Skrót meczu Cracovia - Dinamo Zagrzeb 1:0 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Piłkarze Cracovii na zgrupowaniu w Słowenii 1:0 pokonali Dinamo Zagrzeb. Zwycięstwo w sparingu z mistrzem Chorwacji dała bramka Pelle van Amersfoorta. Zobaczcie skrót spotkania!

Cracovia – Dinamo Zagrzeb 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 van Amersfoort 9.

Cracovia: Pesković - Ferraresso, Dytiatjew, Helik (37 Datković), Siplak – Hanca, Dimun, van Amersfoort, Lusiusz, Cecarić – Piszczek.
II połowa: Hrosso – Rapa, Datkovic, Jablonsky, Pik – Wdowiak, Dąbrowski, Budziński, Gol, Rubio (72 Strózik) – Lopes.
Dinamo: Zagorac (62 Horkas) - Pinto (31 Situm), Lesković, Dilaver, Leovac - Hajrović, Franjić, Cuze, Atiemwen, Orsić - Gavranović. Od 62. minuty grali także: Gjira, Baturina, Gvardiol, Marin, Andrić, Perić.

Polscy piłkarze na Wschodzie. Gra ich tu coraz więcej!