1

Widzew Łódź

1

• Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

• Z przebiegu meczu wynik jak najbardziej zasłużony. Siarka może jednak czuć niedosyt, bo bardzo długo stawiali opór drużynie Widzewa, ale indywidualna akcja Wolsztyńskiego w samej końcówce zadecydowała o remisie. Goście również mieli swoje szanse, przede wszystkim niewykorzystany rzut karny.

• KONIEC! Widzew remisuje 8. mecz z rzędu. 1:1!

• Wrzutka Galary wybita na korner. Chyba ostatnia okazja w tym meczu.

• Długa piłka w pole karne Siarki, ale łapie ją Zoch.

• Potrzebna pomoc medyka, na murawie leży Bierzało. Potrzebne nosze.

• Jeszcze zmiana w Siarce, Grzegorz Płatek zmieniony przez Eryka Galarę.

• Maik fauluje na własnej połowie, będzie jeszcze okazja dla gości.

• Ropski faulowany przez Zielenieckiego. Zmiana w Widzewie, Marcel Stefaniak zmiania Michaela Ameyaw.

• Ależ akcja Wolsztyńskiego! Poszedł na przebój, zszedł do środka i huknął w samo okienko! Widzew wyrównuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!! RAFAŁ WOLSZTYŃSKI 1:1!!!

• Wawrylak ładnie, precyzyjnie do Płatka, ale ten na ofsajdzie.

• Bardzo źle wykonany rzut karny przez Michalskiego! Uderzył w środek, trafiając w nogi Zocha!

• Żółta kartka dla Wełnickiego!

• ZOCH BRONI KARNEGO!!

• Rzut karny dla Widzewa!

• Wolsztyński faulowany blisko szesnastki Siarki, będzie okazja dla gości.

• Ależ była szansa dla Siarki, piłkarze trenera Komornickiego ruszyli z kontrą 3 na 2, ale Janeczko bardzo źle zagrywa do środka.

• Mocne wejście Wawrylaka w nogi Pieńkowskiego, kartka dla gracza Siarki.

• Płatek kapitalnie wymanewrował Ameyaw, ten musiał faulować. Rzut wolny dla Siarki.

• Radulj bardzo niecelnie. Zmiana, Mateusz Wawrylak zmienia właśnie Kamila Radulj.

• Janeczko faulowany przez Kato około 25 metrów od bramki Widzewa. Kartka dla gracza gości i szansa dla Siarki.

• Nerwowe podania po stronie Widzewa. Przechwyt Siarki i spokojne rozprowadzenie piłki w obronie. Mądrze konstruowany atak pozycyjny.

• Zmiana w Widzewie, Łukasz Turzyniecki opuszcza boisko, w jego miejsce Przemysław Banaszak.

• Dobry rajd Michalskiego na lewej flance, korner dla gości.

• Kolejna zmiana w Siarce, Krzysztof Ropski zmienia Kacpra Wełniaka.

• Taktyczny faul Płatka na Ameyaw, kartka.

• W Siarce do wejścia gotowy już Maksymilian Sitek, który zmieni Marcina Wodeckiego.

• Faul Maika w okolicach linii środkowej. Siarka nieco cofnięta.

• Głaz w walce z Michalskim postanowił nie ryzykować i wybił w aut.

• Ciekawa sytuacja. Trener Komornicki odesłany na trybuny przez sędziego.

• Ryzykownie Zieleniecki, który klatką piersiową zgrywał do Wolańskiego, stojąc metr od niego. Na plecach miał też atakującego Wełniaka.

• Pierwsza kartka w tym meczu, ukarany Janeczko za przerwanie ataku Widzewa.

• Ależ kiks Maika. Wolański wypiąstkował piłkę na linię pola karnego, tam nabiegał Maik, ale kopnął...w aut.

• Ładna piłka w kierunku wychodzącego Michalskiego, ale dobra interwencja jednego z piłkarzy Siarki.

• Zmiana w drużynie gości - Dawid Świderski zmieniony przez Rafała Wolsztyńskiego.

• Piłkarze Siarki sygnalizują zagranie ręką w polu karnym Widzewa, ale arbiter nie gwiżdże. Widzew rusza z kontrą, ładne zagranie z lewej strony do środka, do wbiegającego Świderskiego, ale ten nie sięgnął futbolówki.

• Groźnie! Radulj ładnie, mocno do wbiegającego Bierzało, ten zgrał na środek, ale pierwszy przy piłce jeden z defensorów Widzewa!

• Radulj faulowany na połowie Widzewa przez Kazimierowicza.

• Mocny początek tej drugiej części w wykonaniu Widzewa.

• ZOCH!! CÓŻ ZA INTERWENCJA! Błąd Głaza na prawej stronie wykorzystany przez Michalskiego, który wyłożył piłkę na 7-8 metr do Świderskiego, ale Zoch kapitalnie wybronił ten strzał!

