Końskie. To na pewno niespodzianka, należy pogratulować przeciwnikowi skuteczności. Trzy kontry i trzy bramki. My dzisiaj zawaliliśmy, jeżeli chodzi o skuteczność. Moi zawodnicy nie zdali egzaminu w Pucharze Polski, podeszli niezbyt solidnie do meczu. Pod koniec zaatakowali z większą determinacja, ale było to już przy stanie 0:3 - powiedział Zbigniew Podsiebierski, trener Partyzanta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku. Dorota Kułaga
W meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski, który w niedzielę odbył się w Kielcach, doszło do niespodzianki. A-klasowe Orlęta Kielce pokonały czwartoligowego Partyzanta Radoszyce 3:0 (1:0).Bramki zdobyli: Krystian Moskal w 16 i 55 minucie i Bartłomiej Kołomański w 62 minucie. Orlęta: Cieśliński - Wilczyński, Nawara, Szczepański, Trojan (84. Stochmal) - Żak, Paździor (77. Bartoszek), Gołąbek (67. Ogonowski), Salwa (55. Góral) - Kołomański, Moskal (79. Czerwiński). Partyzant: Kaszuba - Morgaś, Kos, Majewski, Sosiński (80. Pękala) - Opara, Piwowarczyk (46. Szustak), Samburski, Dymek (35. Nieszporek), Śliwka - Paweł Markowicz. -Cieszymy się ze zwycięstwa. Gramy w niższej lidze niż Partyzant, ale podchodząc do tego meczu nie byliśmy na straconej pozycji. Wystawiliśmy najmocniejszy skład, jakim teraz dysponujemy. Skorzystaliśmy z juniorów, którzy przygotowują się do ligi makroregionalnej. Zagrali razem z seniorami. Wygraliśmy, uważam, że w pełni zasłużenie. Partyzant jest zespołem bardziej doświadczonym, ale przez całe spotkanie staraliśmy się kontrolować to, co działo się na boisku - podsumował mecz Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt. -Po takim meczu nie mogę być zadowolony, tym bardziej, że za tydzień liga i pojedynek derbowy z Neptunem Końskie. To na pewno niespodzianka, należy pogratulować przeciwnikowi skuteczności. Trzy kontry i trzy bramki. My dzisiaj zawaliliśmy, jeżeli chodzi o skuteczność. Moi zawodnicy nie zdali egzaminu w Pucharze Polski, podeszli niezbyt solidnie do meczu. Pod koniec zaatakowali z większą determinacja, ale było to już przy stanie 0:3 - powiedział Zbigniew Podsiebierski, trener Partyzanta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku. Dorota Kułaga Zdjęcia Dorota Kułaga/Krzysztof Krogulec
W meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski, który w niedzielę odbył się w Kielcach, doszło do niespodzianki. A-klasowe Orlęta Kielce pokonały czwartoligowego Partyzanta Radoszyce 3:0 (1:0). Bramki zdobyli: Krystian Moskal w 16 i 55 minucie i Bartłomiej Kołomański w 62 minucie. Orlęta: Cieśliński - Wilczyński, Nawara, Szczepański, Trojan (84. Stochmal) - Żak, Paździor (77. Bartoszek), Gołąbek (67. Ogonowski), Salwa (55. Góral) - Kołomański, Moskal (79. Czerwiński). Partyzant: Kaszuba - Morgaś, Kos, Majewski, Sosiński (80. Pękala) - Opara, Piwowarczyk (46. Szustak), Samburski, Dymek (35. Nieszporek), Śliwka - Paweł Markowicz. -Cieszymy się ze zwycięstwa. Gramy w niższej lidze niż Partyzant, ale podchodząc do tego meczu nie byliśmy na straconej pozycji. Wystawiliśmy najmocniejszy skład, jakim teraz dysponujemy. Skorzystaliśmy z juniorów, którzy przygotowują się do ligi makroregionalnej. Zagrali razem z seniorami. Wygraliśmy, uważam, że w pełni zasłużenie. Partyzant jest zespołem bardziej doświadczonym, ale przez całe spotkanie staraliśmy się kontrolować to, co działo się na boisku - podsumował mecz Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt. -Po takim meczu nie mogę być zadowolony, tym bardziej, że za tydzień liga i pojedynek derbowy z Neptunem Końskie. To na pewno niespodzianka, należy pogratulować przeciwnikowi skuteczności. Trzy kontry i trzy bramki. My dzisiaj zawaliliśmy, jeżeli chodzi o skuteczność. Moi zawodnicy nie zdali egzaminu w Pucharze Polski, podeszli niezbyt solidnie do meczu. Pod koniec zaatakowali z większą determinacja, ale było to już przy stanie 0:3 - powiedział Zbigniew Podsiebierski, trener Partyzanta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku.