Sevilla FC 3 - 0 Borussia Moenchengladbach

Sevilla FC

3

Borussia Moenchengladbach

0

• Gospodarze byli zespołem o klasę lepszym. "Krycha" zagrał dobry mecz, świetne odbiory i przemyślane prostopadłe piłki były dziś wizytówką POLAKA. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Kłania się Państwu Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Koniec meczu! Drużyna Krychowiaka pewnie wygrywa! Sevilla - Borussia M. 3:0!

• Arbiter dolicza dwie minuty!

• Steven N'Zonzi otrzymuje żółtą kartkę za brzydkie przewinienie.

• Konoplyanka zaskoczył Sommera, który puścił strzał/ dośrodkowanie z kilkunastu metrów... Borussia na kolanach.

• Piłka zagrywana z narożnika trafia do Ukraińca, który podwyższa wynik!

• 3:0! Konoplyanka!!! Wejście smoka!

• Za Reyesa zobaczymy Yevhena Konoplyankę.

• Sommer broni strzał Immobile!

• Vitolo niecelnie zagrywał w pole karne.

• Reyes zagrywał piłkę ręką przy próbie strzału. Czech ma dziś dobre oko.

• Reyes z kilku metrów nie trafia! Jak tego nie trafił?!

• Trenerzy postanowili dokonać roszad w swoich zespołach, stąd trochę szarpana gra w ostatnich minutach na Ramon Sanchez Pizjuan.

• Banega zostaje zmieniony przez Michaela Krohn-Dehli`ego

• Goście teraz dłużej utrzymują się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

• Nico Schulz zmienia Hahna.

• Za Gameiro melduje się Ciro Immobile

• Traore wrzucił w pole karne, a bezrobotny Rico łapie piłkę.

• I mamy pierwszą zmianę, za Stindla zobaczymy Mahmouda Dahouda.

• 2:0! Banega, pewny strzał po ziemi przy prawym słupku bramki Sommera!

• Zakotłowało się w polu karnym Borussii. Jantschke wyciął rywala.

• Vitolo zagrywał piętką w polu karnym gości, ale żaden z kolegów nie przejął futbolówki.

• Reyes zszedł do środka i uderzył na bramkę Borussii, futbolówka przeleciała prawie metr nad bramką.

• Raffael trafił w plecy tylko Krychowiaka, głupia strata gospodarzy mogła zakończyć się groźniej.

• Koke wypuszczony w uliczkę, wrzucił w pole karne, a Banega uderzył obok bramki!

• Uderzenie zawodnika Sevilli pewnie łapie Sommer.

• Steven N'Zonzi dwukrotnie próbował dośrodkować. pika wybita przed pola karne, a tam Reyes faulowany.

• Kontra gości. Banega stracił piłkę. Thorgan Hazard zagrał ładnie do Raffaela, a ten uderzył sprzed pola karnego tuż obok słupka!

• Stindl ląduje w notesiku arbitra.

• Przez pięć minut drugiej odsłony działo się więcej niż przez całą pierwszą połowę.

• Gamiero uderzył mocno,a le piłka odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do siatki, po chwili arbiter przyznaje rzut wolny dla gości!

• Sommer również ukarany kartką.

• Kolejny karny dla gospodarzy, co się dzieje! Brouwers ukarany dodatkowo żółtą kartką za przewinienie na Vitolo.

• 1:0! Gameiro!!! Pewnie wykonany rzut karny pod poprzeczkę!

• Vitolo pada w polu karnym, a arbiter wskazuje na jedenastkę!

• Gramy, gramy!

• Wracamy na Ramon Sanchez Pizjuan. Za kilka minut zaczynamy.

• Wolfsburg 1 - 0 CSKA Moskwa
  • Koniec, do przerwy bez bramek na Ramon Sanchez Pizjuan.

• Złe wykonanie stałego fragmentu gry, Szwajcar rozpocznie z piątego metra.

• Tremoulinas uderzył za lekko! Będzie jedynie korner, broni Sommer.

• Pierwszy korner dla gości. Piłka zagrywana z narożnika trafia do Tony`ego Jantschke, ale uderzył on nad bramką.

• Gameiro uderzył z 7. metra broni Sommer!

• Gameiro pada w polu karnym po starciu z defensorem Borussii. Czech nie wskazuje na jedenasty metr.

• Bomba Koke ląduje wysoko nad bramką.

• Jedna z nielicznych akcji "Źrebaków", ale Kohr traci piłkę.

• Po raz kolejny zakotłowało się w polu karnym gości. Gameiro i Reyes nie zdołali wepchnąć piłki do siatki rywali.

• Goście bez rzutu rożnego, celnego strzału.

