Siarka Tarnobrzeg przegrała z Limanovią

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg uległa Limanovii
Siarka Tarnobrzeg uległa Limanovii Grzegorz Lipiec
W meczu 21. kolejki 2. ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg przegrała na wyjeździe z Limanovią Limanowa 1:2.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Już w 34 minucie Pietras wykorzystał spory błąd defensorów Siarki i wpakował piłkę do siatki Melona. Tuż po przerwie w 50 minucie Limanovia strzeliła drugiego gola. Pietrzak najlepiej zachował się w polu karnym gości i pewnie uderzył piłkę do bramki rywala. Honorowego gola w tym meczu zdobył w 64 minucie Robert Tunkiewicz.

Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (1:0)

Bramki: 34' Pietras, 50' Pietrzak – 64' Tunkiewicz

Kartki:6. Czajka (LIM), 15. Niechciał (LIM), 43. Pyciak (LIM), 76. Kmiecik (LIM), 90. Skiba (LIM), 90+3. Sotnicki (LIM) – 30. Baran (SRK), 43. Tunkiewicz (SRK), 49. Koczon (SRK), 60. Persona (SRK)
Czerwone: 65. Pyciak (LIM) 90+1. Serafin (LIM)

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Majcher, Kulewicz, Garzeł, Niechciał, Pyciak, Pietras, Skiba, Piwowarczyk (46' Serafin), Czajka (46' Kmiecik), Pietrzak

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień, Baran, Nadolski, Persona – Frankiewicz, Chrabąszcz (81' Ciećko), Tunkiewicz (77' Kowalski), Koczon – Truszkowski (60' Popiela) – Wróbel (82' Buras)

Sędziowie: Michał Mularczyk (główny), Marcin Kaliszek, Marcin Anisiewicz (Łódzki ZPN)