Sevilla FC

0

Atletico Madryt

1

• Koniec spotkania. Sevilla walczyła jak lwy, niestety za późno się poderwała. To Atletico strzeliło bramkę i zainkasowało pełną pulę.

• Fenomenalnie z dystansu przymierzył Rakitić. Courtois rzucił się w prawy górny róg, końcówkami palców wyciągając uderzenie!

• Dwie wyśmienite, zmarnowane okazje gospodarzy na uratowanie remisu. Najpierw Courtois wyciągnął spod poprzeczki główkę Negredo. Tuż potem reprezentant Hiszpanii ponownie doskoczył do piłki- tym razem po rzucie rożnym- i ucelował w boczną siatkę!

• Roszada w Atletico. Saul zmusza do zejścia Koke.

• Strzał Kondogbii z dystansu zmierzał w lewy róg bramki. Cortouis natychmiast się rzucił i odbił uderzenie.

• Gdyby Negredo trafił czysto w piłkę głową, Courtois znalazłby się w tarapatach.

• Sevilla rusza do ataku. Chce odrobić straty i wywieźć chociaż jeden punkt.

• Dlaczego? Inicjujący akcję bramkową Adrian pomógł sobie ręką podczas mijania obrońców Atletico. Gol nie powinien być uznany.

• GOOOOOOL!!! Atletico prowadzi 1:0! Strzał z prawej strony pola karnego Raul Garcii przecina w locie Falcao i pakuje piłkę między słupki. Gol wzbudza jednak kontrowersja.

• Do wrzutki Kondogbii dopadł w polu karnym Perrotti i Courtouis musiał się ratować wybicie na rzut rożny.

• Znowu zaostrzyła nam się gra.

• Perrotti za Reyesa.

• Murawę opuszcza żegnany gwizdami Diego Costa. Zmienia go Adrian Lopez.

• Do piłki dośrodkowanej z lewej strony z rzutu wolnego, doskoczył Falcao. Główkował wyraźnie obok dalszego słupka.

• Diego Costa teatralnie upadł w starciu z Callą. Długo nie podnosił się z murawy. Wywalczył rzut wolny.

• Diego Simeone dokonuje zmiany. Raul Garcia w miejsce Rodrigueza.

• Botia zmieniony przez Maduro.

• Suarez ukarany żółtą kartką.

• Była szansa dla Sevilli, ale z uderzeniem Negredo poradził sobie Courtois.

• Ożywił nam się mecz. Diego Costa pociągnął akcje, zagrał do Falcao, ten jednak ograny w polu karnym.

• Powinno być 1:0 dla Sevilli! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do główki w polu karnym wyskoczył Koke i tylko Courtois wie jak udało mu się to obronić. Fenomenalna interwencja!

• Od środka rozpoczęło Atletico. Czy w drugiej połowie doczekamy się wreszcie futbolu w najczystszej postaci?

• Koniec pierwszej połowy. Obyśmy po zmianie stron oglądali futbol.

• Navas pomknął sam na sam z Courtouis. Wcześniej jednak zgarnął piłkę zza linii końcowej, co nie umknęło uwadze sędziego.

• To co oglądamy trudno nazwać meczem. Katorga dla oczu .

• Nie ma dokładności w poczynaniach jednych i drugich. Naprawdę już przyjemniej ogląda się mecze Ekstraklasy.

• Botia fauluje Juanfrana.

• Kapitalna okazja Falcao! Kolumbijczyk minął Rakiticia i Botię, postanowił dogrywać na głowę Diego Costy, ale o precyzję nie zadbał.

• Diego Costa jak zwykle kombinuje, by wymusić rzut wolny lub przy okazji kartkę dla przeciwnika.

• Mocny strzał Reyesa z 14.metrów. Ponad poprzeczką.

• Godin sfaulował w powietrzu przeciwnika.

• Atletico nie ma kompletnie żadnego pomysłu na grę. To Sevilla jest częściej przy piłce.

• Bardzo ostro gra dziś Falcao. Musi uważać, bo na koncie ma już żółtą kartkę.

• Negredo dostał górne podanie w pole karne, próbował złożyć się do przewrotki, ale widząc szczelną asekurację defensorów zaniechał swych zamiarów. Mimo to zdołał oddać strzał i niewiele się pomylił!

• Mecz upływa pod znakiem wielkiej walki, niewiele jest w tym futbolu.

• Zastanawiamy się czy aby na pewno oglądamy mecz piłkarski. Ramon Sanchez Pizjuan bardziej przypomina gigantyczny ring.

• Falcao ostro zaatakował rywala w pojedynki powietrznym. Żółta kartka!

• Masa akcji po jednej i drugiej stronie. Większość przerywana ostrymi wślizgami. Mecz walki na Ramon Sanchez Pizjuan.

• Remis nie zadowoli dzisiaj nikogo. Atletico walczy o wicemistrzostwo, Sevilla ma jeszcze nadzieje na europejskie puchary.

• Po wspaniałej akcji w polu karnym Falcao wycofał do Mario Suareza , który minimalnie chybił światła bramki.

• Ledwo mecz się zaczął, a już nie brakuje ostrych starć.