• Reyes zagrywał z rzutu wolnego,a w polu karnym Gameiro pomylił się o centymetry!

• Raffael faulował po lewej stronie, kolejny stały fragment gry dla Sevilli.

• Banega zagrywał z rzutu wolnego, gospodarze wywalczyli korner.

• Tremoulinas powalony przez Traore, rzut wolny dla podopiecznych Emery`ego.

• Dalej czekamy na celne uderzenia i tym samym na bramki.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska, a o włos od skierowania futbolówki do bramki gości był Kevin Gameiro!

• Sevilla próbuje sforsować ur gości, ale jak na razie bezskutecznie.

• Borussia szczelnie broni przed własnym polem karnym. Teraz fauluje ponownie "Krycha"

• Jeszcze bez celnego uderzenia w dzisiejszym meczu.

• Timothée Kolodziejczak dośrodkowuje w pole karne rywali, a futbolówkę łapie Sommer.

• Zakotłowało się w polu karnym Borussii, próbował do bramki trafić Reyes, a chwilę później jeden z jego kolegów. nic z tego!

• Pierwsza taka sytuacja, że to przyjezdni długo utrzymują się przy piłce, ale po kilku podaniach piłkę odbiera Krychowiak.

• Borussia ewidentnie widzi swoje szanse jedynie w szybkich kontrach, trzeba przyznać, że goście są dobrze zorganizowani.

• Dobra, kolejna akcja Vitolo, a po drugiej stronie z 15. metra huknął Ibrahima Traore, ale niecelnie.

• Posiadanie piłki: 71% do 29% na korzyść drużyny Krychowiaka.

• Andre Hahn złapany na spalonym.

• "Źrebaki" nie są w stanie dłużej utrzymać się przy piłce.

• Reyes zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale wrzutka Hiszpana była za głęboka.

• Sevilla bardzo wysoko wychodzi, podopieczni Unaia Emery`ego próbują zdominować rywali.

• Reyes powalony w polu karnym, ale nie wydaje się, aby to było przewinienie na jedenastkę.

• Coke dośrodkowywał w pole karne, a tam Yann Sommer łapie pewnie futbolówkę.

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, a tam Roel Brouwers uderzył głową z kilku metrów tuż obok słupka!

• Vitolo trafia w słupek z kilkunastu metrów płaskim uderzeniem , a dobitka Jose Antonio Reyesa powędrowała wysoko nad bramką!

• Marco Andreolli wybija dobrze piłkę poza szesnastkę.

• Niedokładne, długie podanie na prawe skrzydło wśród przyjezdnych, aut dla Sevilli.

• Długo przy piłce utrzymują się gospodarze. Po 60 sekundach Borussia nie dotknęła piłki.

• Sevilla występuje w białych strojach, a goście z Moenchengladbach na granatowo.

• Pavel Kralovec zaczyna mecz, gramy!!!

• Hymn Ligi Mistrzów, przywitanie kapitanów i zaczynamy!

• Arbiter wyprowadza zespoły na plac.

• Jest w czym dziś wybierać:

• Świetna atmosfera w Andaluzji, zaraz piłkarze pojawią się ponownie na murawie.

• Dzisiejsze zawody poprowadzi Pavel Kralovec z Czech.

• Rezerwowi Borussii M: Sippel – Christensen, M. Schulz, N. Schulz, Drmić, Hrgota, Dahoud.

• Rezerwowi Sevilli: Soria – Mariano, Krohn-Dehli, Iborra, Konopljanka, Immobile, F. Llorente.

• Oba zespoły energicznie rozgrzewają się na murawie, za kwadrans zaczynamy!

• Lucien Favre natomiast postanowił tak zagrać dziś na Ramon Sanchez Pizjuan:

• tak prezentuje się wyjściowe zestawienie gospodarzy:

• "Krycha" zagra dziś od pierwszej minuty, będzie to debiut byłego zawodnika Reims w elitarnych rozgrywkach.

• Witamy serdecznie. Tak jest, to właśnie dziś rozpoczynamy zmagania w Champions League. Przed nami sptokanie grupy D, Sevilla - Borussia Moenchengladbach. Spodziewamy się wielkich emocji i dobrego występu reprezentanta Polski, Grzegorza Krychowiaka.

• Sevilla - Borussia Moenchengladbach LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Egzamin dojrzałości dla "Krychy"

Dziś rozpoczynają się zmagania w fazie grupowej Champions League. Przed nami ogromne emocje, spektakularne zagrania i to co najważniejsze w piłce, czyli bramki. Na szczęście w elitarnych rozgrywkach zobaczymy sześciu Polaków. Jednym z nich jest Grzegorz Krychowiak, którego Sevilla zmierzy się dziś o 20:45 z Borussią Moenchengladnach.