• JAK TO NIE WPADŁO?! Fatalny błąd Wełnickiego, który główkował do Zocha, ale zbyt lekko i Świderski miał znakomitą szansę, ale przestrzelił z kilku metrów!

• Pierwszy pozytywny akcent Pieńkowskiego, który przejął piłkę na połowie Siarki i został sfaulowany.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pieńkowski gotowy do wejścia na plac gry, zmieni na nim Filipa Mihaljevicia.

• Bardzo ciekawe widowisko w Tarnobrzegu. Widzew miał swoje szanse, ale to gospodarze zdecydowanie bardzo zagrozili bramce Wolańskiego, zdobywając przy tym jedynego gola w tej części gry. Liczymy, że w drugiej odsłonie emocje wciąż będą.

• Jeszcze szansa Widzewa, Pięczek obija nogi defensora Siarki i Widzew ma kolejny rzut rożny. Chwilę później arbiter kończy pierwszą część tego spotkania! Siarka 1:0 Widzew!

• ALEŻ SZANSA SIARKI! Wełnicki już któryś raz dzisiaj zagrał świetnego crossa na prawo do Wodeckiego. Ten krótko podał do Mateusza Janeczko, który bez namysłu posłał piłkę na środek do wbiegającego Wełniaka. Ten z kolei padając na murawę zdołał oddać strzał, ale zbyt lekko i niecelnie!

• Kompletny brak zrozumienia w drużynie Widzewa, głupia strata przed własnym polem karnym. Na ich szczęście, Wodecki uderza nad bramką Wolańskiego.

• Zbyt wysoko uniesiona noga Pięczka, Wodecki ucierpiał w tej akcji. Siarka szybko wznowiła grę, ale bez powodzenia - piłka poza boiskiem.

• Świderski główkuje, ale nad bramką. Bez szans na dobry strzał, gdyż skakał z miejsca, będąc pod piłką.

• Wysoko zawieszona piłka przez Michalskiego, jeden z obrońców Siarki wybija na korner dla gości.

• Maik dobrze przejął piłkę od Mihaljevicia, ruszył z indywidualną akcją i zakończył ją strzałem, lecz niecelnym. Kibice jednak docenili i nagrodzili brawami.

• Uspokoiła się trochę gra, Siarka przetrwała napór gości. Teraz więcej walki w środku, nikt nie ustępuje na krok.

• Strata Głaza, ale po chwili Michalski odpowiada tym samym. Siarka od autu.

• Kazimierowicz pada w polu karnym Siarki, sędzia nie reaguje. Ciężko powiedzieć, czy coś tam było. Cała sytuacja zaczęła się od rzutu wolnego. Michalski wyłożył piłkę do strzału dla Zielenieckiego, ten uderzył mocno, lecz niecelnie. Piłka trafiła pod nogi Kazimierowicza, który jak wspomniałem upadł, ale nie sposób ocenić, czy był faul. Wierzymy sędziemu - nie było.

• Brzydki faul Radulj przed szesnastką, będzie znakomita okazja dla Widzewa.

• Przycisnęli teraz goście. Siarka zepchnięta do defensywy, Widzew praktycznie nie schodzi z połowy gospodarzy.

• Dobre dośrodkowanie Pięczka z lewej strony, Duda główkuje na korner.

• Aj, ładna akcja gości! Pięczek wpadł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, był tam Świderski, ale nie sięgnął piłki!

• Duży błąd Zocha, wybił piłkę prosto pod nogi Mihaljevicia, ale Świderski, do którego podawał zawodnik Widzewa, był na ofsajdzie.

• Uderzenie Michalskiego odbite przez jednego z piłkarzy Siarki, rzut rożny dla Widzewa. Wrzutka i główka Świderskiego, ale obok bramki.

• Dużo przypadku w tej akcji! Najpierw z rzutu wolnego próbował Bierzało, piłka odbiła się od jednego z zawodników w polu karnym i nieco zmyliła Wolańskiego, który wprawdzie obronił ten strzał, ale wypluł piłkę przed siebie, a formalności dopełnił Radulj, który z najbliższej odległości dał prowadzenie Siarce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KAMIL RADULJ!!! 1:0!!

• Radulj faulowany przez Kato około 25 metrów od bramki Wolańskiego. Będzie okazja do uderzenia.

• POPRZECZKA! Świetna akcja Siarki, Wodecki bardzo mądrze ze środka zagrał na prawo do Radulj, ten huknął potężnie, ale trafił w poprzeczkę!

• Świderski fauluje w polu karnym Siarki, od rzutu wolnego zacznie Zoch.

• Duda skutecznie zastopował Ameyaw na prawej flance, Widzew ma korner.

• Kolejny faul piłkarzy Widzewa, sędzia studzi zapędy piłkarzy trenera Paluszewicza.

• Długo konstruowany atak pozycyjny Siarki, po czym Kato fauluje w środku pola. Rzut wolny.

• Niebezpiecznie pod bramką Siarki, Zoch uderzony przez Tanżynę, potrzebna interwencja lekarza.

• Zbyt lekkie zagranie zawodnika Siarki, piłka zatrzymała się już na Kato, który stał najbliżej. Teraz faul Siarki i szansa dla Widzewa.

• Janeczko faulowany przy narożniku pola karnego, będzie pierwsza dobra okazja dla gospodarzy. Przy piłce już Radulj.

• Długa piłka do Mateusza Janeczko, ten świetnie chciał się obrócić i ograć rywala, ale nie zdążył do piłki. Od bramki Wolański.

• Pierwszy gwizdek sędziego Lisa, od środka ruszają goście!

• Piłkarze meldują się na murawie, za chwilę zaczynamy.

• Kibice obu zespołów już zaczęli wymianę "uprzejmości".

• W środę piłkarze Ryszarda Komornickiego pokonali w zaległym meczu Olimpię Elbląg 1:0.

• We wrześniowym meczu w Łodzi, Widzew rozbił Siarkę aż 4:0.

• Goście nadal nie mogą być pewni awansu. Piłkarze z Łodzi zremisowali aż 7 ostatnich meczów i ich przewaga nad grupą pościgową jest już znikoma. Każda strata punktów w tym momencie może drużynę kosztować utratę miejsca premiowanego awansem do 1. ligi.

• Siarka z dorobkiem 32 punktów zajmuje 12. pozycję w tabeli drugiej ligi. Z kolei dzisiejsi goście tracą zaledwie 2 punkty do lidera z Radomia. Piłkarze z Tarnobrzega obecnie każdy mecz grają "o życie", gdyż ich przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie dwa "oczka".

• Na sektorze gości zameldowało się już sporo sympatyków Widzewa, ale wciąż ich przybywa. Stadion powoli się zapełnia - spodziewana jest naprawdę wysoka frekwencja.

• Piękna pogoda w Tarnobrzegu. Słonecznie, ciepło, z lekkim wiaterkiem. Piłkarze Siarki przed chwilą rozpoczęli rozgrzewkę, goście "grzeją się" już od kilku minut.

• Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu w Tarnobrzegu. Już za niewiele ponad 30 minut początek meczu Siarki Tarnobrzeg z Widzewem Łódź! Zachęcam do spędzenia tego przedświątecznego popołudnia z 2. ligą :-)

red

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź ONLINE LIVE. Gdzie oglądać? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Kaczanowski/Polska Press

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź ONLINE. Sezon 2 ligi wkracza w decydującą fazę. W każdej kolejce czeka nas kilka emocjonujących pojedynków, które będą miały przełożenie na układ końcowej tabeli. Widzew Łódź walczy o awans i zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg. Celem jest zwycięstwo i przerwanie pasma remisów, sięgającego już siedmiu spotkań.

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź ONLINE

Siarka - Widzew NA ŻYWO. Będzie rekord frekwencji?

Wszystko wskazuje, że będzie tegoroczny rekord frekwencji na tamtejszym stadionie. - Zazwyczaj na nasze mecze ligowe przychodzi około tysiąca kibiców - mówi Dariusz Dziedzic, prezes Siarki.
- Liczymy, że w sobotę będzie ze 3.000 tysiące. Mamy zgodę policji na udostępnienie stadionu dla 3.400 kibiców. Powinno być około 750 kibiców Widzewa. Specjalnie dla nich powiększyliśmy sektor przeznaczony dla fanów drużyn przyjezdnych, który ma normalnie 500 miejsc. Przyjazd Widzewa budzi u nas duże emocje. Widzew to ciągle marka. Nasz cel na to spotkanie, to nie przerwać passy łodzian bez wygranego meczu. Nasza drużyna jest teraz w przyzwoitej formie. Spokojnie stać nas na sprawienie niespodzianki.

Siarka - Widzew NA ŻYWO. Walka na całego

Siarka broni się przed spadkiem i to z pewnością sprawi, że będący faworytem Widzew może spodziewać się trudnego spotkania. - Jest końcówka sezonu i każdy gra o swoje cele. Nikt nie położy się przed Widzewem. Będziemy musieli wyszarpać swoje i niezależnie od stylu zdobyć jedną bramkę więcej niż rywal - mówił trener Widzewa Jacek Paszulewicz. Jesienne zwycięstwo Widzewa 4:0 również z pewnością podziała motywująco na żądnych rewanżu gospodarzy.

Siarka - Widzew NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć mecz?

Spotkanie Siarki z Widzewem rozpocznie się w Wielką Sobotę o godzinie 13. Relację na żywo prosto ze stadionu znajdziecie w Gol24.pl.

Siarka - Widzew NA ŻYWO. Stream online

Transmisję na żywo z tego spotkania poprowadzi WidzewTV. Mecz skomentują Dariusz Postolski oraz Arkadiusz Stolarek.