Skrót meczu Ruch Chorzów - Resovia 1:3 [WIDEO] Marek Mróz obił Niebieskich po przerwie

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. To więcej niż niespodzianka. Walczący o bezpośredni awans Ruch Chorzów przegrał w Gliwicach z niżej notowaną Resovią 1:3. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji tego spotkania.

Bramki z meczu Ruch Chorzów - Resovia

Ruch zaczął najlepiej jak mógł, czyli od gola. W 2 minucie blisko 9 tys. publiczność uszczęśliwił Maciej Sadlok. Obrońca trafił bezpośrednio z rzutu wolnego.

Jeszcze przed kwadransem odpowiedział Radosław Bąk, który wbił piłkę z bliska. A po przerwie jego kolega Marek Mróz zrobił "one man show". W ciągu niespełna czterech minut wykorzystał jedenastkę i dogranie spod linii końcowej.

Mimo porażki Ruch nadal jest drugi. Resovia zajmuje dwunastą lokatę. W Gliwicach odbiła sobie przegraną w derbach Rzeszowa ze Stalą.

Ruch Chorzów - Apklan Resovia 1:3 (1:1)

Bramki: Sadlok 2' - Bąk 14', Mróz 62' (k.), 65'