Tomasz Ryzner
Piłkarze Siarki błysnęli skutecznością w sparingu z trzecioligowcem
Piłkarze Siarki błysnęli skutecznością w sparingu z trzecioligowcem siarka tarnobrzeg facebook.pl
W swoim czwartym, przedsezonowym sparingu drugoligowa Siarka Tarnobrzeg pokonała 6:0 trzecioligowe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dwa gole trafił świeżo pozyskany zawodnik, jednego piłkarz testowany.

Kacper Cichoń, ostatnio zawodnik Puszczy Niepołomice, w piątek podpisał z Siarką półroczną umowę i dzień później uczcił ten fakt dubletem. Przy drugim golu asystował mu Krzysztof Zawiślak. Wynik do przerwy, po podaniu Piotra Cichockiego, zdobył piłkarz testowany. Pan Piotr podwyższył na 4:0.

Pozostałe bramki zdobyli gracze, którzy weszli na plac w trakcie II połowy; w obu przypadkach asystował Ołeksandr Jacenko, a piłkę w siatce umieszczał Filip Krempa.

Trener Łukasz Becella testował w sumie kilku zawodników z różnych formacji.

Siarka Tarnobrzeg – KSZO Ostrowiec Św. 6:0 (3:0)

Bramki: Cichoń dwie, testowany, Cichocki, Krempa dwie.