1/4 Zamknij

Złodzieje upodobali sobie kolejne boisko piłkarskie w regionie radomskim. Tym razem zabrali ze sobą elementy piłkochwytu na boisku w Głuchowie koło Grójca.

Głuchów

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Skandal! Złodzieje na boisku w Głuchowie (ZDJĘCIA)

Złodzieje upodobali sobie kolejne boisko piłkarskie w regionie radomskim. Tym razem zabrali ze sobą elementy piłkochwytu na boisku w Głuchowie koło Grójca. Co prawda straty nie są jakieś bardzo duże, ale faktem, że to już kolejny obiekt w regionie, gdzie można się dobitnie przekonać, że głupota ludzka nie zna granic. Całiem niedawno w Rudzie Wielkiej ktoś "kręcił bączki" samochodem po murawie boiska. Innym razem skradziono bramki z boiska na Ustroniu w Radomiu. Teraz wycięto kawałki siatki piłkochwytu. Wściekli i zbulwersowani są mieszkańcy i kibice GPSZ Głuchów, bo to głownie oni pomagali w remoncie i przygotowaniu boiska do rozgrywek. Zniszczenie tej siatki jest kompletnie niezrozumiałe.
"Jeśli ktoś posiada informacje na temat zdarzenia, proszone są o pilny kontakt. Zapewniamy anonimowość" - piszą na swoim portalu mieszkańcy Głuchowa.

ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA Z BOISKA W GŁUCHOWIE ====>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy