Dorota Prokop, dor
W sobotnim meczu grupy 3 klasy B piłkarze GKS Iwaniska zremisowali z GTS Raków 2:2. Dorota Prokop

Seria zwycięstw GKS Iwaniska przerwana. Drużyna z Rakowa wywalczyła remis

Ulokowana na 3 miejscu w tabeli drużyna GTS Raków jako pierwsza w tej rundzie urwała punkty GieKSie. Mimo to, ekipa z Iwanisk nadal jest liderem - o czym decyduje lepszy bilans bramkowy.

Jednak już w niedzielę 16 października sytuacja w tabeli 3 grupy B klasy będzie jasna - dojdzie wtedy do spotkania Marolu Jacentów (wicelider) z GKS-em Iwaniska. Drużyny te dotychczas zgromadziły po 16 punktów, dzięki pięciu zwycięstwom i jednemu remisowi.
Wygląda na to, że oba zespoły chciałyby powalczyć o awans do A-klasy, a najbliższe spotkanie może zdecydować o tym, kto zakończy rundę jesienną jako lider tej grupy.