• Navas do Manu który nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.

• Messi nie trafia z rzutu wolnego.

• Medel fauluje Messiego przed polem karnym.

• Perotti z dystansu jednak Valdes broni.

• Iniesta podcinką pokonał Palopa jednak piłka obok bramki.

• Kanoute przejął piłkę i podał ją do piłkarza Sevilli który strzelił ponad bramką.

• Keita za Fabregasa.

• Cala za Spahicia. Piłkarz Sevilli mógł od razu strzelić bramkę po rzucie rożnym.

• Konoute żółta kartka w 49 minucie.

• Navas świetnie podał do Manu jednak napastnik Sewvilii z najbliższej odległości nie trafia do bramki.

• Perotti za Reyesa.

• Trochowski za Rakiticia.

• Barcelona rozgrywa piłkę przed polem karnym jednak nie potrafi dokładnie podać prostopadle do napastników.

• Mascherano dośrodkowywał w pole karne jednak Mesii nie przejął podania.

• Iniesta próbował dryblować kilku piłkarzy rywali jednak piłka dla Sevilli.

• Dużo fauli niewiele atrakcyjnych akcji.

• Escoude próbował przewrotką strzelić jednak piłka nad bramką.

• Reyes w polu karnym powstrzymywany jednak sędzia nie pokazuje faulu.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• statystyki

• Koniec pierwszej połowy.

• Fabregas nie wykorzystuje sam na sam z bramkarzem.

• Barcelona w polu karnym zagrała zbyt niedokładnie i piłka dla Sevilli.

• Bramka Messiego

• Kanoute przez nikogo nie atakowany próbował strzelić bramkę jednak Valdes sprytnie broni.

• Sevilla zaatakowała jednak Barcelona pokazała świetny kontratak w którym brylował Pedro.

• Medel do Kanoute i Malijczyk świetnie przyjął piłkę jednak strzał obok bramki.

• Bardzo dobrze w tym meczu grają Alves i Adriano którzy dają wiele możliwości w ofensywie pomocnikom Barcelony.

• Bramka Xaviego

• Xavi w polu karnym inteligentnie do Pedro jednak napastnik Barcelony strzela w obrońcę Sevilli.

• Manu Del Moral nie wykorzystał nieporozumienia Valdesa i Pique i strzelił w poprzeczkę.

• Pique faulował na środku boiska powstrzymując atak Sevilli.

• Pedro zbyt lekko strzela i Palop z łatwością wyłapuje.

• Sevilla nie może przejąć piłki.

• Xavi powinien strzelić następną bramkę w tym meczu jednak strzał z przed pola karnego broni Palop.

• Gooooooooooooooool! Messi podcinką strzela bramkę.

• Messi z Fabregasem podawali sobie piłkę w polu karnym jednak Argentyńczyk źle przyjął piłkę.

• Kanoute uprzedzony przez Pique.

• Gooooooooooooooooooooooooool! Xavi z rzutu wolnego.

• Adriano świetnie dryblował przed polem karnym i został sfaulowany przez Spahicia.

• Escoude minimalnie niecelnie główkował.

• Navas powstrzymany przez Mascherano w polu karnym.

• Fabregas prostopadle do Pedro jednak Hiszpan strzela wprost w bramkarza.

• Pedro niedokładnie do Adriano i piłkę przejmuje Sevilla.

• Fabregas fauluje w ofensywie.

• Adriano i piłka po rykoszecie sparowana przez bramkarza na rzut rożny.

• Spahic w ostatniej chwili powstrzymał Messiego w polu karnym.

• Alves przebiegł pół boiska jednak dośrodkował zbyt mocno i piłka ponad bramką.

• Messi z wolnego jednak minimalnie niedokładnie do Bouscetsa.

• Alves powstrzymany przez obrońcę w narożniku boiska.